Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taka mala poprawka, mianowicie nie 1 dnia miesiaca a 2 dnia miesiaca wtedy do konca miesiaca w ktorym zamawiasz masz 0zl w nastepnym 25zl czyli srednio 12,50. W momencie kiedy zamawiasz 1 dnia miesiaca naliczana jest ci oplata za caly miesiac jezeli 2go lub pozniej do konca miesiaca masz za free.

Nie poprawiaj mnie, a siebie. Co dwa miesiące zamawiam 1 dnia miesiąca przy drugiej umowie pakiet Extra i wiem jak jest. Zawsze 1 m.za free

@czerstwy. Nic się nie zmieniło.

@Asansiasz. Płacisz aktywację, a dekoder i tak nie jest Twoją własnością. Czyli. ..oddajesz go operatorowi po zakończonej umowie, bez zwrotu za aktywację.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie:

 

EXTRA+

MULTI+

CANAL + 8

VOD+ Prapremiery.TVP

CANAL+ VOD

netVOD+

2 x Multiroom Stamdard

głowny dekoder: turboBox+

 

Płacę 99,99 zł.

 

Na jaką kwotę mogę liczyć przy pozostaniu na tych samych warunkach?

Jest szansa otrzymania HBO, Cinemax i Filmbox na 6 msc za free ?

 

Opłaca się wysłać wypowiedzenie czy bez wypowiedzenia dostanę to samo? Umowa do 31.01.2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawiaj mnie, a siebie. Co dwa miesiące zamawiam 1 dnia miesiąca przy drugiej umowie pakiet Extra i wiem jak jest. Zawsze 1 m.za free

@czerstwy. Nic się nie zmieniło.

@Asansiasz. Płacisz aktywację, a dekoder i tak nie jest Twoją własnością. Czyli. ..oddajesz go operatorowi po zakończonej umowie, bez zwrotu za aktywację.

To nie ma interesu... A jak to wygląda, że ludziom proponują 6+C Extra za 69,90, a u mnie tego nie ma w systemie ? Przecież jak przedłużałem umowę to nie było jeszcze 8+C

 

HBO możesz mieć 6m-cy za free a później 25zł/m-c

Z HBO GO za 6 msc za free ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili dwukrotnie z Krakowa ale nie mogłem ich odebrać więc dziś rano przyszła taka oferta:)

 

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/12/2015.

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.
Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*.

 

 

Chyba odpuścili i spisali mnie na straty. Bez żalu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilki rozmowach i propozycjach kilku wariantów zdecydowałem się przedłużyć umowę na 24 miesiące z 6xC+ oraz HBO z 89,90

bez HBO 69,90.

nie miałem zdrowia do dalszych pseudonegocjacji, czytając forum i tak widać,że więcej ciężko utargować.

zapewne będę chciał dokupić multiroom za jakiś czas, może wtedy da się obnizyć częściowo opłaty, do tej pory płaciłem za to samo 79,90, nie rozumiem skąd te podwyżki co roku i zawyżanie wysokości pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...