Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrki, bo jestem niedoinformowany. Z tymi elevenami jest tak, że przez 12 miesięcy są za 7,95zł, później kolejny rok za 15,9zł . Ale można po roku zrezygnować bez żadnych konsekwencji żeby nie płacić 15,9zł, żeby później za kilka dni od nowa "odpalić" tą opcje i  ponownie płacić te 7,95zł? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, bo jestem niedoinformowany. Z tymi elevenami jest tak, że przez 12 miesięcy są za 7,95zł, później kolejny rok za 15,9zł . Ale można po roku zrezygnować bez żadnych konsekwencji żeby nie płacić 15,9zł, żeby później za kilka dni od nowa "odpalić" tą opcje i  ponownie płacić te 7,95zł? :)

Można wyłączyć po 12 miesiącach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem dekoder podpiąłem Multimedię...bałem się o jakość ...a szczerze jestem zaskoczony mega plus .Hd jak na moje oko takie same, analog wg mnie lepszy i za cenę 69 zł mam moduł CAM, pełną paczkę Canal 8 programów i Polsaty Sportowe  i umowa rok ...raz kibice jedni śpiewali ITI ......i mieli rację!

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie:

 

1. po odebraniu przez nich mojego wypowiedzenia

2. po nr telefonu

Jasne. Nie tak od razu po zarejestrowaniu wypowiedzenia oni dzwonią i nie zawsze. Masz wszystkie nr.tel. DUK w książce adresowej. To jesteś uzbrojony. :D . Problem w tym, że jak nic się nie zmieni do czasu Twoich negocjacji to i DUK Ci nic nie da. Nadzieję zawsze trzeba mieć. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie oferta z przed sekundy:

Napisałem "żalącego maila" ze drogo, że zabierają kanały itp. Trafił do działu reklamacji jakieś 2 tyg temu.

Dziś telefon, gość bardzo konkretny i złożył mi takie coś:

Umowa na 15m:

Miesiące 1-4 17,9zł (Comfort+ Extra+ Premium sportfilm, Eleven)

miesiące 5-11 92,85 (Comfort 34,9, Extra 10 Premium SportFilm 40, Eleven 7,95)

Miesiące 12-15 100,8 (comfort 34,9, extra 10 premium SportFilm 40, Eleven 15,9)

 

Srednio na 15 miesięcy wychodzi 74,98zł. Czy C+Seriale i C+Discovery tam będą bo nie dopytałem?

 

Multiroom Standard zrabatowane do 0zł. Bez opłat za sprzęt.

 

Jak uważacie?

 

Co myślicie?

Co dla mnie ważne umowa jest na 15 miesięcy. Mołgbym wziąć Extra+ i 6xC+ za te 69,9 ale na 15m (ale nie dają) i robić włącz/wyłącz Eleveny.

Tylko zwróć uwagę jaka kwota widnieje w ostatnich czterech miesiącach i pewnie z tak wysokiego pułapu cenowego będą następne negocjacje. Dla nich nieważne jest jaką będziesz płacił średnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że zaakceptowałem przedstawioną wcześniej ofertę.

Finalnie wyszło:

Extra+, 8xCanal+ (potwierdzenie w mailu), Eleven, Multiroom Standard (2 camele), HBO+ HBO GO  (3 miesiące za 0, potem wyłączenie) w umowie na 15 miesięcy za średnio 75zł. 

 

To jest coś na wzór starego łamańca. Owszem ceny na końcu wyższe od średniej ale nauczony 3 poprzednimi przedłużeniami nc+ interesowała średnia cena jaką płaciłem. Nawet dziś, bardzo uprzejmy Pan z działu reklamacji za podstawę brał moją aktualną średnią kwotę, czyli 65zł.

Będę płacił 10 zł więcej, ale mam krótszą umowę i Eleveny.

Powodzenia

Edytowane przez kogutko21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majk

Twoje porównanie jest zupełnie bez sensu.

Czasy się zmieniły, wszyscy idą na przód, rozwijają się a nc robi krok w tył.

Przykład? Ceny za internet teraz i 15 lat temu? Ile kosztowało 5Mb wtedy a dzisiaj?

Internet, smsy czy rozmowy no limit za 50 zł?

 

I tak można bez końca.

A ile kosztował chleb 20 lat temu, a ile teraz?

O tym jakie są ceny zależy od danego rynku "dóbr". A nie, że jak jedno tanieje to tanieje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując tak jak ktoś napisał wcześniej ludzie piszczą że drogo a gdy przychodzi ten moment to efekt jest taki ... przedłużyłem na takich warunkach ale.. 

Ludzie czas otworzyć tej platformie oczy a nie ulegać bo dostałem hbo na 3 mce gratis

Jeśli pijesz do  mnie w sprawie HBO, to pokaż kto od 11 maja uzyskał Extra+ i 8xCanal+ za cenę niższą niż 79,9zł na okres 24m?

Dodam, że ja uzyskałem jeszcze Eleveny i to wszystko na okres 15miesięcy w cenie 75zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pijesz do  mnie w sprawie HBO, to pokaż kto od 11 maja uzyskał Extra+ i 8xCanal+ za cenę niższą niż 79,9zł na okres 24m?

Dodam, że ja uzyskałem jeszcze Eleveny i to wszystko na okres 15miesięcy w cenie 75zł.

 

Pochwal nam się screenem warunków promocji,ciekaw jestem Twoich umiejętności w Photoshopie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem po ciekawej rozmowie z DUK-iem ;)

 

Co mi powiedział Pan z numeru 12,,,,,

 

Forum Sat Kurier to forum bajkopisarzy :) jezeli ktoś dostał na 6+ lub 8+ inną oferte niż 69.90 i 79.90 to znaczy że leci w chu.. :)))))

Powiedział że od chyba marca? nie ma możliwości "walki" o lepszą oferte tak jak to miało kiedyś miejsce że sąsiad miał taki sam pakiet jak ja z tym że o 30 zł droższy.

NC+ ma stałe oferty dla przedłużających i to się nie zmieni. 

Powiedziałem mu że gdyby nie to forum to bym nie płacił kiedys 59.90 lub łamańca tylko jak zwykły klient przystał na oferty z pierwszego telefonu od was, on na to że własnie dlatego skończyli z tymi numerami. 

Nie biorą tylko jednego pod uwagę. Skoro nie można negocjować to DUK na zielona trawkę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem dekoder podpiąłem Multimedię...bałem się o jakość ...a szczerze jestem zaskoczony mega plus .Hd jak na moje oko takie same, analog wg mnie lepszy i za cenę 69 zł mam moduł CAM, pełną paczkę Canal 8 programów i Polsaty Sportowe  i umowa rok ...raz kibice jedni śpiewali ITI ......i mieli rację!

Brawo TY. Ale niestety pośrednio dalej dajesz zarabiać  NC+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinek z ofert promocyjnych. Na Photoshopie się nie znam.

Comfort+ 0 zl 4 m/34,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r., Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów, Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r., HBO i nc+go TV HBO GO za 0 zł 2 m dla Abonentów, Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r., Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Prosiłem o screen z maila o Potwierdzeniu zawarcia umowy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...