Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry 

 

umowa do końca roku, wypowiedzenie złożone,

aktualnie:

C+ 8 kanałów

comfort+

extra+

Multiroom: 2 x Camel

dekoder PVR Pace 500

dekoder WiFi Sagemcom - dostałem miesiąc temu w związku z likwidacją kanałów SD

HBO

aktualnie płace przeciętnie (łamaniec) 75 zł/miesięcznie

 

Czy na ta chwile istnieje możliwość utrzymania ww. ceny, tj. około 75 zł/miesięcznie??

 

Dziękuje za pomoc.

Edytowane przez majami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
koniec umowy w grudniu 2015.
Obecnie komfort+ 8CP i dekoder PVR PACE 500GB za 79.90 zł.
Interesowałoby mnie to samo + eleven sports i śpiewają mi za to te dodatkowe 7.95 na rok nie chcą zejść do tego proponują do końca roku (!) HBO i filmboxy na 6 miesięcy za 79.90 zł. Co o tym sądzicie czy jest szansa na to co mnie interesuję za niższą cenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 53 zł skok na 70 w ciągu niespełna półtora roku to jakiś ponury żart, bo ta oferta po prostu nie jest tyle warta.

po prostu twoja poprzednia oferta była warta więcej niż płaciłes, stad ten szok cenowy :D

 

jeżeli cie nie interesuje sport, to w CP za porównywalne pieniądze dostaniesz to samo tylko z HBO, jeżeli interesuje to nie masz alternatywy,.. 

 

nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej w CP nie było żadnej negocjacji, dostawało się to co dostawał klient z drogi, a nawet gorzej, jak chciałeś wymienić stary sprzęt sd na hd, to płaciłeś aktywacje tak jak placił nowy klient (nie obchodziło ich to ze ty już raz płaciłes za aktywację);

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca grudnia (extra C+ HBO Cinemax za 89,90zł z MR)

kolejne telefony, w sumie standard 69,90zł 6C+ 2 lata lub

za to co mam jako "Superpremium" 99,90zł na 2 lata a ja...  nie chcę na 2 lata

 

W sumie jeden z przedmówców dobrze zauważył, ja chciałbym jakieś rozróżnienie jak w CP

sport/film bo zdecydowanie wolę film i widzę w aktualnej ofercie C+ z tym dużo większy problem niż

ze sportem (połatanym eleven), chciałbym z premium mieć możliwość wyboru C+ plus film do czego HBO i Cinemax.

Gdzie te sławetne 500 premier rocznie z reklamy kiedyś?

 

Dlatego bardzo prawdopodobny CP z tym full za 45zł, bo mam HBO i Cinemax i lepszy dla mnie sport: siatkówka, formuła 1, liga kosza

no i całe euro 2016

Edytowane przez prwsk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich  2 latach porównując ofertę  C+ i HBO to istna przepaść. W Canal+ jak wrzucą jakąś nową premierę to wałkują ją później przez najbliższy miesiąc, dzień w dzień aż się patrzeć już nie da. A nowy Canal+1 to tylko zapychacz żeby było wiecej kanałów z ich wyjątkowej oferty,

 

Jestem fanem piłki nożnej ale po ostatnich przetargach oferta jest nieadekwatna do ceny !!!. 

Za aktualny pakiet. Extra+ ( 8 ) bez MR ani darmowych pakietów płaciłem do tej pory 49,99zł 

Teraz za to samo mówią mi o 30zł więcej ?? to jest jakaś kpina. a jak jeszcze zapytałem o MR to dodatkowe 15zl/mc

Z Cyfrą jestem juz od 11 lat ale chyba przyszedł czas na zmiany. 

Wole chyba przejśc do CP i miec  CInemaxy, Filmboxy , Eurosporty i kanały Polsatu Sport za dużo mniej i w dodatku z MR. 

Posiadam aktualną ofertę do końca roku i chyba to bedzie ostatni rok. A takie gadanie konsultantów czy pisanie bzdur na forum że te pakiety są tyle warte bo są takie wyjątkowe i cudowne to jakieś nieporozumienie. 

 

Mógłbym się zgodzić na taką ofertę gdyby transmisje sportowe były jak np rok temu. Wszystkie ligi + LM + UEFA na kanałach Canal+ , a tak? 

Tyle w tym temacie. Czekam na oferty do połowy grudnia a później zadecyduje, ale nie spodziewam sie fajerwerków.

 

W dodatku konsultanci telefoniczni w tym roku są aroganccy, niemili, niedoinformowani -o czym świadczą niektóre sytuacje-  oraz bezczelni. Miałem 8 rozmów w ciągu 2 tyg i widać że nc+ schodzi na "psy".

 

Panie i Panowie, WYTRWAŁOŚCI w negocjacjach Życzę bo jak sie dacie to podwyżki będą przez najbliższe 10lat a oferty kanałowe coraz droższe .

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do wyciętego offtopic.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...