Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz taką możliwość nie musisz wysyłać ;)

Wystarczy że udasz się do "aps" z dowodem osobistym w większości centrach handlowych takie punkty się znajdują.

Potwierdzam. Idziesz do Autoryzowanego punktu dajesz dowód, facet ci drukuje pismo, że rezygnujesz podpisujesz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlączasz 01.11. ALE wyłączasz/zgłaszasz w grudniu że od 01.01.2016 rezygnujesz.innej opcji nie ma.

 

czyli wlaczam 01.11 i za listopad place 15,90zł oraz wylaczam 01.12 i za grudzien (do 31.12) place 0zł. srednio wychodzi 7,95zł

A czy np. 01.01.2016 mogę analogicznie włączyc Eleven i wyłączyć 01.02.2016?

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wlaczam 01.11 i za listopad place 15,90zł oraz wylaczam 01.12 i za grudzien (do 31.12) place 0zł. srednio wychodzi 7,95zł

A czy np. 01.01.2016 mogę analogicznie włączyc Eleven i wyłączyć 01.02.2016?

Właczasz 01.11 masz za free ten miesiac,

zglaszasz wyłączenie w 12. i za 12. płacisz 15coś,

nie wiem czy możesz znowu/od razu 01.01. właczyć czy musisz miesiac odczekać i od 01.02. właczyć,

może ktos inny doprecyzuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to słabo bo nie chcą mi zejść z ceny za mediaBOX+

​5 zł miesięcznie ale brak opłaty za aktywacje 

 

PACE 500 miałbym za FREE i tak sie łamie 

co zrobić 

 

Mediaboxów podobno od dawna nie dają, tylko wifi premium box i turbobox.

Gdzie Ci to proponują? W punkcie czy na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon i dwie propozycje po wysłaniu rezygnacji. Pierwsza VIP+ Bez Elevenów 158 zł, z Elevenami 164 zł. Druga Vip+Max za 179 zł bez Elevenów, a z Elevenami 186,5 zł. 

 

Podziękowałem bo chcę VIP+MAX z Elevenami za 160 zł. Na ten moment są nieugięci, ale zobaczymy może na święta będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi łaskawca dziś  zaproponował to co zwykle (69 lub 79 zł) tyle, że w mega promocji 15 miesięcy zamiast 24. Jak ktoś jest zmuszony brać nc+ to można próbować  krótszą umowę uzyskać.

Ja zrezygnowałem (od wczoraj jestem w UPC), z sarkazmem stwierdzając , że jak mają jakąś super ofertę to mogli wcześniej się zdecydować, na co on z fochem w głosie, że "powinno się czekać do końca" - hahaha. Z ciekawości powiedziałem , że mogę zrezygnować z kablówki, ale czy oprócz 15 miesięcznej umowy ma coś lepszego niż ostatnio ?  Oczywiście - nic. No to nara.

 

Przy okazji to słabo wygląda nękanie klienta co dzień telefonami - czy tak trudno zrozumieć , że NIE znaczy NIE ? Skoro nie masz człowieku lepszej oferty, skoro mówię , że przeszedłem do konkurencji , to po co mi wydzwaniasz ? Wydaje się , że chyba trochę źle ocenili swój potencjał i determinację abonentów -  nie pamiętam,żeby dawniej tak natarczywie dzwonili, a jak dzwonili to mieli jakieś zmienione oferty względem poprzedniej, a nie wciąż ta sama oferta. Raz dzwoni "obrażony", raz "smutny" niemal błagający, żebym przemyślał decyzję - szczerze to współczuję tym ludziom (tym smutnym bardziej, niż obrażonym cwaniaczkom, nie rozumiejącym, że istnieje życie bez NC+, szczególnie jak masz kablówkę z C+ :P )

Edytowane przez jaruone
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrezygnować z kanałów premium --- z C+ i HBO i zostawić tylko extra. Za ile można to wynegocjować po złożeniu wypowiedzenia- zwłaszcza, że ja mam teraz 8 C+, HBO i extra za 59,90 zł. ?? A z drugiej strony- czy jest jakaś szansa na utrzymanie tego co mam za tyle samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrezygnować z kanałów premium --- z C+ i HBO i zostawić tylko extra. Za ile można to wynegocjować po złożeniu wypowiedzenia- zwłaszcza, że ja mam teraz 8 C+, HBO i extra za 59,90 zł. ?? A z drugiej strony- czy jest jakaś szansa na utrzymanie tego co mam za tyle samo?

 

49zł To minimum za Extra , nie masz żadnej szansy by za te same kanały co teraz masz przedłużyć w tej samej cenie co miałeś -

 

Extra + Canal+ dają za 69zł bez HBO albo do widzenia , także lipa straszna - lepiej wyjdzie iść w stronę "słońca" jeśli nie zależy ci na sporcie

Edytowane przez mxv1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tydzien temu rozmawiałem z BUKiem.

Ale dobitnie powiedziałem przez telefon zeby zanotował w notatkach mojego konta czego oczekuje przy przedłużeniu umowy bo jak sie zapytałem czy zapoznał sie z ostatnimi moimi rozmowami z konsultantami to odpowiedział że nic nie ma w komputerze.

 

Po tym spokój, i na razie zero telefonów. umowa do konca roku.

 

Oferował mi:

Comfort + (6) Canal+

Multiroom - rozszerzam opcje o 1 TV

za średnio 77zł /24mc

 

Powiedziałem ze zgodzę sie na 69,99 /mc ale widać ze im nie zalezy na abonamentach.

 

Do tej pory miałem

Universe+ stary z Canal+ (8)

za 49,99/mc

 

Jeżeli nie zaakceptują do połowy grudnia tej oferty to ide do CP

Szkoda mi sportu ale chyba sie poświece bo i tak Eleveny płatne nie ma a tam jest 70% najciekawszych spotkań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa właśnie przedłużona, poprzednio łamaniec ze średnią 53,4 za extra+, 8C+ do jutra.
Obecnie 59,90/24 mc - comfort+,6C+, hbo na 6 mc gratis, hbo go 2 mc gratis.

h1,h2, sundance, adventure, extra+, nc+ go tv na 1 mc gratis.

Padła propozycja extra+ z 6C+ na 15 miesięcy za absurdalne 89,00.
Pozdrawiam i powodzenia (?)
:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...