Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bym "celował" w taki pakiet w marcu-płacę ok. 95 zł. Z drugiej strony w Polsacie bez C+ płaciłbym ok. 45zł.

Moim zdaniem pakiet C+ nie wart takich pieniędzy ...Na poprawę nie ma szans-może być tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pakiet C+ nie wart takich pieniędzy ...Na poprawę nie ma szans-może być tylko gorzej.

Niekoniecznie. Ja tam wierzę, że pójdą po rozum do głowy i oferty jesienią się zmienią. Wydaje mi się, że coś dotarło do nich, że mniej osób przedłuża niż zakładano.

Dzisiaj dzwoniła do mnie kobieta z GFK Polonia, która przeprowadzała ankietę wśród osób, które są na wypowiedzeniu umowy w NC+. 20 minut rozmawiałem i odpowiadałem na pytania, te najciekawsze to:

- za ile byłbym skłonny przedłużyc umowę,

- ile powinienem płacić za obecny pakiet,

- czy przechodzę do innej telewizji, czy jednak podpiszę kolejną umowę z nc+,

- czy mam już wybraną inną telewizję, i ile będę za nią płacić,

- co skłoniłoby mnie do podpisania nowej umowy,

- czy znam oferty innych operatorów, czy jestem świadomy rynku,

- na ile oceniam ofertę sportu w nc+

- czy konsultant podczas oferty przedłużenia umowy dopasował do potrzeb czy miał tylko sztywne ceny, itd.

aaa i najśmieszniejsze: czy będzie Panu brakować nc+ :D

 

Skoro zlecili taką ankietę to wydaje mi się, że zauważyli, że coś "nie halo" jest. Stąd też nadzieja na zmianę podejśćia.

 

A tymczasem od momentu złożenia wypowiedzenia brak kontaktu ze strony nc+. Tylko SMS, żeby się skontaktować w celu przedłużenia umowy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bym "celował" w taki pakiet w marcu-płacę ok. 95 zł. Z drugiej strony w Polsacie bez C+ płaciłbym ok. 45zł.

Moim zdaniem pakiet C+ nie wart takich pieniędzy ...Na poprawę nie ma szans-może być tylko gorzej.

 

Ostatnie zdanie może posłużyć za ....podsumowanie całej dyskusji dot, przedłużenia umowy!!!! Też dostałem oferte za 89 zł lecz bez HBO i Cinemaxów oraz okrojonych C+ .

Podziekowałem [regulamin II. 5. xiii]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie tego czy mam możliwość teraz wzięcia drugiego dekodera Pace? Mam obecnie Pace i Sagemcoma, a chciałbym 2x Pace. Istnieje taka możliwość już teraz czy najpierw wypowiedzenie i dopiero kiedy będzie koniec umowy tj styczeń 2016 będę mógł go dobrać? Istnieje szansa że za 0zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Tak.Możliwość jest bo tak mam. Nie jest to oferta normalna lecz po reklamacji.Ale patent dobry.

Starego łamańca mam za 53 z groszami. Tego wyśmiewanego przez znaffcuf tematu. 2x Pace,dzisiejszy extra.8x c+,HBO i jakieś konta. Wszystko na cały czas umowy.Aha i MR na Camelach oczywiście. Na razie ceny mnie przerażają.Ale nie jestem przywiązany do tivika jak mucha do goowna. Ale do świąt jeszcze trochę zostało. Powodzenia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu wciąż tel. z podobnymi ofertami. Dotychczas była jakaś bogata paczka powyżej 130PLN (sorry, ale to nie mój abonament i nie znam nazwy; na pewno dek. mediabox, hbo, cinemax i history z dodatkowych kanałów). Teraz chcemy zejść do czystego Extra+ i 6C, nic więcej. Oferta z dziś na to: 94,90 za 12 m z dekoderem (druga opcja: Extra+ i 8C = 109,90 za 12m). Nie mają szans z takimi sumami, a nie spodziewam się, żeby z nich zeszli, bo słyszę bodaj trzeci raz to samo. Wszystko wskazuje na pożegnanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wisi w powietrzu. Mam jeszcze rok umowy i już wydzwaniają, żeby przedłużyć.
A co i na jakich warunkach?
Nie wiem jeszcze. Za każdym razem dzwonią wtedy kiedy nie mogę rozmawiać.

Z tego całego zamieszania z prawami do La Liga zapomniałem opisać, jak skończyła się historia, a myślę, że warto. ;)

 

Dzwonili do mnie z informacją, że mają ofertę przedłużeniową, choć mam jeszcze rok do końca umowy.

Cały czas wydzwaniali w godzinach, w których nie mogę rozmawiać. Za każdym podawałem im godzinę, o której mogą dzwonić i zawsze mówili "tak, oczywiście", ale i tak dzwonili jak chcieli. Normalnie bym ich zlewał, ale naprawdę byłem ciekaw co mi zaproponują w tych nowych okolicznościach.

W końcu jeden zadzwonił tak jak prosiłem i sobie "porozmawialiśmy".

Najpierw miło, kulturalnie, pan się przedstawił, powiedział, że dzwoni z ofertą przedłużenia umowy. Potem zadał kilka pytań, żeby niby bardziej dopasować ofertę do moich potrzeb. Nagle konsternacja i milczenie w słuchawce, a pan konsultant zakomunikował, że niestety jest za długo do końca umowy i jednak nie mają dla mnie żadnej oferty!

 

Pełna profeska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie przy przedłużeniu Extra+ z CANAL+ 8 szt.

 

Oferta nc+ to 79,90 z dwoma kartami cameleon i dwoma dekoderami pace 500 HD.

 

Czy ktoś otrzymał niższą ofertę. Czy trzeba wysyłać wypowiedzenie?

Oczywiście, że dostali w tej cenie z gratisem HBO na 6 m. Wypowiedzenie to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas lamaniec 53zl extra z c+ i HBO umowa do końca wrzesnia. Dzisiaj tel czy może mi coś zaproponować bo wypowiedzialem. Krótką odpowiedź ze jak nic innego niż dotycz czas czyli comfort 39zl lub z 6C 59zl, extra 54zl lub z 6C 69zl to nie jestem zainteresowany. Konsultant stwierdził że nic lepszego nie ma i rozmowa zakonczona. Pogięło ich chyba. Trzeba do Cp się przenieść tym bardziej, ze piłki nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...