Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przepraszam za jakość ale tylko telefon miałem pod ręką :)

 

No to włącza się z logiem Orange ale na wyświetlaczu dekodera pokazują się kreski jako pasek ładowania 2x przejdą i pokazuje się komunikat:

zdjcie0608.th.jpg

 

Później normalny HOME:

 

zdjcie0590.th.jpg

 

Zmieniona czcionka belki oraz dodane TV na życzenie pod przyciskiem OK:

 

zdjcie0607.th.jpg

 

Zmieniona wielkość listy:

 

zdjcie0605ed.th.jpg

 

TV na życzenie:

 

zdjcie0591.th.jpg

zdjcie0592l.th.jpg

zdjcie0593j.th.jpg

 

No to teraz ustawienia:

 

zdjcie0594i.th.jpg

 

Dodano dźwięk:

 

zdjcie0596q.th.jpg

 

Kanały TV:

 

zdjcie0597.th.jpg

 

Jakość sygnału satelitarnego:

 

zdjcie0598.th.jpg

 

Instalacja krok po kroku (tylko to co się zmieniło):

 

zdjcie0599.th.jpg

zdjcie0600h.th.jpg

Jak widać wyżej albo nie widać xD do wybrania tylko satelita HOTBIRD na sztywno.

 

zdjcie0601s.th.jpg

zdjcie0602.th.jpg

zdjcie0603.th.jpg

zdjcie0604.th.jpg

 

Niech nikt się nie dziwi, że mam moc taką małą, ale mam go podłączonego przez przelotke z innego tunera, długi kabel i przełącznik DiseqC robią swoje :)

No ogólnie widać, że zaczęło się coś dziać, mamy obsługę DiseqC ale nie możemy wybrać innej satelity i poszczególnych portów przełącznika tylko wskazuje pod którym jest HOTBIRD.

Dekoder włącza się szybciej oraz szybciej się kanały przełączają.

Jak coś sobie przypomne to napisze, jak coś pytajcie o wszystko.

 

Pozdrawiam

Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też od wczoraj dekoder się zawiesza, jeśli po wczytaniu godziny nie odłączę go od netu.

Zadzwoniłem od razu, żeby mi go wymienili, to przysłali mi techników :D

 

Jakoś udało im się włączyć dekoder i sobie poszli.

Na odchodnym powiedzieli, że jak to się powtórzy to mam podjechać do Telepunktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak infolinia TP (801505505) banda nieprofesionalnych mongołów :/ Dzwoniłem 23 września i mówiłem Panu , że mam swój router i czy to nie przeszkadza, on odpowiedział "Czy jest połączenie ,nie wyskakuje żaden monit" to ja mu mówię że internet jest bo ściąga zwiastuny z VOD. Dzwoniłem przed chwilką odezwała się jakaś młoda osoba i opowiadam ,iż mam swoj modem to on że tak nie może być albowiem TPSA wysyła aktualizacje na adres MAC liveboxa... Kazał mi zostawić kanał 96 na godzinę , następnie wyłączyć na 20-30 sekund z tyłu i sprawdzić czy jest. Poczekam do końca umowy i rezygnuje... i na 100 % biorę inną platformę (C+ albo CP) Wielki minus dla infolini! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak dla mnie infolinia TP to jest mało śmieszny żart. Wydaje mi się iż osoba siedząca po drugiej stronie ma na kartce wypisane odpowiedzi i po za tym nie ma najmniejszego pojęcia o czymkolwiek. Zresztą mnie już chyba nic nie zdziwi - telekomuna bije wszystko i wszystkich na głowę. Coś czuje ,ze się tej aktualizacji nie doczekamy podobnie jak DVB-T( mają drobne opóźnienia we wprowadzeniu tej usługi, zaledwie 10 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ,że TPSA/Orange rzuca po prostu słowa na wiatr. Obiecuje cuda po czym milczą albo zaslaniają się idiotycznymi tekstami.

Zapewne pamiętacie sytuacje z DVB-T gdy obiecano telewizję cyfrową do konca roku po czym zaczeto zasłaniać się idiotyczną wymówką " poczekamy aż dvb-t w polsce będzie bardziej rozpowszechnione". Jak nie wiadomo o co chodzi to najpewniej chodzi o pieniądze lub zatuszowanie niekompetencji zarządu ( ewentualnie i to i to).Szkoda gadać po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...