Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Sebek00 napisał:

A ile umarło na covid-19?

Zakładając że jedne i drugie dane są prawdziwe.

Ile zmarło na covid się nigdy nie dowiesz go coraz więcej danych wychodzi że zmarli nie mieli covid a schorzenia które lekarze mieli totalnie w [beep]ie.

sprawy sądowe się szykują..nie jeden pójdzie siedzieć. Wiecznie COVID-19 wszystkiego przykrywać nie będą.

Mojej znajomej mamie zmarłej w uk chcieli dopisać covid..sekcja zwłok wykazała że zawał.

Chciałbym wierzyć że to jedyny przypadek. Naprawdę chciałbym.

ja poszedłem do lekarza z ciśnieniem 182 na 124 i ostrym bólem w klatce a pielęgniarka do mnie; po co pan przyszedł …


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Emilio1985 napisał:

@michael112Tylko widzisz, misiu, że koronawirus jest trochę bardziej niebezpieczny niż grypa.

 

Ja w ogóle jestem zdania, że należy robić lazarety dla tych którzy zachorują na Covid-19, a się nie zaszczepili bo nie chcieli. Zaadoptować stare popegeerowskie chlewnie, albo postawić tymczasowe konstrukcie pilnowane przez wojsko. Każdy chory będzie miał zapewnione minimalne warunki: prycza, posiłki 3 razy dziennie, toi toi.

 

Żadnego dostępu do respiratorów, lekarstw, profesjonalnej opieki medycznej. 

Tylko widzisz pysiu, jak się zwolni ludzie ze składek zdrowotnych.

 

Poza tym jak byś zakwaterował:

Palaczy z rakiem płuc? 

Osoby otyłe z powikłaniami cukrzycy?

Połamanego motocyklistę, który jechał 150 km/h w zabudowanym?

Panią do towarzystwa z HIV?

Alkoholika z marskością wątroby?

Fankę opalania z czerniakiem?

 

Weź człowieku może dorośnij, bo lata chyba już masz, ale pojęcia o świecie nie za bardzo. 

Za dużo się chyba propagandy naoglądałeś. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Umek napisał:

Mojej znajomej mamie zmarłej w uk chcieli dopisać covid..sekcja zwłok wykazała że zawał.

Czyli chciał ale nie wpisał. To znaczy że dane nie są do końca przekłamane.

Moja żona też drży ze strachu przed odsiadką to tylko pielęgniarka to pewnie wyrok krótszy a może tylko zawiasy. 

 

The cable guy

Tak bardzo mądre spostrzeżenie. Takie filozoficzne. Jak to że szczepienia są bezpłatne a jednak płatne. 

I szczepienia nie są obowiązkowe ale jednak nie są dobrowolnie.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy 

Jest już wystarczająco dużo idiotycznych przypadków, jak np wspomniani przez Ciebie motocykliści, którymi musi zajmować się służba zdrowia, więc już może nie mnóżmy kolejnych grup [beep]ów, którym należy zapewniać opiekę medyczną.

 

Ludzie, którzy nie chcą się szczepić, bo się boją że przez czip w szczepionce będę kontrolowani przez światowe mocarstwa, nie zasługują na to żeby ich później leczyć z powodu Covid-19.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebek00 napisał:

 

Czyli chciał ale nie wpisał. To znaczy że dane nie są do końca przekłamane.

Moja żona też drży ze strachu przed odsiadką to tylko pielęgniarka to pewnie wyrok krótszy a może tylko zawiasy. 

 

The cable guy

Tak bardzo mądre spostrzeżenie. Takie filozoficzne. Jak to że szczepienia są bezpłatne a jednak płatne. 

I szczepienia nie są obowiązkowe ale jednak nie są dobrowolnie.🙂

To znaczy że wszędzie dopisano tysiące a może i więcej. Zbędna dyskusja. Tym ile naprawdę zajmują już się kancelarie adwokackie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy akurat palaczon i tym co powodują wypadki po alkoholu lub przy nadmiernej prędkości, chętnie bym widział podniesienie składki zdrowotnej.

Ubezpieczyciele od razu Cie karają w takich przypadkach większą składką. 

Nic nie dzieje się w próżni. 

Jeśli medyna znajduje bezpieczny sposób na opanowanie pandemii i odblokowanie służby zdrowia, a ktoś świadomie z tego nie korzysta, to przyczynia się do potencjalnych zgonów osób na różne inne choroby, z powodu choćby zatkania służby zdrowia pacjentamo na Covid. 

Nie obraziłbym się gdyby jakieś konsekwencje dla takich osób zostały wprowadzone, choćby wspomniana wyższa składka zdrowotna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Umek napisał:

Rozumiem że wisi Ci na co umiera bliski…No cóż..

Żenująca odpowiedź. 

Ja ufam lekarzowi i mam nadzieję że próbuje uratować czyjeś czy moje życie. 

Czy jakiś lekarz wpisze jako przyczynę covid-19 a być może przyczyna była inna pewnie są tacy. Tylko to nie zmienia mojego podejścia do ogółu. 

Przykład 

Znajomy w 2018 roku miał operację na głowę jakiś skrzep czy coś ( dokładnie nie pamiętam ) stało to się nagle bez wczesniejszysz objawów. Po operacji zachwycony jak to mu pomogli, same ochy i achy na temat medyków. Teraz się nie szczepi bo to eksperyment itd. Na moje pytanie a jak Ci lekarze się szczepili i namawiali by do szczepienia to zmienił byś pogląd... no nie bo to eksperyment itd.

 

Poprostu jak komuś strach do du... zajrzy to inaczej patrzy na świat 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebek00 napisał:

Znajomy w 2018 roku miał operację na głowę jakiś skrzep czy coś ( dokładnie nie pamiętam ) stało to się nagle bez wczesniejszysz objawów. Po operacji zachwycony jak to mu pomogli, same ochy i achy na temat medyków. Teraz się nie szczepi bo to eksperyment itd. Na moje pytanie a jak Ci lekarze się szczepili i namawiali by do szczepienia to zmienił byś pogląd... no nie bo to eksperyment itd.

problemy a nawet śmierć po urazach głowy są w NOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jax napisał:

Do tych osób, które nie chcą się zaszczepić, bo twierdzą, że to eksperyment to normalnie ręce opadają.

Do tych którzy się zaszczepili a dziś się zmienia skład szczepionek bo powodują zbyt dużo poważnych skutków ubocznych ręce już nie opadają..one już opadły;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...