Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Golbi84 Na ufoludkach były ;)

https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-i-biontech-oglaszaja-publikacje-wynikow-przelomowego-badania-fazy-III

Lista ufoludków

Cytat

O badaniu fazy II/III

W trwającym badaniu klinicznym fazy III szczepionki BNT162b2, opartej na zastrzeżonej technologii mRNA firmy BioNTech, wzięło udział ponad 44 000 uczestników, z których zdecydowanej większości podano drugą dawkę leku. Zestawienie informacji o uczestnikach badania klinicznego można znaleźć tutaj. Dane pochodzą z około 150 ośrodków badań klinicznych w USA, Niemczech, Turcji, RPA, Brazylii i Argentynie.

 

Nie wiesz na kim były testy? To zaglądnij do dokumentów medycznych II i III fazy testów.

Kończę z Tobą polemikę, bo dyskusja z Tobą naprawdę to błędne koło.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

@Golbi84 Na ufoludkach były ;)

https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-i-biontech-oglaszaja-publikacje-wynikow-przelomowego-badania-fazy-III

Lista ufoludków

 

Nie wiesz na kim były testy? To zaglądnij do dokumentów medycznych II i III fazy testów.

Kończę z Tobą polemikę, bo dyskusja z Tobą naprawdę to błędne koło.

Której III fazy tej co była na ludziach np. nauczycielach w styczniu którym podano najgorszą z możliwych szczepionek wycofaną w Danii, niedopuszczoną w Szwajcarii i tylko od 60 lat w Niemczech. Ufasz tak bardzo firma farmaceutycznym testom które powinny trwać 2 lata Oni piszą o 18 miesiącach ale to tez nadal nie minęło. Jeszcze dodać jakim dnem są same firmy produkujące te szczepionki. jakie kary miał Pfizer Więc powtórzę: moim zdaniem, bo to jest opinia, szczepionki są nie sprawdzone brak skutki uboczne na bieżąco dodawane a chce się szczepić praktycznie całą populacje ludzi. Co też mają różne opinie wirusolodzy. 

Edytowane przez Kirk
Nie obrażaj dyskutantów i pisz poprawnie, bo robisz bardzo dużo błędów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sebek00 napisał:

Chyba nie bardzo można prowadzić badania skuteczności a co dopiero ewentualnych zgonów na osobie zmarłej. 

Chyba znowu piszesz bzdury.

Gdybyś poczytał to byś wiedział że już dawno uznali śmierć z powodu szczepionek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golbi84 Rzucasz tyle oskarżeń, że to chyba materiał nie na forum, a na zgłoszenie do prokuratury. Ja nie dysponuję wiedzą którą widzę Ty posiadasz. Zatem masz rację mam tu braki "intelektualne" 🤣

Twoje stanowisko w sprawie szczepionek już chyba poznali wszyscy. Powtarzasz je w kółko. Nie wiem po co się męczysz i dyskutujesz nadal skoro nie wytrzymujesz :)

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sebek00 napisał:

Od 15 lutego mogli się nauczyciele rejestrować. Luty to nie styczeń.🙂

 

Moja kuzynka się szczepiła wtedy Astrą, póki co ma się dobrze. 

Mój kuzyn też mimo ze jest ozdrowieńcem nie bardzo chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie chciał a się szczepił podobnie mówił o swojej żonie (rehabilitantka) tez została postawiona przed czasem dokonanym poinformowano ją ze została zapisana mimo ze była na urlopie macierzyńskim.

 

 

https://legaartis.pl/blog/2021/05/04/1746/

 

 

UWAGA! Dotarliśmy do ważnych dowodów manipulacji. - Kancelaria LEGA ARTIS - Blog

https://legaartis.pl/blog/2021/07/26/uwaga-dotarlismy-do-waznych-dowodow-manipulacji/#comment-624

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale kto mógł ją zapisać.? Nikt.

Na jakąś tam listę chętnych to ok, ale gdyby nie chciała to póki co nikt jej nie zmusi.

 

Wrzucasz znów jakiś link o eksperymentach medycznych.

Cytat z twojego artykułu.

 

"W Konstytucji RP, w art. 39, wprowadzono zakaz przeprowadzania eksperymentów medycznych, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Przepis ten znajduje zastosowanie w stosunku o każdej osoby, a więc nie tylko obywatela RP ale i każdego cudzoziemca jak i  bezpaństwowca, przebywającego na terytorium RP.  Art. 39 Konstytucji RP stanowi:

„Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.”

 

Czy zostałeś poddany temu "eksperymentowi" ( szczepieniu na covid-19) wbrew własnej woli?

 Ja biorę udział w tym "eksperymencie" za swoja świadomą zgodą. 

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Golbi84 napisał:

 I czy była świadoma czy wynikiem media propagandy albo loterii

Mnie np. przekonało twoje źródło na które się powołujesz cały czas - google i to na które się powołuje @Zuzia - FDA i CDC :D

 

A na poważnie: ale tu odlot jest od kilu dni, zastanawiam się czy na to też nie powinno być szczepionki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marrak FDA mało wiarygodne? Nawet uznawany przez Was Medonet ich cytuje, przykład pierwszy z brzegu.

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,szczepionka-j-j-i-zakrzepy--fda-i-cdc-chca-przerwac-podawanie-preparatu,artykul,50687083.html

 

50 minut temu, Sebek00 napisał:

 Ja biorę udział w tym "eksperymencie" za swoja świadomą zgodą. 

Masz pełne prawo brać udział dobrowolnie. Ja z kolei mam prawo odmówić przyjęcia preparatu dopuszczonego warunkowo. Czyli wszyscy są zadowoleni. Ty, bo przyjąłeś preparat, a ja, bo nie przyjęłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia no właśnie o to chodzi że jest bardzo wiarygodny.

Cytat

Why should I get a COVID-19 vaccine?

When you get a COVID-19 vaccine, you are choosing to protect yourself and make a difference for your children, parents, grandparents, and other loved ones. Millions of people in the U.S. have already received a COVID-19 vaccine. For a community to be fully protected, most community members need to get the vaccine. Getting vaccinated to prevent COVID-19 will help protect you from COVID-19, and it may also protect the people around you.

https://www.fda.gov/consumers/consumer-updates/learn-more-about-covid-19-vaccines-fda

 

To jest stanowisko FDA, wydane także na podstawie badań które przytaczałaś informujących o potencjalnych ale bardzo rzadkich efektach ubocznych.

Każdy dobrowolnie przyjmujący szczepionkę wie zatem jakie są korzyści i jakie jest ryzyko. Równie dobrze mogłabyś odrzucić picie wody, bo przecież istnieje ryzyko że ujęcie będzie zatrute.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebek00 napisał:

Zuzia

Nie szczep się masz takie prawo. Nic mi do tego.

Tylko nie pisz tu głupot i tyle.🙂

Czekałam, aż dowiedziesz swego intelektu/racji i obalisz rzekome "głupoty" siłą merytorycznych argumentów.  Doczekałam się jedynie takiego wpisu.

 

Godzinę temu, marrak napisał:

To jest stanowisko FDA, wydane także na podstawie badań które przytaczałaś informujących o potencjalnych ale bardzo rzadkich efektach ubocznych.

Każdy dobrowolnie przyjmujący szczepionkę wie zatem jakie są korzyści i jakie jest ryzyko. Równie dobrze mogłabyś odrzucić picie wody, bo przecież istnieje ryzyko że ujęcie będzie zatrute.

Podawałam tylko zestawienie możliwych skutków ubocznych. Kluczowa jest data oraz punkt ostatni tego spisu. O tym wiedziano już w zeszłym roku. To jest clou sprawy.

Porównanie do wody nie bardzo tu pasuje, ponieważ ona nie jest preparatem warunkowo dopuszczonym, ani działającym jak szczepionki mRNA.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zuzia napisał:

Podawałam tylko zestawienie możliwych skutków ubocznych. Kluczowa jest data oraz punkt ostatni tego spisu. O tym wiedziano już w zeszłym roku.

Porównanie do wody nie bardzo tu pasuje, ponieważ ona nie jest preparatem warunkowo dopuszczonym, ani działającym jak szczepionki mRNA.

A czy ktoś neguje skutki uboczne? Nie! Porównanie do wody było po to żeby zobrazować ci ryzyko: jest tak samo minimalne że woda którą spożyjesz będzie zatruta a jednak ją pijesz nie przedkładając publikacji naukowych jakie potencjalne efekty jej spożycie może spowodować.

Po drugie - w każdej chwili FDA może dopuścić Pfizera całkowicie, bo już taki wniosek w USA był złożony i jest analizowany. I co czy to zmieni twoje podejście i pójdziesz się zaszczepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...