Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak na logike myśląc ,to jest duża szansa że ten przetarg na lige mistrzów się jutro roztrzygnie ,zważywszy na to że przetarg na lige europejską kończy sie 22 maja ,a raczej trudno aby ktoś skladał oferte na lige europejską nie znając wyników przetargu na lige mistzów.Ale to tylko takie moje przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś UEFA podała rozstrzygnięcie Ligi Mistrzów i Europejskiej dla Belgii-"free-to-air broadcaster RTL has secured the French-language rights for the first-choice live match every Tuesday and Wednesday as well as highlights on each night to be shown on Club RTL". Ciekawe do kiedy tam można było składać oferty. Może per analogiam będzie można przewidzieć, kiedy rozstrzygnie się przetarg w Polsce?

EDIT: znalazłem, że oferty były tam składane do 23.04.2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...

 

Jestem tu nowy. W tym temacie mogę napisać tyle, że najlepiej było by, gdyby prawa dostała stacja Canal +. Canal + jest stacją która posiada bardzo bogatą ofertę programową, więc wystarczy kupić jedną platformę jaką jest Cyfra + i oglądać praktycznie wszystko. Nie będzie przypadku gdy, np. chcę obejrzeć ligę angielską muszę mieć canal +, gdy ligę mistrzów to znowu inną platformę itp. Canal + posiada prawa do lig: angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, polskiej. Orange sport który jest w ofercie liga(portugalska). Od przyszłego sezonu na Eurosport 2 będą mecze niemieckiej bundesligi. Więc praktycznie wszystko na jednej platformie, nie wspomnę o żużlu czy tez koszykówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś, sportowo miażdzą, inna oferta też dobra, kanały na wyłącznośc (np. Ale kino, National Geo) moim zdanieem obecnie najlepsza platforma cyfrowa.

 

Ale żeby nie robić offtopu, myślicie, że dzisiaj dowiemy się o tych wynikach czy byłą to zwykła plotka, że dzisiaj poznamy wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...