Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro dla ciebie komentarz jest ważniejszy od meczu :lol: .

 

Nie rozumiem tego toku myslenia chcesz mi powiedzieć że jeżeli mecz bedzie w N-ce to będzie to lepsze spotkanie i zamiast nudnego 0:0 padnie wynik 3:3 ???? Miałem ,,przyjemność" słuchać tych gości z N-ki i aż uszy bolały. Kolejność jest prosta. C+ potem Polsat potem długo długo długo długo długo nic N-ka i na samym końcu dno i metr mułu czyli TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Otóż również mam nie najlepszą opinię o komentatorach w nSport (zwłaszcza Ryczel czy Kalinowski) ale mi to zupełnie nie przeszkadza w oglądaniu meczu. Mogę nawet obejrzeć mecz z chińskim komentarzem. Jak pisałem, są sposoby aby pozbyć się komentarza w nSport., jeśli już koniecznie tego chcesz. A z twoich postów mam wrażenie że bardziej interesuje cię właśnie komentarz niż mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Otóż również mam nie najlepszą opinię o komentatorach w nSport (zwłaszcza Ryczel czy Kalinowski) ale mi to zupełnie nie przeszkadza w oglądaniu meczu. Mogę nawet obejrzeć mecz z chińskim komentarzem. Jak pisałem, są sposoby aby pozbyć się komentarza w nSport., jeśli już koniecznie tego chcesz. A z twoich postów mam wrażenie że bardziej interesuje cię właśnie komentarz niż mecz.
Oczywiscie ze chodzi mi o mecz ,ale chyba przyznasz mi racje ze niektórzy komentatorzy z beznadziejnego 0:0 potrafią zrobić przyzwoity mecz ,natomiast inni z super meczu - marne widowisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym chciał wiedzieć kto wygra. Osobiście bym chciał żebi wygrała N-ka
Chyba żartujesz !!! w N-ce niema komantatorów !! tam są owsiki komentarskie !! Kto ma C+ ten wie o czym mówię Twarowski i Smokowski are the best !!! Gdyby LM trafiła do C+ było by super !!

 

Edit: Zapomniałem dodać Tomka 99 Wieszczyckiego i Kazka Węgrzyna - ,,ajj fajne podanie ...szkoda ze nie doszedł mogla być naprawdę ciekawa akcja" :):):) ,do tego Rosłoń i Szymek ,kurde można by wymieniać bez końca wszyscy są super komentatorami :):) Nahorny ,Orłowski no bez końca można :):):)

 

Podoba mi się ich styl komentowania jaki prezentuje Canal+ ,nie [beep]ą o jakiś spektaklach jak w teatrze niczym Dziad (czyt. Szpakowski) tylko mówią po piłkarsku co mi bardzo odpowiada ,no ale czego oczekiwać od komentatorów typu Szpak Szaranowicz czy Kalinowski z N którzy w życiu na boisku nie byli. A Szpakowski to kompletne dno on w trakcie jednego meczu potrafi nazwisko jednego zawodnika na 4 różne sposoby wymawiać :D:D:D

 

Jak dla mnie to komentatorzy N-ki są dobrzy. Mi tam nic nie przeszkadza komentarz Jagody czy Ryczela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to już tylko kwestia dni, kiedy poznamy zwycięzcę.

Oby tylko canal+ nie wygrał :/ Już wystarczająco się "nachapali". Już nawet lepiej by było gdyby ta n-ka przedłużyła, bo do tej pory zawsze we wtorki bilecik na onecie kupowałem i fajnie bez żadnych problemów się oglądało, chociaż najbardziej kibicuje Polsatowi Sport i liczę że w końcu coś porządnego zdobędą (Ale to tylko moje zdanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to ciekawostka, że to Canal+ walczy o LM z nSport. I co Polsat z faworyta stał się outsiderem. Jeśli to prawda to będzie to duże rozczarowanie, ale poczekajmy do połowy maja, a to już za trzy dni.

Ale skoro trzy lata temu te 13,5 mln euro to była taka wielka kasa, no to teraz 20 mln euro, które niby daje Polsat to nie takie małe pieniądze. Nie zapominajmy też, że ITI nie ma pieniędzy, więc to raczej oni mogą się wykrwawić, a nie Polsat.

Nie chcę mi się wierzyć, że Polsat tak sobie odpuści LM. Po tym jak nie nabyli praw np. do Euro 2012. Zanosiłoby się, że Polsat przez kolejne trzy lata nie będzie miał piłki na wyższym poziomie i tu już może sobie nie poradzić. Człowiek nie tylko siatkówką żyję czy retransmisjami LM. Na pewno mieliby większy napływ nowych abonentów gdyby mieli i LM i siatkówkę, a nie tylko siatkówkę. I niech nie zapominają, że przez te trzy lata jednak mieli piłkę nożną na wyższym poziomie jak MŚ 2006 czy EURO2008 z tym, że w wydaniu reprezentacyjnym (dzięki czemu mieli spory przypływ nowych abonentów), a teraz przez trzy lata nie będą mieli piłki, ani w wydaniu klubowym, ani w reprezentacyjnym. Więc Polsat piłkarsko w tej chwili za dobrze nie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP nie jest faworytem bo najmniej mu zależy. Nawet jak mają najwięcej kasy to po co ją mają wydawać? Mają najwięcej abonentów i ta liczba stale rośnie nawet bez LM. W takiej sytuacji wydawanie kasy na LM to głupota. Sądząc po wynikach właściciele CP to dobrzy biznesmeni i doskonale znają się na tym co robią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos masz racje ,nawet i bez ligi mistzów liczba abonentów stale rośnie ,ale jakby mieli lige mistrzów to liczba rosła by jeszcze szybciej.Podejrzewam że w n na tych ok. 0,5 mln abonentów co mają jakieś 200 tys ma tę platforme ze wzgledu na Lige mistzów.A teraz pojawiła się świetna okazja ,aby przejąc te 200 tys,bo od lipca bedzie można rezygnowac z N ze wzgledu na zaprzestanie nadawania tvn lingua(zresztą podobnie jest z cyfrą) myśle że polsat ma to na pamięci ,ile może zyskac gdyby wygrał przetarg na lige mistrzów.Może zgarnąc abonentów z 2-wóch platform naraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie ostatnich informacji można dojść do wniosku że Polsat nie będzie przepłacał za sport ani też wychodził ponad wszystkich. Polityka ich opiera się na biznesie podobnie trochę wygląda jak z TVP. W tym wypadku poznać cenę i zaoferować swoją i opierać się na swojej cenie czyli w przedziale tym który podali czyli 20 mln. Negocjacje będą się opierały na tej sumie. Kwota może być przekroczona ale tylko o 5 mln. Solarz w wywiadzie mówił że sportem wcale się nie interesuje i to widać liczy się tylko biznes dla niego. Niech was nie zmyli że kupił klub. On chce na nim zarobić, kupił nie dla pasji jak Walter (N) Legię. Francuzi (Cyfra) myślą po Francusku u nich tylko piłka się liczy żaden inny sport widać to po kanałach które oferują. Cięcia są w każdej firmie również cyfrze ale ona wcale nie musi więcej wydawać, Orange może. Konsorcjum jest w stanie wyłożyć znacznie więcej od Polsatu i N z tego względu że to porządne firmy, przynajmniej stabilne finansowo. Polsat opiera swój plan na nowych kanałach własnej produkcji jak i innych producentów (jesienią zobaczycie czego można się spodziewać). Sport odszedł na dalszy plan. Ciekawe czy ten biznes Solarza zda egzamin. 3 mln abonentów i niskie ceny być mogą mieć znaczenie. To już niemała firma która próbuje się wybić łapiąc każdą okazje ale gigant. Zobaczycie nowi abonenci się na to złapią. Zwykły widz który przez całe życie miał darmową tv skusi się na niskie ceny i ilość jego znajomych danej platformy. Dla niego nie jest tak naprawdę ważne żeby sport był na najwyższym poziomie ale żeby w ogóle przed ekranem coś się działo chociażby Celtic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowe technologie" ważne dla UEFA :lol2:

 

Jak Polsat da 30 mln euro a ITI 20 mln euro no to sorry bardzo ale nie wybiorą chyba ITI :] bo mają lepszy Internet itp.

A poza tym info że Polsat daje mniej niepotwierdzone i brak źródła :

 

Faworyta wskazać trudno. Podobno jeszcze kilka tygodni temu był nim Polsat, ale wtajemniczeni twierdzą, że Zygmunt Solorz nie chce wydać na prawa więcej niż 20 mln euro. Polsat przez ostatnie trzy lata funkcjonował bez wielkiej piłki i jakoś sobie poradził. Solorz nie chce się wykrwawić, bo wie, że do gardeł skoczą sobie na pewno nSport i Canal+.

:P

 

Domysły dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że podzielą się transmisjami LM.TVP zbierze pakiet otwarty,a reszta nie mam pojęcia.Jedno jest pewne cena będzie wysoka. :D

jeśli TVP miało by wziąć pakiet otwarty to ligę mistrzów kupi n, jeśli kupi Polsat pawa to kupi on pełne prawa dla otwartej tv i dla kodowanej.

Myślę ze to kwestia 2 tygodni i zdobywca praw sam ogłosi ze wygrał i info będzie na stronie uefy . a wie ktoś może czy do innych krajów prawa już sprzedane?????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole ten pseudo dziennikarz nei przeczytał jakie prawa można kupić. Juz nie bedzie takeigo pakietu jak ma obecnie TVP. Dla TV otwartych są do zgarnięcia pakiety: Golden i Silver. Golden czyli 31 meczów dla TV otwartej lub kodowanej wraz z finałem, oraz pakiet Silver 30 meczy w TV otwartej lub kodowanej bez finału.

TVP też ma wspierać po cichu francuską koalicję - zależy jej na pakiecie w stacji otwartej (jeden mecz w środę i skróty), a resztę jest gotowa oddać stacjom kodowanym.

 

Druga sprawa koalicje nie moga składać ofert.

 

Najsłabsze atuty ma Polsat - nie ma ani portalu o dużym zasięgu, ani sieci komórkowej.

W tym przypadku to dziennikarz juz całkeim sie wyglupił. Polsat ma sieć komórkową i wspólpracuje z Plusem i jest właścicielem platformy IPLA, gdzie mozna by było oglądać LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego artykułu nie za bardzo chyba wie jaki jest przetarg w tym roku. Jak dla mnie edytował pewnie jakiś stary artykuł bo nie chciało mu się za bardzo poszukać jakie weszły zmiany w tym roku.

Wcale nieprawdą jest, że Polsat nie ma sieci komórkowej, współpracuje z Plusem, a także jednym z głównych udziałowców Plusa czyli z oficjalnym spnsorem Ligi Mistrzów UEFA czyli koncernem Vodafone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich przyznanych praw TV :

Dania 01.10.2008(ostani dzien zgloszeń) zaś ogłoszenie wyników 04.05 2009

Holandia 26.02.2009 ------------ 20.04 2009

Chorwacja 25.03.2009------------ 11.04.2009

Grecja 12.11.2008 ------------ 11.04.2009

Włochy 25.11.2008 ------------ 27.03 2009

Cypr 18.02.2009 ------------ 17.03 2009

jeśli prace nie przyspieszą to sobie jeszcze poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...