Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy piszą, ża N-ka nie ma nic ciekawego w swojej ofercie programowej. Ja udowodnie, że jednak ma i to dużo

 

*Piłka nożna

- LIGA MISTRZÓW UEFA

- Liga Niemiecka (Bundesliga)

- Remes Puchar Polski

- mecze towarzyskie

- turnieje towarzyskie (np. Remes cup ekstra)

 

*Hokej

- Liga NHL

 

*Futbol Amerykański

- Liga NFL

 

*Tenis

- turnieje tenisowe

 

*Liczne magazyny s seriale dokumentalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze nie ma co spekulować , wiadome jest ze prawa kupi ten kto zapłaci najwięcej, i o tym która polska telewizja uzyska prawda dowiemy się po tym jak UEFA poda to oficjalnie . Na pewno nie ma żadnych przecieków i wcześniej się nie dowiemy możemy ,tylko przypuszczać. Obserwując rynek telewizyjny wiedzę że najpoważniejszym kandydatem do kupienia praw jest POLSAT od lat stacja ta słynęła z dobrej oferty piłkarskiej (teraz ma słabą), trzeba pamiętać ze Polsat podpierał swoja ofertę na mistrzostwach europy i świata , teraz praw do tych imprez nie ma więc liga mistrzów jest dla działaczy Polsatu łakomym kąskiem.

Trzeba jednak dodać ze mistrzostwa europy i świata pokarze TVP (kanały TVP 1 ,2 i TVP sport znajdują się w Cyfrowym Polsacie wiec w na platformie Polsatu mistrzostwa będą). Czy Polsatowi potrzebna jest liga mistrzów??- z polityki prowadzonej przez zarząd wynika ze nie (bardzo różnorodna ramówka kanałów sportowych -duży nacisk na inne dyscypliny ,siatka ,ręka). Jednak nacisk abonentów i atrakcyjność towaru jakim jest liga mistrzów jest tak duża ze na pewno Polsat powalczy o prawa do tych rozgrywek. Jest tez N dla której strata champions leaugue była by końcem dobrej piłki na antenie. Cyfra,Orange i TVP tez niepogardza tymi rozgrywkami jednak ja mimo wszystko stawiam na Polsat , jak będzie się okaże. Dla mnie ligę mistrzów może kupić i Polsat i N i TVP. i tak będę miał do niej dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie .prawda jest taka że nie ma co mowić że wyniki przetargu bedą znane za ok. tydzien,2 tygodnie itd.Prawda jest taka że wyniki moga być ogłoszone w każdej chwili(z dnia na dzień) i nie ma się co bawić w dywagacje że za tydzień ,2 tygodnie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym chciał wiedzieć kto wygra. Osobiście bym chciał żebi wygrała N-ka
Chyba żartujesz !!! w N-ce niema komantatorów !! tam są owsiki komentarskie !! Kto ma C+ ten wie o czym mówię Twarowski i Smokowski are the best !!! Gdyby LM trafiła do C+ było by super !!

 

Edit: Zapomniałem dodać Tomka 99 Wieszczyckiego i Kazka Węgrzyna - ,,ajj fajne podanie ...szkoda ze nie doszedł mogla być naprawdę ciekawa akcja" :):):) ,do tego Rosłoń i Szymek ,kurde można by wymieniać bez końca wszyscy są super komentatorami :):) Nahorny ,Orłowski no bez końca można :):):)

 

Podoba mi się ich styl komentowania jaki prezentuje Canal+ ,nie [beep]ą o jakiś spektaklach jak w teatrze niczym Dziad (czyt. Szpakowski) tylko mówią po piłkarsku co mi bardzo odpowiada ,no ale czego oczekiwać od komentatorów typu Szpak Szaranowicz czy Kalinowski z N którzy w życiu na boisku nie byli. A Szpakowski to kompletne dno on w trakcie jednego meczu potrafi nazwisko jednego zawodnika na 4 różne sposoby wymawiać :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia otwieram SK z nadzieją na info o wygraniu przez Polsat

 

Mam tak samo ;)

Najlepszych komentatorow ma Polsat u nich nawet najnudniejszy mecz pucharu ekstraklasy da sie ogladac szczegolnie jak komentuje Borek

Jezeli CP nie wygra tego przetargu to w CP nie bedzie dobrej pilki . CP od jakiegos roku tylko traci a nic nie zyskuje :( dla mnie najwieksza strata jest brak ligi portugalskiej to byla najciekawsza jak dla mnie liga . Teraz pilki noznej nie da sie ogladac (liga holenderska , rosyjska , grecka , belgijska , wloska = Nuuudaa)

W ofercie tylko ciekawi mnie puchar niemiec liga szkocka i puchar ekstraklasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy owszem są dobrzy, ale ja kibicuje C+ albo n gdyż mam TNK. Niestety nie mam polsatu, ale tam liga mistrzów by się przydała bo była naprawdę nieźle pokazywana. Jeśli liga mistrzów zagości w słonecznej platformie to mam nadzieję ze nagra 3 szybko padnie ;]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz !!! w N-ce niema komantatorów !! tam są owsiki komentarskie !! Kto ma C+ ten wie o czym mówię Twarowski i Smokowski are the best !!! Gdyby LM trafiła do C+ było by super !!

Skoro dla ciebie komentarz jest ważniejszy od meczu :lol: .

Ja tam na komentatorów Nki mam niezawodny sposób. Na głównym kanale gdy mecz leci w DD 5.1 wyciszam centralny głośnik, a na dodatkowych kanałach po prostu wyłączam komentatora. Chociaż i w N jest paru ciekawych komentatorów, niestety na siłę promowani są Kalinowski czy Ryczel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...