Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam, porażające :)  Ale w stosunku do Premier League wszystko wydaje się jakieś ospałe, mało dynamiczne, chyba zaczynam rozumieć fenomen tej ligi. A tymczasem można popatrzeć na UHD, Bundesliga. Tak w 2022 roku powinny wyglądać wszystkie transmisje.

 

Bundesliga-03.jpg

 

Bundesliga-04.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

Widziałam, porażające :)  Ale w stosunku do Premier League wszystko wydaje się jakieś ospałe, mało dynamiczne, chyba zaczynam rozumieć fenomen tej ligi. A tymczasem można popatrzeć na UHD, Bundesliga. Tak w 2022 roku powinny wyglądać wszystkie transmisje.

To jeszcze nie Bundesliga, tylko mecz o Superpuchar Niemiec z zeszłego tygodnia. Pierwsza transmisja UHD tego sezonu Bundesligi o 15.30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, petrasg76 napisał:

Ja oglądalem na firestick 4k i też miałem wrażenie że jakoś była dużo slabsza niz dotychczasowy standard sky

Nie jest to szczyt ich możliwości, ale stabilne 1080p dają, a Viaplay zaliczył wywrotkę.

 

Tymczasem UHD HDR.

Bundesliga-UHD6.jpg

 

Bundesliga-UHD7.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League jakoś nie wygląda zbyt dobrze w ogóle (dosył), tu FuboTV dla porównania. Sytuację ratuje chyba tylko 4K z egzotycznego miejsca.

 

FuboTV. Drugi feed nieco lepszy.

Fubotv1.jpg

Fubotv2.jpg

 

Sky.

skypl.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już lepiej. Feed Sky. Oczywiście Full HD, bez zacięć i innych przygód, celowo zaznaczam choć to akurat powinno być standardem wszędzie.

 

2f167b5c5e6f9.jpg

 

Gdyby ktoś był ciekaw, polska karta z banku NEST nie przechodzi.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki serwis, gdzie 100% transmisji wygląda idealnie? Bo porównując FuboTV, DAZN, Viaplay, Paramount+, ESPN+, Sky mogę powiedzieć, że niektóre transmisje wyglądają gorzej, szczególnie te z Europy lub Ameryki Południowej, a te z USA kręcone w 60 FPS często świetnie się prezentują. Szczególnie dobrze widać to w ESPN+, gdzie dziennie potrafi być około setki transmisji z całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki serwis, gdzie 100% transmisji wygląda idealnie? Bo porównując FuboTV, DAZN, Viaplay, Paramount+, ESPN+, Sky mogę powiedzieć, że niektóre transmisje wyglądają gorzej, szczególnie te z Europy lub Ameryki Południowej, a te z USA kręcone w 60 FPS często świetnie się prezentują. Szczególnie dobrze widać to w ESPN+, gdzie dziennie potrafi być około setki transmisji z całego świata.
tu nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Wystarczy sobie przypomnieć nawet na sat jakie my mamy HD, a jakie jest na zachodzie, to samo z 4K. My zawsze byliśmy trzecim światem dla międzynarodowych nadawców, tak jest do dziś i tak zostanie na zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Sky i UHD, taka mała uwaga, na zrzutach nie widać działania HDR, ogólnie wygląda to naprawdę dobrze na telewizorze.

 

sky-4k-26.jpg

W dniu 7.08.2022 o 23:48, lakiman napisał:

@Zuziaz czystej ciekawości, jak  zdobywasz dostęp do tak dużej ilości usług (jeśli mogę zapytać) ;)?

Legalnie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby posiadające pakiet Blue Sport CH mogą oglądać Superpuchar Europy: Real Madryt - Eintracht Frankfurt w jakości UHD, natomiast posiadacze pakietu Sky Sport będą mogli oglądać tę transmisję w jakości Full HD dzięki uprzejmości BLUE SPORT. Dodatkowo będzie dostępna ścieżka dźwiękowa w kilku językach.

 

skyy.jpg

Sky-Blue.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...