Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Xenomorph czy już wiadomo kiedy pojawi sie ten nowy sodt do echosia 7100 HD bo jescze troche to go wy...bie przez okno dziś już z 10 razy sie wyłączył, a może go można wymienić na nowszy model

 

 

Dzwoniłeś do BOKu ? Ja dostałem w imię rekompensaty pakiet Super Film na do końca grudnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie wymienią Ci na inny dekoder, tak jak obiecywali? Mistrzowie krętactwa... Dzwoniłem dziś do nich i po dłuuugiej rozmowie skończyło się na tym, od czego się zaczęło, czyli mam czekać na nowy soft. O żadnych rekompensatach szanowny pan konsultant nie wspominał. Cóż, może klient klientowi nierówny.

@Xenomorph czy już wiadomo kiedy pojawi sie ten nowy sodt do echosia 7100 HD bo jescze troche to go wy...bie przez okno dziś już z 10 razy sie wyłączył, a może go można wymienić na nowszy model

A przy okazji - dzisiaj mi również dekoder wyłączył się około 10 razy. A zatem co dzień - to częściej. Dziwne, jak na wadę softu. Zaraz się okaże, że wszystkim wyłącza się dokładnie w tym samym momencie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi Echostar 7100 i 7200 nie podobały się od początku. Już pierwszego dnia kiedy się pojawiły wyłączały się same. Inni nie narzekali, albo to ja sprawdzałem jak działa ten sprzęt dokładniej :) Przy 12h pracy można było zweryfikować jak działa sprzęt, zwłaszcza, że był używany non stop. Usterka powinna też dotyczyć E7400, bo też występowały takie objawy - nie wiem dlaczego napisano (w inf. z CP), że tylko 7100 i 7200. Oby tyko przemyślano sytuację i nowy model HDS-400E miał już poprawiony soft, ale znając życie pewnie leży już na magazynach CP i na tym koniec.

 

Samsungi tego nie miały - sprzęt stał, nawet wyloty powietrza u góry zasłonięte i 0 problemów, cały rok dwa przypadki, kiedy klienci mieli jakieś problemy. Ustawienia fabryczne i klient szczęśliwy szedł do domu.

 

A co do kwestii rekompensaty, to zapewne każdemu włączą pakiet Super Film, nie ma co o tym dyskutować, wystarczy nadać prawa na wszystkie sprzedane E7100 i E7200, a co z posiadaczami pakietu SF ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie rekompensaty pytałem się że lepiej mi by było jakby odkodowali kanały HD i niestety padła odpowiedź iż : "To jest nie możliwe" :o Ale co poradzić dobre HBO i Cinemaxy na święta :D Chociaż dekoder tnie się w h...

 

Czyli jednak nie wymienią Ci na inny dekoder, tak jak obiecywali? Mistrzowie krętactwa... Dzwoniłem dziś do nich i po dłuuugiej rozmowie skończyło się na tym, od czego się zaczęło, czyli mam czekać na nowy soft. O żadnych rekompensatach szanowny pan konsultant nie wspominał. Cóż, może klient klientowi nierówny.

 

Nie wymienią. A co do rekompensaty naskocz na nich. Ja wysłałem najpierw maila do pani rzecznik, następnego dnia otrzymałem telefon i mieli oddzwonić. Niestety nie oddzwonili, to wysłałem maila w ICOK to od razu zadzwonili. Pogroź odejściem itp. WALCZMY O SWOJE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam następujący problem z dekoderem Echostar 717A

Od dłuższego czasu na kanale 28 głównej listy Cyfrowego Polsatu mam HBO ale nie 1 raz tylko 4 razy.

O to jak wygląda lista CP na moim dekoderze:

Od pozycji 27-30

 

27 - Polsat Film

28 - HBO

28 - HBO

28 - HBO

28 - HBO

29 - HBO 2

30 - HBO Comedy

 

Próbowałem kilkanaście razy przywracać ustawienia fabryczne dekodera ale to nic nie dawało.

Co ciekawe gdy przeskanuje transponder na którym znajduje się HBO (10719 V SR 27500 FEC 3/4)

dekoder także wyszukuje mi 4 razy HBO.Próbowałem innymi sposobami typu Sieć i Wszystkie ale to także nie przynosiło poprawy.

Co można jeszcze zrobić aby zamiast 4 razy HBO na pozycji 28 mogła być jedna pozycja 28 i jeden HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Echostarze 717 (bez literki A) mam taki sam problem i nic się nie da zrobić. Dla mnie to nie jest żaden problem, ponieważ na moim dekoderze mogę tworzyć listy ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Otóż mam następujący problem z dekoderem Echostar 717A

Od dłuższego czasu na kanale 28 głównej listy Cyfrowego Polsatu mam HBO ale nie 1 raz tylko 4 razy.

O to jak wygląda lista CP na moim dekoderze:

Od pozycji 27-30

 

27 - Polsat Film

28 - HBO

28 - HBO

28 - HBO

28 - HBO

29 - HBO 2

30 - HBO Comedy

 

Próbowałem kilkanaście razy przywracać ustawienia fabryczne dekodera ale to nic nie dawało.

Co ciekawe gdy przeskanuje transponder na którym znajduje się HBO (10719 V SR 27500 FEC 3/4)

dekoder także wyszukuje mi 4 razy HBO.Próbowałem innymi sposobami typu Sieć i Wszystkie ale to także nie przynosiło poprawy.

Co można jeszcze zrobić aby zamiast 4 razy HBO na pozycji 28 mogła być jedna pozycja 28 i jeden HBO ?

Czyli dopadło to wszystkie Echostary DSB-717. Nie martw się. Ja mam (na skutek częstego przeszukiwania) kanał HBO 32 razy na liście CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na szczęście korzystam głównie z własnej listy, choć lista CP służy mi do sprawdzania testów oraz nowych kanałów. Nie chwaląc się, mam nawet na własnej liście kanał 0 - jest na nim Canal+. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Cyfrowy Polsat od okolo roku od paru dni co jakiś czas (w odstępie co godzinę) na ekranie telewizora znika obraz i sygnał i pojawia mi się dziwny komunikat następującej treści.U góry ekranu Treść wiadomości:3209 na środku duża literka A (nie zawsze) a na dole wciśnij przycisk OK aby coś tam potwierdzić.Co to może być?ZA każdym razem potwierdzam ten komunikat pilotem i przycisk OK i wszystko jest w porządku do pojawienia się za jakiś czas tego samego komunikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...