Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wyciagniecie wtyczki z pradu - 1. Load, 2. kreski - - - - 3. zapala sie czerwona dioda, wciskam na pilocie przycisk zeby wlaczyc dekoder to na dekoderze wlacza sie tylko zolta dioda, jak chce wziasc na inny kanal to nieda rady, w menu da sie wejsc :/ . Konwenter twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżawa dekodera HD przy umowie 13 lub 29mc - 99zł - lepiej coś takiego. Przy zakupie HD na własność 299zł i jedna opcja - 29mc.

Dzierżawa dekodera SD przy umowie 13 lub 29mc - 79zł - czyli mamy 20zł różnicy. Przy zakupie SD na własność 99zł - do wyboru 13 lub 29mc.

 

Czyli lepiej HD w dzierżawę, ale skoro masz brać SD to jak już weź Samsunga S305G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Uważam również, że Samsung S305G jest lepszy od Echostarów. Mam porównanie, ponieważ nie tak dawno wymieniłem Echostara 606 na Samsunga, a oprócz tego mam jeszcze Echostara 717 z softem 120P, czyli możliwością tworzenia List Ulubionych. Fakt, Echostary mają możliwość ustawiania głośności dla każdego kanału czy też zmiany nazwy kanału, ale często po przeszukaniu transpondera lub przeskanowaniu sieci, kanały na listach czasem dublują się i trzeba przywracać ustawienia fabryczne, co wiąże się z ponownym tworzeniem List Ulubionych. Przykład: Kanał TEST_L w Samsungu pojawił się na pozycji 259 zamiast RTV Montenegro, natomiast w Echostarze pozycja 259 zdublowała się i na niej jest zarówno TEST_L jak również RTV Montenegro. Nawet przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie mgłupie pytanie, nie wiem czy to właściwe miejsce, ale lepszego nie znalazłem :P

 

Mianowicie: czy to, że biorąc pakiet Relax Mix płaci się za niego (razem z Familijnym) 57 zł (czyli za pakiety Film, Bajeczka, Sport i Muzyka 20 zł zamiast 40) to to jest jakaś czasowa promocja, po której za te 4 pakiety tematyczne razem trzeba będzie płacić jak za każdy oddzielnie? Czy to tak na stałe jest, że biorąc wszystkie te 4 pakiety tematyczne płaci się 2x mniej niż wychodzi z ich cen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Który dekoder HD według Was jest lepszy? Czy lepiej kupić Samsunga DSB-H370G, czy lepiej Echostara DSB-7100HD? Czy na tym drugim dekoderze można tworzyć Listy Ulubionych Kanałów?

Pytanie kieruję do osób, które miały do czynienia zarówno z jednym, jak i drugim dekoderem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do tematu w moim podpisie, a jak nie chcesz szukać, to rób jak piszą poprzednicy - Samsung H370G + dzierżawa i spokój. Na start oszczędzasz ~200zł, które możesz wydać na kanały HD jak bardzo chcesz :P

A i przy zakupie sprzętu na własność TYLKO umowa 29mc.

Natomiast przy dzierżawie sam decydujesz czy 13 / 29mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje, to do Pakietu Mini nie dają innych dekoderów, niż dekoder Mini.

 

Dają normalny dekoder cyfrowy samsunga lub echostara. Ale pytam czy mogę kupić Moduł CI CP i do tego jakiś inny dekoder z wbudowanym modulatorem i mieć telewizje pre-paid czy się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tunerem, a zaczelo sie od tego ze odlaczylem tuner z gniazdka, gdy wlaczylem go za jakies 2h to zaczela sie swiecic zielona lampka( co by znaczylo ze tuner dziala), ale niestety na wyswietlaczu nic nie bylo a tuner nie reaguje na zadne przyciski na pilocie.Wie ktos moze o co chodzi?

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...