Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Cyfrowym Polsacie jest możliwość zrobienia własnej listy kanałów wg poniższego przykładu:

 

1. TVP1 HD

2. TVP2 HD

3. TVP INFO

4. TVN HD

6. POLSAT HD

 

Chodzi mi o to, że nie było by żadnego kanału na nr. 5. Podczas przeskakiwania kanał 5 by nie istniał.

Zrobi takie coś w dekoderach CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem dzisiaj do Multiroomu dekoder HD3000 i pojawia się komunikat Błąd09: Problem z kartą. O co chodzi?

Ten numer błędu oznacza, że karta jest jeszcze nieaktywna (nie posiada jeszcze nadanych uprawnień odbioru). Też miałem podobnie na module CAM, gdy karta jeszcze nie była aktywna. Też o to tutaj wtedy pytałem, bo też się bałem, że może karta jest uszkodzona, czy coś... Na szczęście po ok. 30 minutach zaczęło działać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Przed chwilą takie coś wykonałem na HD3000:

 

48. STARS TV

47. TEST E1

46. TEST E2

45. TEST E1

44. TEST E2

43. TEST E1

42. HBO 2

...

 

Na kanałach 43-47 czarny ekran (przynajmniej u mnie ;-) ). Można przeklikać od 42 do 48 bez problemu, Kanały TEST E1 i E2 wziąłem z końca listy CP (312 i 313).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A można zmieniać nazwy kanałom ?

Z TEST E1 na np. BRAK KANALU ?

Kup Mantę 8000 lub 9000 i do tego moduł CP i w Mancie możesz zmieniać dowolnie nazwy kanałów , a z tego co wiem to moduły CP dobrze współpracują z tunerem Manta 8000 i 9000.

Dodatkowo układasz swoje listy i z listami i kolejnościami kanałów robisz cuda , odtwarzasz swoje pliki i nagrywasz też na dysk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - pozdrawiam wszystkich :D i proszę o pomoc : przeszedłem z n do cyfrowego - podpisałem umowę - nie sprawdziłem listy kanałów ( reagowalem mocno wq.....)i tego na którym nam zależy nie ma - chodzi o tajski kanał który w n był 304 ( żona z tajlandi -mieszkamy w Polsce ) do n nie wracam :read: dlatego pytanie : czy w Polsacie można w jakis sposob dodać ten kanał tajski a jeżeli nie to co zrobić żeby go oglądać ( nowa antena dekoder tv smart ? -internet odpada - dziala z przerwami plus reklamy plus nie zawsze prędkość ok ) proszę o podpowiedź.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie poczytaj instrukcję obsługi dekodera. W CP (inaczej niż w n) lista kanałów nie obejmuje wszystkich dostępnych na satelicie i trzeba je sobie wyszukać samodzielnie. Jeśli masz dekoder HD5000 lub z tej serii to wejdź w ustawienia => instalacja => automatyczna instalacja kanałów. Po instalacji wszystkich kanałów z HB zapewne znajdziesz DMC - Dhammakaya Media Channel i Thai TV Global Network...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok -spróbuje wyszukać ręcznie bo automatycznie nie znalazłem - spokojnie przegladnalem listę dwa razy i nic

 

CPNews

 

Nie wiem gdzie wpisać to co przeslales - po wejściu w wyszukiwanie ręczne mam: satelita : hot bard 6/8/9 częstotliwość 12188 szybkość transmisji 27500 polaryzacja : pionowo standard DVD : DVD/s tryb wyszukiwania : częstotliwość kanały : wszystkie siła sygnału : 60 jakość wyszukiwania : wysoka i rocznik wyszukiwanie ręczne - przy czym jak je kliknalem to wyskoczylo info ze zakończono powodzeniem i jest 115 feta kanałów tv 5 feta radiowych 167 kodowanych i 14 kodowane radiowe - nie zapisywalem jeszcze zmian bo nie wiem jak to się ma do danych jakie przeslales i gdzie je wpisywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, podpisałem dzisiaj umowę :D Dostałem moduł CI i do multiroomu dekoder HD3000. Ten drugi działa i pozwala na oglądanie wszystkich kanałów. Moduł wsadzony do Arivy 202E na 95% kanałów pokazuje komunikat zakodowane. Ktoś wie jaka jest tego przyczyna? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bugaloo

Przyczyną zapewne jest to, że karta znajdująca się w module nie jest jeszcze aktywna.

Ustaw tuner na kanale ATM Rozrywka lub innym z tej samej częstotliwości i pozostaw go na nim, aż do pojawienia się obrazu. Wówczas karta będzie już aktywna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...