Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po 3 latach "pracy" zepsul sie ECHOSTAR DSB-616 :-( i dlatego mam pytanie: jaki z dostepnym dekoderow SD jest godny polecenia?

Optycznie DSB-717 odpowiada raczej najbardziej.

Mozna te dekodery kupic w kazdym sklepie RTV, czy tylko w placowkach polsatu?

 

Dziekuje & pozdrawiam.

Dekoder masz na własność i po gwarancji. Jeśli wiąże CIę umowa z CP to do punktu CP podpisz aneks z wymianą dekodera na dekoder udostępniony i po sprawie. Ogladasz dalej. Dekodery zakupione na allegro nie ruszą z Twoją kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z dzisiaj dostępnych dekoderów od CP dla HD polecacie? Obecnie mam CI CAM w swoim z abonamentem i chciałem przejść na pakiet Premium oraz do drugiego pokoju dobrać

drugi dekoder w promocji z pakietem Mini Extra HD. Kompletnie dotąd nie interesowałem się ofertą dekoderów od CP bo mam porządny

HD a ten drugi miałby być dla żonki i synka jako niezależny w drugim pokoju.

 

Co z dzisiejszych dekoderków chodzi najstabilniej i ma najwięcej ciekawych funkcji? Nie potrzebne mi PVR ani dysk w nim.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom ESI-88 może i fajny jest, ale co z tego, jak dekoder jest tylko na użyczenie. Dysk kupujemy na własność, ale gdy później zwrócimy dekoder to zostanie nam sam dysk, z którego nie będziemy mieli żadnego pożytku, gdyż w żadnym innym dekoderze go nie odtworzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest to swego rodzaju transakcja wiążąca. Ale skoro dekoder jest na wypożyczenie, to gdy ulegnie awarii w czasie obowiązywania umowy, to nie musimy się martwić, że gwarancja się już skończyła - wtedy biegniemy do APS i raczej muszą wymienić na sprawny model, a tak to musiałbyś liczyć, że popsuje się w czasie obowiązywania gwarancji, albo gdy gwarancja się skończy, dodatkowo bulić za naprawę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi z tego czy dekoder jest na wlasnosc czy na wynajem, mysle ze teraz jest lepiej na wynajem tak jak kolega @Krisss16 pisal. Dekoder padnie ide do APSu i dostaje nowy. Na wlasnosc raczej chyba nie ma sensu brac bo po co mi pozniej ta puszka od CP, chyba ze jako podstawka pod kwiaty lub atrapa dla parady. No chyba ze jakis agent wie co pozniej zrobic z dekoderem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...