Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko, dostałem w prezencie odbiornik CP Mini. Nie mam żadnego kontaktu z osobą od której dostałem ten dekoder. Na razie gra, nie wiem jak długo jeszcze bo nie wiem jaką umowę podpisała ta osoba. I chciałem zapytać czy jak przestanie grać to można z nim coś zrobić i jak. Trzeba podpisywać umowę czy można kupić tylko kartę? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon45 kartę już masz w dekoderze, innej Ci nie potrzeba, oczywiście możesz podpisać umowę na mini, szczerze to możesz zadzwonić, podać konsultantowi numer karty, dane na kogo jest zarejestrowany i poprosić o przedłużenie umowy na ileśtam miesięcy, skoro ktoś ma do Ciebie tyle zaufania to nie obrazi się że podpisałeś na niego umowe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prosto bo do multiswitcha a potem do streamera z modulatorem ktory konwertuje sygnał na analog i przekazuje do instalacji kablowej w budynku

 

a może ciocia ma instalację SAT+Kablówka? Rzadko się to zdarza :D Ale może akurat...

 

W Dialogu ma chyba telewizję przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników EchoStara DVR-7400 HD. Czy Wam też w tym dekoderze zdarza się, że podczas oglądania nagle znika obraz i wyskakuje komunikat BRAK KARTY W DEKODERZE - WŁÓŻ WAŻNĄ KARTĘ. Jest to dość irytujące i nie wiem, jak się z tym uporać. Czyżby w grę wchodziła wymiana dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież jest logiczne , że chcę mieć to w jednym kablu ( miałem tak i mam , ale na innych tunerach ) , ale jak widzę nie doczytałeś mojego posta do końca z uwagą . Tutaj chodzi o to , że tuner Echostar HDS - 400E nie chce współpracować z monoblockiem i ma kłopoty z poprawną konfiguracją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon45 kartę już masz w dekoderze, innej Ci nie potrzeba, oczywiście możesz podpisać umowę na mini, szczerze to możesz zadzwonić, podać konsultantowi numer karty, dane na kogo jest zarejestrowany i poprosić o przedłużenie umowy na ileśtam miesięcy, skoro ktoś ma do Ciebie tyle zaufania to nie obrazi się że podpisałeś na niego umowe :]

 

To nie jest takie proste, mam ten dekoder ale nie mam z nią (osobą)kontaktu, nie chcę podpisywać umowy na tą osobę bo po podpisaniu umowy rachunki będą przychodziły do niej. Ten dekoder Mini jest w gratisie do podpisanej umowy przez tamtą osobę i nie wiem czy ona nie zrezygnuję po zakończeniu tej umowy. Chciałbym na tym dekoderze mieć pakiet mini ten najmniejszy. Że karta jest w dekoderze to wiem, zastanawiam się tylko jak długo będzie działać bo nie mogę znaleźć promocji tych z przełomu roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież jest logiczne , że chcę mieć to w jednym kablu ( miałem tak i mam , ale na innych tunerach ) , ale jak widzę nie doczytałeś mojego posta do końca z uwagą . Tutaj chodzi o to , że tuner Echostar HDS - 400E nie chce współpracować z monoblockiem i ma kłopoty z poprawną konfiguracją .

Instalowałem monoblocka u rodziców na Echo- 400E, wszystko jest ok, choć też miałem problemy z ustawieniem, ale się udało.

Niepamiętam o co dokładnie tam chodziło, ale jak będę u nich to mogę zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste, mam ten dekoder ale nie mam z nią (osobą)kontaktu, nie chcę podpisywać umowy na tą osobę bo po podpisaniu umowy rachunki będą przychodziły do niej. Ten dekoder Mini jest w gratisie do podpisanej umowy przez tamtą osobę i nie wiem czy ona nie zrezygnuję po zakończeniu tej umowy. Chciałbym na tym dekoderze mieć pakiet mini ten najmniejszy. Że karta jest w dekoderze to wiem, zastanawiam się tylko jak długo będzie działać bo nie mogę znaleźć promocji tych z przełomu roku.

 

 

Ta osoba,po ustaniu swojej umowy będzie musiała zwrócić ten MINI.Moja pewność to 90%,może wie ktoś lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne , Hotbird jest ustawiony jako pierwszy satelita , ale jak dam na wyszukaj ,, wszystkie ,, z Hotbirda to tracę sygnał z obu satelit i muszę przywracać ustawienia fabryczne .

Gdy chcę przeszukać standardowo obie satelity ( konfigurację pokazuje prawidłowo , dwa zielone kółka ) i ustawiam wyszukaj wszystkie kanały to kanały wyszuka , zapisze , kanały są na liście . Po wyjściu z menu włączam kanał i na każdym kanale jest brak sygnału . Wracam do menu , konfiguracja i teraz już pokazuje , że brak sygnału z Hotbirda i Astry , pozostaje przywrócenie ustawień fabrycznych i na nowo konfiguracja , a co jest ciekawe to , to że nic nie zmieniam w ustawieniach , a tuner pokazuje prawidłowo sygnał dla Hotbirda i Astry . ( dwa zielone kółka ) i tak w kółko . Zmieniałem już trzy monoblocki i na wszystkich jest to samo .

Instalacja jest ok. bo chodzą na tej samej instalacji Samsung 370 i Echostar 717 , bez żadnych problemów .

Dodam jeszcze , że oddzielnie Astra i oddzielnie Hotbird normalnie odbierają , tylko jak zainstaluję z Hotbirda,,Wszystkie,, to mam brak sygnału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już informowaliśmy, w połowie kwietnia Cyfrowy Polsat usunął z satelity poprawioną wersję softu dla dekoderów Mini, Familijnego i Familijnego F300, którą udostępniono na początku marca. Platforma, nie mając jednak pewności, że aktualizacji dokonano na wszystkich dekoderach, ponownie umieściła ją na satelicie. Pojawiła się też modyfikacja oprogramowania dla Samsungów DSB-S305G.

 

Dzięki niej możliwe jest automatyczne (poprzez przejście do Standby) pobranie przez Samsungi SD softu udostępnionego w kwietniu 2009 roku (wersja 160), który niestety nie został jeszcze ręcznie ściągnięty z satelity przez wszystkie odbiorniki.

 

Natomiast poprawione oprogramowanie dla dekoderów spółki Cyfrowy Polsat Technology będzie dostępne do 27 kwietnia. Operator podkreśla ponadto, że jest to ostateczny termin aktualizacji modeli z wersją inną niż 10.2111 i nie jest planowane kolejne umieszczenie softu na satelicie, jeżeli zainteresowani (głównie APS-y mające na stanie nieużywane odbiorniki oraz nieliczni abonenci, którzy z jakichś powodów do tej pory posiadają poprzednią wersję) ponownie nie zastosują się do tego zalecenia. Niezaktualizowanie softu do 27 kwietnia będzie się wiązało z wadliwym działaniem sprzętu. Jedyną możliwością uaktualnienia oprogramowania będzie wtedy odesłanie odbiornika do serwisu Cyfrowego Polsatu.

 

Warto wspomnieć, że wszystkie dekodery Mini, Familijny i Familijny F300, które zostały aktywowane w siedzibie Cyfrowego Polsatu po 4 marca, mają już odpowiednie oprogramowanie. Data aktywacji znajduje się na naklejce na pudełku dekodera.

 

Soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera Ustawienia Systemowe – Aktualizacja Oprogramowania.

 

zrodlo: tvpolsat.info

 

Czyli na nowo bedzie aktualizacja na satelicie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...