Skocz do zawartości

Filmbox i Nonstopkino... << może jakas petycja... :)


Cinemaniac4K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A z jakich wutwórni będą filmy na tych 2 kanałach?

Będą te same filmy, które SPI wprowadza do kin.

 

Film Box jak by pojawil sie w CP to zapewne w Pakiecie Film natomiast Non Stop Kino w Pakiecie Cinemax i zmienili by nazwe na Film Premium czy jakos inaczej. wtedy Cena 15 zlotych za Cinemax, Cinemax2 i Non Stop Kino byla by odpowiednia tak samo 15,80 za Pakiet Film bo bylo by 7kanwow bo oprocz AXN Sci-Fi, AXN Crime, Fox Life, Zone Europa, Zone Romantica, TV 1000 to dodatkowo Film Box. Poczekamy i zobaczymy co nam CP zapowie w najblizszy czasie. Ostatnio co miesiac mielismy jakies nowosci wiec ciekawe czy dadza cos w tym miesiacu czy nie i dopiero w maju Polsat Sport HD ktory bedzie dla nowych abonentow ktorzy zakupia dekoder HD. Pytanie tez co CP przygotuje dla obecnych abonentow aby umozliwic im odbiór kanalow w HD

Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz, że NonstopKino bedzie w pakiecie z Cinemaxami. On ma być oddzielnie płatny i kosztować ok 15 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=36151 , ale powiem szczerze, że nie są godne uwagi, ja odbieram je prawie od początku startu i jestem zawiedziony, szczerze mówiąc, to Nonstop Kino nie jest warte ok. 15 zł mies., ponieważ moim zdaniem jest jeszcze gorsze od Cinemax-ów, chociaż możliwe, że oferta się polepszy, ale jak na razie jest fatalna, codziennie te same filmy i żadnych nowości, tym bardziej godnych uwagi, a jeśli chodzi o jakość, to tragedia, jakbym oglądał filmy na tych kanałach z kasety video, szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma jeszcze polskiej strony z tymi kanałami, bo już kilka razy szukałem, w sumie to by mogli już wprowadzić stronkę, w końcu jak jakiś kanał wchodzi na rynek to uruchamia także swoją stronę internetową, widocznie SPI nie traktuje jak narazie chyba zbyt poważnie Polskich odbiorców :wink:, co zresztą widać po jakości kanałów i nawet ofercie promocyjnej, nic szkoda, że na początku część osób zaczynają zrażać do siebie, ale może już niedługo to się zmieni, byle tylko szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...