Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u nich Turborecorder i pełną ofertę pakietową za 48 zł. Wcześniej żeby dostać ten dekoder przedłużałem umowę o 12 miesięcy (3 pakiety, cena początkowo 48, po podwyżce 54, dekoder za 199zł. Po 8 miesiącach (wrzesień 2010) dostałem propozycje przedłużenia o 12 miesięcy ze wszystkimi pakietami za 48 zł przez 7 miesięcy, po czym muszę wybrać sobie 3 pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inacze to rozegraj. Wyślij wypowiedzenia aby umowa się końcyła zaraz przed świetami.

Kolega źle ci pisze, nie wstrzymuj sie i wypowiadaj bo jak wypowiesz w grudniu to maja 3m okresu wypowiedzenia umowa wygaśnie w marcu.

Teraz wyslij i ich trzymaj krótko do końca i na końcu przed świętami dadzą ci cos ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślijmy:

1.Umowę terminową można wypowiedzieć 30 dni przed jej końcem. Spóźnienie się = 3 m-ce wypowiedzenia.

2.eNka promocje przedłużeniowe oferuje już 3 m-ce przed końcem umowy terminowej.

Decyzja należy do przedpiszcy, chociaż z tym wypowiedzeniem to w sumie najlepszy pomysł. Z wypowiedzenia zawsze można zrezygnować, a i sama eNka jak zobaczy wypowiedzenie to zacznie wydzwaniać z propozycjami przedłużeniowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku ludzie, kanaly nie utrzymuja sie tylko z teg o co placa aboneci ale glownie z reklam, jezeli oferent (stacja TV) oferuje kolejne kanamly w HD czy nawet w SD to ma na mysli zysk i szuka nisz w obecnych ofertach zarowno swoich jak i konkurencji, kolejnym aspektem jest jak szybko chce zarobic i jak szybko oczekuje zwrotu nakladow, oczywiscie tu moze dogadywac sie z poszczegolnymi platformami w celu minimalizacji kosztow np przez wykozystywania tp platform, czy podpisywania wylacznosci. O wprowadzeniu programow HD Nka moze zastanawiac sie wspolnie z ITI i podmieniac takie programy jak TVN7 TVN24 i kolejne ze swojej stajni ale nie moze decydowac aby inne programy np Disney czy Discovery, FOX itp od razu byly w HD to zalezy od wlasciciela danego kanalu, a Nka moze jedynie negocjowac wprowadzenie go do swoji oferty, i nie koniecznie musi to wiazac sie z podnoszeniem abonamentow. Na potwierdzenie tego moze byc ITV ktore zastanawia sie na wdrozeniu kolejnych kanalow mimo tego ze sa to kanaly FTA, jak wiedac zarabiaja na tym skoro chca dalej sie rozwijac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

N-ka jako jedyna ma teraz wszystkie kanały BBC ,TVP i DISCOVERY a ciekawe czemu nie ma kanałów ZONE ? :roll: . Czysto merytoryczne pytanie ale moim zdaniem najlepiej jakby się dogadali z VIASATAMI . To byłaby bomba tylko na nie czekam na nic kompletnie więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę, żeby zredukowali liczbę kanałów do 40. Już teraz widzę że starsze odcinki TopGear to na dwóch kanałach BBC będą leciały. Takie Discovery nam się robią, albo inne AXNy. Kanały cztery, a programów wystarczy na dwa. Viasaty... przecież praktycznie rzecz biorąc to nikt na te kanały nie czeka bo i co tam może być czego nie ma w innych kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
N-ka jako jedyna ma teraz wszystkie kanały BBC ,TVP i DISCOVERY a ciekawe czemu nie ma kanałów ZONE ? :roll: .

Bo poza Zone Europa jest to niestety szmelc, szczególnie Romantica w marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie obecna oferta bardzo podoba, jest duzo kanalow w kazdym pakiecie i do tego sporo kanalow filmowych i kolekcji vod :D

Na ta chwile najbardziej niepokoi mnie to, ze cos niepokojacego dzieje sie z dekoderami, co z reszta widac na forum n, od grudnia nie ma dnia zeby nie bylo zaciec przy przelaczaniu kanalow. Pojawiaja sie bledy hdcp bledy przy buforowaniu I nagrywaniu tresci na dysk, a nawet czerwony ekran smierci z napisem: "brak audio/video lub oczekiwanie na aktualizacje karty" po czym pomaga zwykle tylko twardy reset z kasowaniem dysku. Zaobserwowalem ze te anomalie dzieja sie mniej wiecej od aktualizacji softu pod katem multiroomu.

P.s. sorka za brak polskiej czcionki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowalem ze te anomalie dzieja sie mniej wiecej od aktualizacji softu pod katem multiroomu.

 

Nic takiego nie zauważyłem od w/w aktualizacji. Co więcej to kiedyś zamiast nagrań miałem w ok.10% nagrań czarny ekran - teraz zdaża się to sporadycznie - może w 1% nagrań.

Polecam reset zwykły, wtyczkowy, a jak to nie pomoże to reset z kasowaniem ustawień (nie HDD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...