Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Musze wam zdradzic pewno ciekawostke. Nie zaplacim rachunku za N przez 2 miesiace .Mam dwa pakiety Styl moda muzyka ,Kultyra nauka i swiat oraz informacje i rozrywka.Po dwóch miesiacach stracielm mozliowosc ogladnia tych pragramow oraz programow niekodowanych.

Jednoczenie odkodowano mi pozostale pakiety .Co ciekawe nawet TVN MED i iTVN ktore nie naleza do oferty.Dziwna mnie to bo powinienem stracic mozliowosc ogladnia wszystkich kanalow. Taka promocja trwa miesiac po czym dekoder jest nie aktywny.Po zaplaceniu zaleglosci wszystko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplace zalegosc i zrezygnuje z ich uslug.Bo tak naprawde nie ma co tam ogladac z tylu dodanych kanalów filmowych to tylko HBO jest interesujace a inne kanaly sa kiepskie.Paczka kanaló SPI da sie ogladac przez 2 tygodnie pozniej same powtorki leca widac to najbardziej na wersji HD nonstop to samo :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalem abonentem N-ki z ciekawosci.Wybralem te pakiety bo mnie interesowaly.Sport mnie nie interesuje wiec ten pakiet odpada.Jako ,ze mam jeszcze CP bajek oraz pakietu z filmami niebralem.Pozostaje mi rozwiazac uwowe i skoczyc ta farse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kiepawo, że HBO HD będzie kopią "zwykłego" HBO...

Bardzo dobrze, inaczej byłoby dużo powtórek, tak jak na Filmbox HD. Lepiej jak nie mają wersji HD puścić upscal. Przynajmniej będzie 16:9 a i szansa na DD5.1 większa, bo podobno wszystkie pozycje mają mieć DD, tak wynika z newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty za HBO HD raczej nie będzie. Bardziej prawdopodobne jest zaprzestanie przez N emisji zwykłego HBO. Szkoda kasy i miejsca skoro i tak każdy ma dekoder HD. Miejsce się przyda, chociażby na Animax czy te parę kanałów z mroźnej części Europy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie na forum i widzę - ostatni post arsenala w temacie o Ofercie programowej... Od razu wiedziałem, że będzie coś ciekawego :D

No faktycznie mogą HBO skasować, bo dubelek jest niepotrzebny. Nie pomyślałem o tym...

 

Mroźna Europa to teraz my jesteśmy :P Może Skandynawia.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty za HBO HD raczej nie będzie. Bardziej prawdopodobne jest zaprzestanie przez N emisji zwykłego HBO. Szkoda kasy i miejsca skoro i tak każdy ma dekoder HD. Miejsce się przyda, chociażby na Animax czy te parę kanałów z mroźnej części Europy ;)

 

Sugerujesz ,że Viasaty wejdą do n-ki ? Przecież tyle lat są już w sieciach kablowych i nie trafiły do żadnej platformy. Jeśli rzeczywiście wejdą to N ma u mnie plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepawo, że HBO HD będzie kopią "zwykłego" HBO...

Bardzo dobrze, inaczej byłoby dużo powtórek, tak jak na Filmbox HD. Lepiej jak nie mają wersji HD puścić upscal. Przynajmniej będzie 16:9 a i szansa na DD5.1 większa, bo podobno wszystkie pozycje mają mieć DD, tak wynika z newsa.

Czy ja wiem, czy tak dobrze? Robiąc kopię głównego kanału HBO ograniczają się tylko do pokazywania filmów z tego właśnie kanału, a tak to mogliby pokazać raz coś z HBO w HD, raz coś z HBO2 w HD, a innym razem coś z HBO Comedy w HD... Takie jest moje zdanie. :curious:

 

P.S.

O co chodzi z tymi kanałami z mroźnej Europy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi kanałami z mroźnej Europy. Z mroźnej Europy czyli z północy, czyli tylko ze Skandynawii lub z Rosji. Jedynymi takimi kanałami, które są międzynarodowe to Viasat Explorer i Viasat History. Ale przecież CP ma TV1000 firmy Viasat, więc tak naprawdę jest to wielka tajemnica, które to będą kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...