Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a może nie nowe kanały tylko coś z techniki? Np legendarny multiroom. Chociaż kanałem bym nie pogardził ale w wydaniu amerykańskim (Sci-Fi chanel mi się marzy), bo po wejściu do Europy to one często wyglądają jak ubogi krewny wersji amerykańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ciekawość to oni umieją wzbudzać. Konferencja za kilkanaście dni, a wielu zastanawia się co Nka może dać :)

Konferencja Nki nie dotyczy w sumie tylko Nkowiczów, ale wszystkich posiadaczy platform cyfrowych i kablówek. Nka wprowadza nowe kanały, które mogą w przyszłości pojawić się również u konkurencji.

Jest kilku faworytów, jest jeden pewniak (Movies24) i jest cała masa kanałów typu: "strzelam, może zgadnę".

 

Gdyby patrzeć logicznie na to co może Nka zaoferować, to NIE będzie 13th Street i tego kanału Sci-Fi. NIE będzie również Foxlife. Dlaczego? Po pierwsze nie dadzą aż 3-4 kanałów do jednego pakietu nie dając nic do innych. Mamy już Movies24, mówi się o VoomHD, więc na większą ilość nie ma co liczyć. Foxlife też odrzucam, bo Nka czeka na FoxlifeHD.

Z KNŚ eliminuję kanały historyczne. Nie będą chcieli robić konkurencji dla TVN Discovery Historia. A skoro wykluczam Viasat History, to i Exporer też nie wejdzie. Mówi się o History Channel HD... Jak dla mnie to prędzej VoomHD będzie niż ten kanał. W tym pakiecie mogą dać jakiś kanał własnej produkcji.

 

Na resztę nie mam pomysłu, a nie chcę dywagować ot tak sobie nie mając jakichś argumentów. Nie ma co liczyć na mnóstwo kanałów (z czego połowa w HD :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że post pod postem ale:

 

Po pierwsze dzisiaj nastąpiła aktualizacja kanałów FTA na HotBirdzie i Astrze, dodano kanały:

 

satelita Hotbird:

 

198 TVK

199 Universal TV

245 Marine Biz TV

246 Telecolore

247 Rusiya Al-Yaum

248 La 9 Sat

249 Canale 8

250 Number One Channel

251 906 Sky

252 TBM

253 AIT

254 M6 Boutique La Chaine

261 Rete Capri

 

Satelita ASTRA :

 

529 GUIA DIGITAL +

544 Digital + Portada

556 Kuren & Wellness

568 BIBEL TV

581 Real Madrid TV

582 Innsat

598 Hitradio O3

599 European Home Shopping

 

Po drugie wystartował kanał Religia.TV na pozycji 7, więc kilka kanałów zmieniło numer na liście i tak teraz mamy:

 

1. TVP 1

2. TVP 2

3. TVN

4. TVN Siedem

5. TVN 24

6. TVN CNBC Biznes

7. Religia.TV

8. TVP Info

9. TV Puls

10. TVN Meteo

11. TVP Polonia

13. TVN HD

14. CNN

15. TV 5 MONDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uważacie, że TVP Info jest trochę daleko :?::? Powinien być na początku jakoś, to samo TVP Polonia :?

 

Troszkę dziwna sytuacja od kiedy kanał Religia jest kanałem informacyjnym komuś w n sie troszke po przestawiało Religia powinna być po TVP Info tak żeby kanały informacyjne były jeden po drugim ale ja tam nie pracuję więc się nie będę wtrącał. W CP jest podobnie nie wiadomo skąd TV Biznes jest tam gdzie jest czyli nie tam gdzie trzeba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wyłacznośc nie jest na markę co udowodniło DigiTV z kanałem HBOComedy.

A co ma Digi TV do Polskiego rynku? Nic. W każdym kraju podpisywane są różne umowy.

Tak samo się pojawi HBO HD w N tak jak rzekomo HBO na przełomie maja i kwietnia tego roku miało zerwać umowy z C+. Co roku ten temat powraca a konkretów brak. Same marzenia co poniektórych i niby sprawdzone infa ale wyssane z palca. Kto powiedział, że HBO nie przedłoży umowy?

A finansowego punktu to umowa na wyłączność jest dla nich najkorzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest logiczne. Umowa na wyłączność wiąże się z nadpłata za dany produkt. W tym wypadku chodzi o HBO ale pisze ogólnie. Produkt będący w jednej sieci zawsze jest droższy niż taki będący w kilku.

I tutaj czysta logika. Teraz to HBO rozdaje karty i C+ chcąc dalej mieć wyłączność może być naciskane na korzystniejszą umowę w strony HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD pojawi się tylko w N.

 

Zgadnij kto to napisał 23 września 2006r o godz. 23:51:

 

Jeśli komuś baardzo zależy na HBO w N to mam dobre wieści. Umowa HBO z Cyfrą+ na wyłączność kończy się 31 grudnia 2006 roku.

i jestem ciekawy czy Twoje źródło informacji zmieniło się przez ostatni rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...