Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakości nie ma co porównywać, kuzyn ostatnio musiał oddać Polsat bo nie mógł tego oglądać na LCD, większość kanałów nadawana jest w niepełnym PAL-u, absolutny brak ostrości, w N zupełnie inne podejście do jakości, dodatkowo warto zauważyć, że kilka tygodni temu wynajęli miejsce na 2 kolejnych transponderach, na które zostały przeniesione wszystkie Discovery i AXN-y, więc nic nie upychają tak jak piszesz. Oferta sportowa jak dla mnie b. dobra (poziom głośności normalny, na jednym meczu było tak głośno, że prawie nie było słychać komentatora, wyjątkiem była pierwsza połowa Porto - Liverpool, gdzie coś siadło po stronie realizatora transmisji). Jeśli chodzi o ofertę dokumentalną to jest lepsza od Polsatu, ale gorsza od C+ (oczywiście ze względu na brak NG).

Oferta filmowa taka sama jak Polsatu i C+ bez opcji premium.

Chciałbym też zauważyć, że wbrew temu co niektórzy piszą, biorąc dwa pakiety w N za 32 zł mamy więcej kanałów niż w pakiecie Familijnym za 35 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wiele razy pisałem Cyfra i Cyfrowy Polsat zablokowały kanał Disney Channel i nie znajdzie się on jak narazie w platfromie N. Za to N-ka ma kilka innych kanałów, których nie ma konkurencja

 

Nic nie zablokowały, umowa na wyłączność jest podpisywana z jedną platformą, albo w ogóle nie jest podpisywana...

Owszem zablokowały. Podczas negocjacji kontraktów obie platformy stwierdziły że jeśli Disney będzie w "N" to nie będzie go u nich. Umowy są więc tak spisane że Disney nie może się znaleźć w "n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli chodzi o ofertę dokumentalną to jest lepsza od Polsatu, ale gorsza od C+ (oczywiście ze względu na brak NG)...

No chyba nie bardzo bo my mamy Kanały discovery + travel channel o którym chyba zapomniałeś a to jest świetny kanał + a o Zone Reality też chyba zapomniałeś...

 

... Chciałbym też zauważyć, że wbrew temu co niektórzy piszą, biorąc dwa pakiety w N za 32 zł mamy więcej kanałów niż w pakiecie Familijnym za 35 zł :D

Czy więcej... ilościowo może tak ale co z zawartością?? Fakt Sportu jest duzo... a reszta hmmm aby sie zadowolic trzeba juz 3 pakietów a nie 2?

Ja za 35 zł mam Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVN 7, TVN - czyli nie potrzebna mi antena siatkowa naziemna a do tego... Polsat Sport, Eurosport, AXN, E! - świetny kanał, Cartoon Netw./TCM, Disney Channel, Jetix, Discovery Channel, Discovery Civilisation, Discovery Science, Animal Planet, Travel Channel, Zone Reality, no i wszystkie kanały TVN'u... Czy ten pakiet jest zły za 35 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... spoko a jakie kanały masz za te 32zł??

Więcej jest w CP...

 

Ostatnio robiłem porównanie i na bieżąco je aktualizuję, rzeczywiście, po dołączeniu nowych kanałów Nka przeskoczyła Polsat w ogólnej liczbie kanałów (N - 71 kanałów, Polsat - 67, Uwaga: stan w N już z ntalk, o.tv i religia.tv, a Polsatu z 2 kanałami HD)

 

Sytuacja jest taka:

Polsat

Kanałów ogólnych+FTA--> 27

Płatnych kanałów tematycznych--> 20

Razem: 47

Cena za kanał: 0.745

 

N przy pakietach Film i Dokument lub Sport:

Kanałów ogólnych--> 28

Płatnych kanałów tematycznych--> 18

Razem: 46

Cena za kanał: 0.696

 

Kwestia otwarta to oczywiście jakie kanały nas interesują i ocena danych kombinacji. Dodam, że różnica przy pakietach Style moda muzyka i Dzieci to jeden kanał w dół (Razem będzie więc 45 i cena za kanał 0,711). Różnice w cenie i ilości są więc niewielkie, trzeba patrzeć w tej chwili na tematykę (np. prawa sportowe) i sposób transmisji (np. fakt nadawania w HD), ale fakt faktem, te oferty są na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie mam np.pakietu muzyka to będę miał viva polska??

a jak jest z tymi FTA które nie są dodane??

nie można ich dodać ręcznie??

a o co chodzi z tą aktualizacją softa??

jak to?? nie da się oglądać kanałów w n-ce??

i co rozumiecie przez złą obsługę klienta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał VIVE.

trudno, oni sami dodają.

nie, nie możesz sam dodać jeszcze z tego co wiem, bo nie ma możliwości układania listy przez siebie.

aktualizacja softa to porostu aktualizacja oprogramowania, przez co jest ono coraz lepsze i pozwala na więcej.

nie wiem oco chodzi.

nie jestem abo, więc nie wiem jaka jest obsługa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał i Vivę i 4fun.tv i Fashion.tv. Trudno powiedziec ktore FTA nie sa dodane, z polskich chyba tylko TVP Kultura i promocja.tv ktora wystartowała wczoraj czy dzisiaj. Nie mozna ich dodać ręcznie, aktualizacja softa dokonuje się samoczynnie i w zasadzie nie powinna cię obchodzic jako szarego użytkownika ;-). Da się oglądać wszystkie kanały :-). Ja na złą obsługę nie narzekam. Kiedyś miałem problem z zaproszeniem z konferencją na dzień przed nią. Zgłosiłem problem na forum i 3 godziny później zadzwoniło nawet nie N, a firma z nimi współpracująca z agencji PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli chodzi o ofertę dokumentalną to jest lepsza od Polsatu, ale gorsza od C+ (oczywiście ze względu na brak NG)...

No chyba nie bardzo bo my mamy Kanały discovery + travel channel o którym chyba zapomniałeś a to jest świetny kanał + a o Zone Reality też chyba zapomniałeś...

 

... Chciałbym też zauważyć, że wbrew temu co niektórzy piszą, biorąc dwa pakiety w N za 32 zł mamy więcej kanałów niż w pakiecie Familijnym za 35 zł :D

Czy więcej... ilościowo może tak ale co z zawartością?? Fakt Sportu jest duzo... a reszta hmmm aby sie zadowolic trzeba juz 3 pakietów a nie 2?

Ja za 35 zł mam Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVN 7, TVN - czyli nie potrzebna mi antena siatkowa naziemna a do tego... Polsat Sport, Eurosport, AXN, E! - świetny kanał, Cartoon Netw./TCM, Disney Channel, Jetix, Discovery Channel, Discovery Civilisation, Discovery Science, Animal Planet, Travel Channel, Zone Reality, no i wszystkie kanały TVN'u... Czy ten pakiet jest zły za 35 zł??

 

Nie chce mi się po raz kolejny spierać nad wyższością Polsatu nad N, ale napiszę jeszcze jednego posta.

 

Jeśli chodzi o dokument to tu przewaga po stronie N jest dla mnie oczywista, jest dodatkowo Disvocery Historia oraz Discovery HD, a jakby było Ci mało to w innych pakietach jest jeszcze Discovery T&L i Da Vinci.

 

Kanałów muzycznych też jest jakby więcej, bo dochodzi MTV 2 i O.TV.

 

Jeśli chodzi o kanały filmowe to jest to samo, N ma Comedy Central, CP Fox Life itp.

 

Według mnie pakiet za 35 zł w Polsacie jest zły, ponieważ w N za 3 zł mniej można mieć 3 kanały HD (Discovery HD, nSport HD, TVN HD), co tydzień w weekendy 5 spotkań Bundesligi na żywo, kilka spotkań 2 Bundesligi, L. Brazylijską, Argentyńską, MLS, Ligę Mistrzów, P. UEFA i pare innych - w sumie średnio ponad 10 meczy na żywo w tygodniu.

 

Z innych dyscyplin min. NHL w HD, ligę Włoską mężczyzn w siatkówce, wyścigi DTM i kilka innych, od przyszłego sezonu żużel.

 

A w Polsacie Sport musiałbym ze świeczką szukać jakiegoś ciekawego meczu.

 

E! - "świetny kanał" oglądałem przez jakiś czas i programy tupu 100 romantycznych momentów, 100 najładniejszych blondynek, 100 najładniejszych blondynów, Historia miłości Nicol Kidman i Toma Cruza, 10000 najgorzej ubranych gwiazd, nie są dla mnie ciekawymi pozycjami, nad którymi warto się zatrzymać dłużej niż 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci w piaskownicy :roll: tak wygląda "wojna" PeCeciarzy z konsolowcami.

 

Jest takie powiedzonko - każda potwora znajdzie swojego amatora. Jednym pasuje to co oferuje N, innym CP. Nie ma czegoś takiego jak najlepsza oferta dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Według mnie pakiet za 35 zł w Polsacie jest zły, ponieważ w N za 3 zł mniej można mieć 3 kanały HD (Discovery HD, nSport HD, TVN HD), co tydzień w weekendy 5 spotkań Bundesligi na żywo, kilka spotkań 2 Bundesligi, L. Brazylijską, Argentyńską, MLS, Ligę Mistrzów, P. UEFA i pare innych - w sumie średnio ponad 10 meczy na żywo w tygodniu.

A ja mam za 35 zł wszystkie kanały TV naziemnej i nie musze wachlować miedzy tunerem a anteną siatkową... mam kanały dla dzieci w tym Disney Channel... mam kanały dokumentalne... Polsat Sport i Eurosport... AXN z serialami nie wspominając TVN24 i TVN Turbo...

... A w Polsacie Sport musiałbym ze świeczką szukać jakiegoś ciekawego meczu.

No teraz leci gala boks'u jak byś chciał wiedzieć... (sport to nie tylko piłka choć footbolu jest full)

...E! - "świetny kanał" oglądałem przez jakiś czas i programy tupu 100 romantycznych momentów, 100 najładniejszych blondynek, 100 najładniejszych blondynów, Historia miłości Nicol Kidman i Toma Cruza, 10000 najgorzej ubranych gwiazd, nie są dla mnie ciekawymi pozycjami, nad którymi warto się zatrzymać dłużej niż 5 sekund.

A co według ciebie jest lepsze dla kobiety... jak nie podpatrywanie gwiazd. U mnie w domu ten kanał dla siostry i matki jest hitem a przyznam że sam czasem włącze popatrzeć co wyprawiają sobie gwiazdy w tym hollywood... a ty myślisz tylko o sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, każdy ma inne wymagania, dla mnie oferta N jest idealna min. ze względu na sport i dokument i nie zamieniłbym jej w tej chwili na nic innego, Ty też jesteś zadowolony z oferty CP więc wszystko jest ok, z platformą nikt ślubu nie bierze i w razie czego można ją zmienić :D

 

No teraz leci gala boks'u jak byś chciał wiedzieć... (sport to nie tylko piłka choć footbolu jest full)

 

A na nSport właśnie kończy się mecz FC Reading - FC Liverpool w HD, wprawdzie z opóźnieniem z powodu Pucharu Polski, ale zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliby dorzucić wreście od oferty O.TV.Bo ile to można czekać?

resztę mam gdzieś bo i tak ostatnio nie oglądam telewizji...

N czeka na koncesję dla Otv i dopiero wczoraj KRRiT podjęła uchwałę o jej udzieleniu. Ale jeszcze nie ma koncesji bo musi ją podpisać przewodniczący/ca Rady( ciekawe kto to teraz jest) więc jeszcze trochę na Otv poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

startuje z testową emisją. Wiec jednak nie za bardzo rusza z oficlaną, zobaczymy co im z tego kanału wyjdzie. Może oni będą lepsi i będą nadawali w "prawdziwym" 16/9 a nie w letterbox'ie :roll:

 

 

No to jeszcze czekamy na ten nTalk, ehh ten nieszczęsny kanał, na którym będą leciały talk showy, nudne. A tak na marginesie skoro o talk showach no moja babka od polskiego (stare polokenie) jak pisaliśmy pracę to powiedzieła, ze możemy opisać jakiś program telewizyjny, albo jakiś talk show, ale nazwę wypowiedziała tak: "Talk szoł" my zaczęliśmy się z niej zlewać a ona nie wiedziała oco chodzi :lol:

 

sorry, za lekki offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym tygodniu dzwoniłem do HBO na numer znaleziony w Teletygodniu i Pani przemiła odpowiedziała mi że w najbliższym czasie (tj conajmniej do czerwca) HBO na pewno nie pojawi się na żadnej innej platfornie oprócz Cyfry+.Tak że hbo bym wykluczył na pewno Movies24 potwierdzone w To i owo, może Viasaty, coś z MTV a może coś dla dorosłych np. Private GOLD? ZObaczymy to uż nie długo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...