Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cytat z News N "Filmy i odcinki seriali w ofercie usługi premiery VOD będą dostępne już od 6PLN."

 

milutko!!!

 

To ja poproszę jednak jakiś kanał premium dla CP!!

Niż nową usługę Transakcyjnego VOD!!!

 

http://n.pl/news/opis/news/zmiany_w_ofercie_vod_filmy_i_programy_na_zyczenie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że chętni będą, zwłaszcza na filmy w HD

 

Tak samo mogę powiedzieć po co iść do kina, kiedy w TVP ten sam film będzie za 3 lata za darmo

 

Tyle ze w HD,to te najstarsze beda pewnie od 10 zl.Ja np. po to mam platna tv,by wlasnie do kina nie chodzic.Inaczej wzialbym najtanszy mozliwy pakiet z C+ dla samego sportu i chodzac do kina jechal na divixach.Z tymi 3 latami to przesada,dotyczy tylko tych co faktycznie maja tylko TVP i Polsat.Tutaj takich chyba jednak jest niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennika jeszcze nie ma, ale niestety. Za nowości się płaci. Na pewno na VOD Cyfry+ cz Polsatu filmy nie będą po 2 złote. Tu się płaci za wygodę korzystania między innymi. No ale jak kraj nauczony, że wszystko jest za darmo " od kolegi torrenta" to żadna cena nie jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla filmów TVOD będzie łatwiej porównać ceny niż między obecnymi pakietami platform cyfrowych, które nijak się nie pokrywają. O ile oczywiście C+ i Polsat wprowadzą takie coś z płatnościa za film. Zdrowo by to podziałało na konkurencję. A tu proszę Cyfra+ 8 zł za film, n 7,90 zł a Polsat 7,80zł . Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni się znajdą. Ciekawe tylko jakie wytwórnie będą, bo napewno nie będzie wszystkich.

Coś mi mówi, że będzie zaskoczenie i będą wszystkie lub niemal wszystnkie wytwórnie na podstawie umów z krajowymi dystrybutorami czyli Imperial, ITI, SPI, Galapagos i innymi albo jak dla mnie będzie lekki zawód.

Filmy w premieryVOD nie będą na dysku. Będą się wgrywać po zakupie w 15-20 minut, maksymalnie godzinę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że będzie zaskoczenie i będą wszystkie lub niemal wszystnkie wytwórnie na podstawie umów z krajowymi dystrybutorami czyli Imperial, ITI, SPI, Galapagos i innymi albo jak dla mnie będzie lekki zawód.

Filmy w premieryVOD nie będą na dysku. Będą się wgrywać po zakupie w 15-20 minut, maksymalnie godzinę :shock:

Imperial/Cinepix dysponuje prawami tylko do kin i wypożyczalni, także Nka będzie musiała podpisywać umowy z każdą wytwórnią odzielnie. Niektórzy krajowi dystrybutorzy mają całość praw, ale nie Imperial. Prawdopodobnie na Nce będą filmy Foxa i MGM. Oczywiście to nie koniec, ale to te największe wytwórnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz wiadomo:

https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=37702

 

Od 1 września do 31 października platforma n wprowadza nową promocję o nazwie 'Nagrywaj Wszystko' dla nowych abonentów z nbox HDTV recorderem. Obniżono opłatę aktywacyjną na nboxa recordera do 199zł. Podano też cennik wszystkich usług VOD.

Abonent n ma możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na płatne pakiety, kolekcje VOD oraz aktywację nbox HDTV recordera:

 

- wszystkie pakiety w cenie 48 zł przez 3 miesięce dla umów 15 mies.

 

- wszystkie pakiety w cenie 48 zł przez pół roku dla umów 2 lata.

 

Istotna w tej promocji jest obniżona opłata aktywacyjna dla nbox HDTV recordera – 199 zł.

 

Promocja obejmuje też 2 kolekcje z usługi „kolekcje VOD” w cenie 40 zł miesięcznie (kolekcje: nVOD, Picture Box, nScreen). Abonent n podczas trwania umowy musi zachować 2 kolekcje z Usługi „Kolekcje VOD”.

 

Po upływie promocji (3 lub 6 miesięcy) abonent musi zachować przynajmniej 3 płatne pakiety przez cały czas trwania umowy, ale Cinemax nie może być jednym z nich.

 

Promocja pozwala abonentowi na zapoznanie się z pełną ofertą platformy n. Możliwość korzystania z nowych usług w ramach oferty „VOD – filmy i programy na życzenie”:

 

- Usługa „kolekcje VOD” - miesięczny abonament za dostęp do cyklicznie aktualizowanych kolekcji filmowych.

- Usługa „premiery VOD” - zakup pojedynczych filmów już od 6 zł. Najnowsze premiery kinowe, serialowe hity, również w jakości wysokiej rozdzielczości HD.

 

Potwierdzono opłaty za kolekcje VOD. Tylko od 1 września do 30 września będzie nVOD ( SPI Movie Box, TVN Seriale, ITI Cinema) - w cenie 30zł, a od 1 października bedzie nScreen - też za 30zł. PictureBox ma kosztować 30zł miesięcznie.

 

Do końca roku oferta n poszerzy się o nowe kanały m.in.,: kanał dla dzieci Kids&Co., kanał edukacyjny Da Vinci, kanał religijny oraz TVN CNBC Biznes, który ma być włączony lada dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chciałbym w tym miejscu pochwalić n-kę za dogonienie w poziomie swojej oferty polsatu i cyfry w ciągu roku za dołączenie chyba z 10 oryginalnych tematycznie kanałów i myślę że jak tak dalej pójdzie to wezmę ją jak mi się skończy umowa z polsatem bo polsat nie jest drogi ale brakuje mu ciekawych kanałów w porównaniu z n-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mnie Polsat Cyfrowy narazie wystarczy. Nie posiadam LCD... Są wszystkie kanały nadawane naziemnie (czego nie ma w N) wiec anteny zwykłej tez juz nie mam. A co do kanałów dziekuje Polsatowi za Disney'a i E!. Za ten ostani szczególnie... A jesli chodzi o N - technologia super choc recordery sie non stop po aktualizacji wieszają. A kanały?? Czy sa takie super? Zazdroszcze N tylko DiscoveryHD...

 

Jest ktos napisze że jestem anty C+ i N bo mam CP... to sie myli bo juz skonczyła mi sie umowa i strasznie byłem na N'ke napalony. Ale zawiodła mnie i to bardzo. Mają moi znajomi... czytam fora... I jak narazie oczekuje co sie rozkręci w temacie Cyfrowej telewizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o N - technologia super choc recordery sie non stop po aktualizacji wieszają.
Ta, nie pisz w liczbie mnogiej. To są zdaje się odosobnione przypadki. Ja nie mogę tego potwierdzić. Po dwóch tygodniach wiekszość błędów softu usunięto. Życzę Polsatowi równie szybkiej reakcji o ile Polsat w ogóle aktualizuje soft. A mogliby poprawić choćby prawie działające EPG. Nie wiem czy wszystkie tak mają, ale to co jest u moich rodziców (Echostar) to wygląda jak 10%EPG.

 

Wada N jest raczej brak komunikacji zwrotnej do użytkowników, pomimo istnienia forum. Ale zdaje się inne platformy tu wypadają jeszcze gorzej. A o wadach recorderów to powinni wypowiadać sie ich użytkownicy. Bo wady mają ale prawdziwe a nie wydumane.

 

W ogóle nie mogę zrozumieć ludzi co siedzą na forum i piszą o rzeczach których nie używają. Ja tam nie wchodzę w dział Polsatu i nie piszę jaki on jest badziewny (chociaż inni pewnie tak, zwłaszcza jeden miłośnik Cyfry, który i tu często gości) Ani mnie ziębi ani grzeje Polsat bo go nie mam. Podobna sytuacja ma miejsce na http://www.dobreprogramy.pl . Jak tylko jest news o Windows to zaraz jak sępy zlatują się użytkownicy Linuksa i piszą dyrdymały. W drugą stronę też chyba to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Cyfre+ (a miałem dużo z nią do czynienia) to dekodery C+ może nie zachwycały funkcjonalnością i możliwościami ale ZAWSZE działały stabilnie i szybko. Co do N-ki to naprawdę poprzedni soft był dużo lepszy bo dekoder DUŻO szybciej działał ta zmiana jest tylko i wyłącznie na gorsze i powinna być opcja pozostania przy starym bo niektórzy nie potrzebują radia czy VOD-a na telefon.....

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...