Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega KwiateK wcale mnie nie musiał przepraszać, bo nie ma za co. :P Po prostu być może nie doczytał dokładnie tego co napisałem, ale przecież to nic takiego. Uważam że ten post wcale nie był spamem i nie ma się o to co czepiać.

@

Mr. Orbita- wiadomo że abo na Multivision jest... ekhm, no tak nieosiągalne u nas, ale obiecuję więcej nie pisać o sposobach piracenia TPS czy innych platform. :P Od tego są inne fora a my zajmijmy się tematyką czysto satelitarną, a nie ofertami płatnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz Disneya o którym już wspomniałem że chętnie bym go zobaczył

w ofercie iti (choć to pewnie marzenie ściętej głowy)dorzucił bym, hmm

Fox crime,viasat explorer,d-real time,spice private,Beate Usche tv,

Hastler tv i może coś o wodzie seiling channel 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby pojawił się jakiś nowy kanał który niejest po Polsku!

Dlaczego???

Juz dawno doszły by donas przecieki, o jakieś koncesji dlajakiegoś nowe kanału

Prawie połowa kanałów w C+ i Polsacie nie ma polskiej koncesji. Kanał polski a polskojęzyczny to nie to samo. Dziś dołożenie polskiej ścieżki dźwiękowej to dla nadawcy żaden większy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby pojawił się jakiś nowy kanał który niejest po Polsku!

Dlaczego???

Juz dawno doszły by donas przecieki, o jakieś koncesji dlajakiegoś nowe kanału

Prawie połowa kanałów w C+ i Polsacie nie ma polskiej koncesji. Kanał polski a polskojęzyczny to nie to samo. Dziś dołożenie polskiej ścieżki dźwiękowej to dla nadawcy żaden większy problem.

Mogą także robić wersję dla Polski -> patrz National Geographic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Discovery powinno uruchomić jakiś kolejny kanał w polskiej wersji jezykowej, pozatym mogli by dodać History Channel i Military History Channel. Istnieje też wiele ciekawych kanałow dotyczących gier komputerowych i nowości technicznych a to z pewnościa wiele osobó by poogladało, wydaje mi się że dodadzą też kanały tematyczne AXN, może pojawi się Travel Channel, Jetix Play. Chciałbym tez chociaż jeden z kanałów Disneya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Discovery powinno uruchomić jakiś kolejny kanał w polskiej wersji jezykowej, pozatym mogli by dodać History Channel i Military History Channel. Istnieje też wiele ciekawych kanałow dotyczących gier komputerowych i nowości technicznych a to z pewnościa wiele osobó by poogladało, wydaje mi się że dodadzą też kanały tematyczne AXN, może pojawi się Travel Channel, Jetix Play. Chciałbym tez chociaż jeden z kanałów Disneya

 

A po co ci w szczególności ten Jetix Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi co tam iti zaproponuje ze sportu,podobno maja prawa do wsystkich meczy LM i od 1/4 uefa do wszytskich meczy,ale brak mi ligi u nich do poogladania,ciekawe czy wlacza tvp sport(wedlug mnie tak/dobre kontakty z nimi maja-prawa LM I UEFA),moze sportklub bo tam sa ligi w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi co tam iti zaproponuje ze sportu,podobno maja prawa do wsystkich meczy LM i od 1/4 uefa do wszytskich meczy,ale brak mi ligi u nich do poogladania,ciekawe czy wlacza tvp sport(wedlug mnie tak/dobre kontakty z nimi maja-prawa LM I UEFA),moze sportklub bo tam sa ligi w weekend

Eurosport i tvn sport na 99%. TVP Sport i inne kanały zależą od umowy.

Sportklub nie widzę zbytnio. Może prędzej ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze do platformy ItI wejda:

Nickelodeon - wystarczy podczepic juz jest na hotbirdzie

Fox News - jak wyzej (apropos. chyba TVN24 wspolpracuje z tym kanalem)

VH1 - jak wyzej

MTV Polska - jak wyzej

Cartoon Network - pewnie tez wejdzie

TCM - pewnie tez wejdzie

Kanaly ZoneVision (moze nowoscia bedzie Horror Channel)

AXN-y (3 wersje)

Cinemax (2 wersje)

 

Z checia zobaczylbym:

TV1000Balkan (planuja roszerzenie nadawania wiec moze)

Disney Channel

Filmnet :) lub cos podobnego

CMT (marne szanse ale mozna pomarzyc)

FOX - z serialami (the simpsons i inne)

Paramount Comedy

Jakies nowe odmiany Cinemaxow (ThrillerMax,ComedyMax itp)

 

Co jest konieczne dla odniesienia sukcesu to m.in wersja oryginalna przy wszystkich kanalach (nie wyobrazam sobie ogladania filmow i seriali z lektorem)

 

mimo wszystko czekam na iti i jak bedzie ciekawa porzucam UPC ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...