Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN Warszawa wystartuje z opóźnieniem?

Michał Rogowicz, 4 listopada 2008, godz. 9:30

 

Nowy kanał grupy ITI, skierowany do mieszkańców Warszawy, najprawdopodobniej nie ruszy 17 listopada, jak się wcześniej spodziewano.

Jak dowiedział się serwis dvbnews.pl, kanał TVN Warszawa nie ruszy z przekazem 17 listopada. Nie są znane powody tej decyzji.

 

Oprócz platform cyfrowych, kanał będzie dostępny w ofercie dwóch sieciach kablowych - UPC i Aster . Nie wiadomo, czy TVN Warszawa będzie dostępny dla klientów Cyfrowego Polsatu .

media2.pl

Wprawdzie źródło jest mało wiarygodne, ale zobaczymy co będzie i kiedy ten kanał wystartuje.

Kilka dni tamu prezentowali na TVN 24 materiał przygotowany przez dziennikarzy TVN Warszawa, więc powinni niedługo wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje z dnia dzisiejszego:

 

TVN Warszawa trafi do kablówek w drugiej połowie listopada

2008-11-05

 

Jeszcze w tym miesiącu kanał TVN Warszawa zostanie wprowadzony do sieci kablowych i na platformy cyfrowe. Początkowo dostępny będzie jednak tylko w wersji testowej. W jej ramach nadawane będzie kilkugodzinne pasmo składające się z sześciu programów.

 

Już 17 listopada stacja pojawi się na platformach "n" oraz "Cyfra+" ( pozycja 16). W drugiej połowie miesiąca kanał wprowadzi UPC( TVN Warszawa zastąpi TVN Meteo) oraz sieć Aster. Jak ustaliliśmy nową stację TVN swoim klientom zaoferuje także Multimedia.

 

Cała ramówka kanału (w tym serwisy informacyjne i programy na żywo) ma wystartować w pierwszej połowie grudnia. Dokładny termin jej wprowadzenia jest uzależniony od tempa realizacji założeń dystrybucyjnych.

 

TVN Warszawa będzie emitował programy informacyjne, rozrywkowe i poradnikowe. Program tworzy zespół 70 dziennikarzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam , Powiedzcie mi na co w pakiecie informacja&rozrywka są programy cnn,tv5monde jak się nie mylę , na pewno są 2 nie polskie i gdzieś tam w innym pakiecie również - nie podoba mi się to wolałbym by ich nie było . Wiem nic nie zmienię w ofercie n tym postem ale chciałem się wygadac :| alternatywą jest zal.pl :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem o liście ale jak poukładam tak jakbym chciał to (wyda się komuś dziwne/głupie) mi np przeszkadza wkurza jak przełączam i cyferki przy kanałach 1,2,3,10,23,42 czyli nie po koleji niestety nie ma możliwości zmienic sobie numberów kanałów . Jedynie własną listę zrobic taka jaka jest pomijając te których się nie chce lepszy rydz niż nic Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...