Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w pakiecie będą takie kanały jak:

- wszystkie stacje tvn

- stacje TVP

- kanały Discovery

- MGM

- !3th Street

- Eurosport 1/2

- National Geographic

- CNN

- Euronews

- paczka Viasat

 

O kanałach muzycznych nie piszę. ITI nie zdecyduje się raczej na MTV. MCM z kolei to kanał związany z Canal+.

 

Zapomniałeś jeszcze o jakiś kanałach dla dzieciaków typu CN czy Boom. Poza tym będzie pewnie trochę więcej filmowych, jak np. kanały AXN-u.

AXN raczej nie wezmą. Prędzej dadzą TCM przez 24h lub Sci-Fi.

Z kanałów dla dzieci (dla mnie może tych kanałów nie być) spodziewam się Disney Channel lub Nickelodeon.

Miłą niespodzianką byłby The Landscape Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy ITI pójdzie na wojnę tzn. włączy jakiś kanał XXX :)

 

Byc moze jak wejdzie VOD to beda nadawac tam programy HARD! Do tego co słyszałem nie jest potrzebna żadna koncesja z KRRiT

To prawda. Na VOD koncesja potrzebna nie jest. Tylko jak ITI udowodni, że filmy dla dorosłych nie są oglądane przez ludzi poniżej 18 roku życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni stworzyć osobny pakiet z kilkoma kanałami o różnym profilu erotycznym (dla każdego coś miłego) i dołożyć własny np nadawany od 24 na tvn turbo,jak ostatnio przeczytałem, Czesi już starają się o koncesje na pierwszy tego typu kanał,chyba nawet pierwszy w byłym bloku wschodnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda tego multivision? ale mi się kiedyś podobał spice platinium i miło by było aby zagościł w iti,mnie zato najbardziej denerwują filmiki puszczane np na tele5,i oglądam je tylko po to aby się pośmiać,tak jak ubiegłej nocy na cinemax leciała soft wersja spidermena,przygody pajęczynki , :D kto nie widział polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multivision pokazuje HARD a nie SOFT!

Codziennie po 0:00

 

Soft masz cos takiego jak PlayboyTV

 

Tak ale nie wmawiaj mi że nie ma także lekkiej erotyki, bo do godziny 0:00 leci SOFT. Odbieram te kanały więc wiem co na nich leci. Najczęściej są to rozbierane sesje z modelkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne miałem przyjemność ogladanie Multivision rok temu i wcześniej to po północy leciały odrazyfilmy HARD, obecnie niewiem jak jest!

 

Przecież napisałem że do GODZ. 0:00 jest tylko SOFT, a po północy jest owszem HARD. :wink: Czytaj uważnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...