Skocz do zawartości

nowe tunery HD od Fergusona


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem dziś e-maila od pewnego Pana z Fergusona, z której jasno wynika, że "zwłoka w upublicznieniu (narzędzi: sterowników, programów do aktualizacji oprogramowania itd.) wynika z konieczności podpisania umów o udostępnieniu z firmą Homecast (..)".

W e-mailu dołączył jednak pełen zestaw "narzędzi" do Arivy a także najnowszą wersję oprogramowania o nr 1.02.6A.

Jednak chcąc być w zgodzie z prawem (podpisanie przez Fergusona stosownych umów z firmą Homecast) nie wrzucę tej paczki na upload. Proszę kierować pytania (e-mailem) do Działu Technicznego firmy Ferguson a zapewne niecierpliwi nabywcy Arivy również otrzymają wspomniane narzędzia i nowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo dlaczego przeciąga się premiera wersji combo? Na sklepie Fergusona można było przeczytać, że przyjmują już zamówienia i tunery wysyłać będą po 1 czerwca. Obecnie zmieniono tę datę na 15 czerwca. Wprowadzają ostatnie poprawki gwarantujące bezawaryjność sprzętu w dniu sprzedaży czy aktualizacje krytyczne i kolejny niewypał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pliki mają rozszerzenie tp0 ( zero ) i niestety póki co znalazłem jeden program który pozwala na edycję :DVR-studio pro i DVR-studio HD. patrz : http://www.haenlein-software.com DVR-studio pro nie obsługuje obrazów HD. warto spróbować, przez miesiąc program jest darmo, wszystkie funkcje działają. jest jeszcze MPEG Streamclip patrz : http://www.squared5.com/svideo/mpeg-streamclip-win.html ale program wymaga dodatkowych aplikacji quicktime . jak działa funkcja usuwania reklam-nie mam pojęcia ( nie zauważylem takiej funkcji ). filmy które obrabiam są nagrane z kanałów HD, plik wtedy ma wagę około 2 - 2,3 Gb i jest w jednym kawałku. jeżeli chodzi o filmy SD to spróbuj DVR-studio pro . no i pamiętaj, że DVR-studio HD jest w tej chwili tylko po niemiecku... powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się !!! podłączyłem arivę kablem usb a-b z pc ( tym od drukarki 5m długości ! ) po zainstalowaniu sterowników od fergusona mogę przenosić pliki z i do kompa. film zrobiony z dvd do tp0 ( bitrate do 10MB ) jest odtwarzany przez arivę bez problemowo ( plik 4GB w jednym kawałku ). fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pierwsze problemy- po nagraniu na Ariva PVR HD, zwłaszcza na Canal + Film HD, ale i na Sport HD, występują przerwy w nagrywanym dżwięku- zarówno w wersji oryginalnej jak i na ścieżce dźwiękowej z polskim lektorem. Na HBO HD takich kłopotów na razie nie zauważyłem. Przerwy te czasem trwają kilka sekund, ale bywa że i kilka minut. Chyba konieczne będą poprawki do softu i maile do Fergusona, bo oni jakoś nie bardzo wierzą , że są jakiekolwiek kłopoty z ich tunerami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...