Skocz do zawartości

nowe tunery HD od Fergusona


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy wiadomo coś na temat nowych dekoderów fergusona? Kiedy można się ich spodziewać na rynku? Jestem w potrzebie zakupu dekodera HD. Bardzo sensownie wygląda (jeżeli chodzi o możliwości) ten model combo z tunerem DVB-T oraz HD i uniwersalnym czytnikiem kart. Już miałem kupować fk-8500 HD ale jak dostrzegłem że jest tam tylko slot na moduły to odpuściłem (nie uśmiecha mi się wydać 300zł na głupi moduł przy dekoderze za 500zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Zapewne już wszystko jasne z nowymi sprzętami od Fergusona, oczywiście zapowiadanymi wcześniej.

 

Wszystko już zostanie ujawnione w najnowszym wydaniu Sat Kurier na miesiąc marzec 2009.

 

"ARIVA" - tak brzmi nowa wersja odbiorników HD od Fergusona.

 

Dodatkowo przesyłam tajemniczy link, który i tak przenosi nas do strony Fergusona, ale zapewne coś nowego to jest.

 

http://ariva.tv/

 

http://pme.mtp.pl/midcom-serveattachmen ... kpl-pl.pdf

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm prezentuje się dość ciekawie. Można prosić o fotki przedniego panela? (pewnie nie :x ) Czy na zdjęciach został przedstawiony tuner z dwoma głowicami dvb-s i tunerem dvb-t oraz dyskiem? Ja już się w tych nowych modelach zupełnie pogubiłem. Jak to ma być?

-tuner z jedną głowicą dvb-s oraz dvb-t bez dysku

-tuner z dwoma głowicami dvb-s oraz dvb-t z dyskiem

Jeżeli się mylę to sprostujcie mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przedniego panelu jeszcze nie ma... po Internecie krążą fotki, ale nie mają one żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

 

ariva_pvr.jpg

 

Na zdjęciach znajduje się Ferguson Ariva HD TT PVR czyli ten z dwoma głowicami DVB-S2. Tylko Twin będzie posiadał wbudowany dysk. Do Combo będzie można podłączyć jak do HF 8900 dysk przez USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo w przybliżeniu , kiedy ruszy sprzedaż tunera ariva pvr? Bo podawane tu i ówdzie informacje, że w I kwartale 2009r. są chyba nieprawdziwe. I jaki będzie miał dysk wewnętrzny- 250 czy 500 GB, bo spotkałem się z dwoma takimi opisami.

 

Edit: oto odpowiedź od Fergusona

 

"Będzie najwcześniej na produkcji w połowie maja.

Proszę śledzić naszą stronę internetową ponieważ tam pojawi się najszybciejinformacja.

Cena będzie znana na początku maja.

Prawdopodobnie będą z różnymi dyskami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...