Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się pre-paid jest dużo wygodniejszy ale jak ktoś chce kupic subskrypcje łatwo ją znajdzie, stron oferujących taką usługę jest mnóstwo w necie druga sprawa dla nas ceny są astronomiczne ale dla Anglików już nie a co do Albanii i jej braku możliwości oglądania .EPL na najbliższą kolejkę ligową w tym kraju:

http://www.tring.tv/tv_guide/kampionati ... 11-shkurt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tekst znany i opublikowany od momentu zakupy praw przez MP&Silva. Nic nowego. Czekamy nadal. Wątpię by na HB została ta liga udostępniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu abonentów by ubyło SKY UK gdyby pojawiła się tania alternatywa umożliwiająca oglądanie Premier League z angielskim komentarzem w HD ? Teraz każdy bez problemu może sobie kupić kartę pre-paid Al Jazeery w całej Europie. MP&Silva chciałby być może sprzedać całość lub część praw do PL Al Jazeerze ale pod pewnymi warunkami: bez PL na Hot Birdzie i/lub parowanie kart z tunerami. Poczekamy zobaczymy choć pomarzyć dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie było, a widze ze ciekawe informacje nt. premiership sie pojawiły ;) byłoby super, choc napewno cena mogła by poszybowac w góre. a odnośnie wiązki na Europe- to nie tylko na Wyspy- przeciez "łapie" dobre pół Europy więc byc moze zbyt wiele krajów by skorzystało, gdyby puscili PL na HotBird. choć kto ich tam wie, tych arabusów :)) oni gdyby chceli to mogą kupic za 4 mld funtów na wyłączność na Wyspy, bo były plany zeby powalczyć z brytyjskim Sky Sports o pełny pakiet na Wyspy, co to dla nich ;) poczekajmy na rozwój wypadków, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Al Jazeera faktycznie zdobyła prawa do Premier League to nawet bym się nie zastanawiał i brał bym, miejmy nadzieję, że kiedyś im się uda, no bo gdzie tu BPL oglądać w czasach nc+?

 

@może mi ktoś powiedzieć jak to w ogóle działa? Potrzebuję do takiej karty Al Jazeery jakiegoś specjalnego dekodera/anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oni mają już prawa tylko czy dadzą na HB czy na swoich arabskich. W cenniku pojawiły się kanały 1 i 2 jako kodowane zatem może być tak, że będą transmisje ale na ich region.

 

Dekoder, który ma czytnik kart - może być uniwersalny lub moduł Viaccess 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

ma być 12 kanałów HD i 3 kanały 3D.. to trzymamy kciuki i modlimy się do Allacha o EPL na AJS.. gdyby dali na HB to mają kilkaset tysięcy nowych abonentów w Polsce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Macie stare wiadomości, na polu kanałów i Humaxa temat zamknięty - bez zmian. NA 100% karty w przyszłości Viaccess 5.0. Owszem mają dodać ze dwa kanały na Premier League ale chyba nie na HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu pytałem w tym temacie o dekoder do odbioru AJS, niestety plany się trochę pozmieniały i jeszcze się nie zdecydowałem na zakup.

 

Teraz jednak chcemy w domu kupić tuner do odbioru DVB-T i podpiąć do starego telewizora, żeby mama mogła sobie seriale oglądać. Pomyślałem sobie, że może warto w związku z tym kupić jakiś tuner combo, żeby sobie w przyszłości tę AJS zakupić. Trochę szukałem i znalazłem Fergusona Ariva 150 Combo, wydaje mi się że taki tuner umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, a także obsługuje karty AJS. Czy mógłby ktoś potwierdzić lub polecić jakiś inny tuner (jeśli byłby jakiś tańszy to też chętnie zerknę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Każdy tuner, który ma gniazdo na moduły CI lub każdy, który ma czytnik kart uniwersalny. Ariva 150 Combo spokojnie nada się na to, do momentu gdy Al Jazeera nie wpadnie na nowy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...