Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kartę z kanałami +1+8,kupiłem na dmtrade - poprosiłem aby mi ją aktywowali od razu i tak zrobili. Po kilku tygodniach dokupiłem przez jsc cards dodatkowe kabały +9,+10, oraz HD. Zamówiłem je w sobotę około 22, w niedziele o 11 dostałem maila, że dodatkowa paczka jest aktywowana. Kanały zaczęły działać po około 4h. Tak więc pewnie nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie dm trade nie może się dogadać z pośrednikiem, od którego ma karty. mogli tamci zwinąć żagle i nie mogą się skontaktować, prawdy nie chcą powiedzieć bo i po co.. nic tylko czekać co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport

Kupiłem karte na jsc-cards. Minęło właśnie 57 godzin oczekiwania na aktywacje.5 wysłanych mejli z prośba o aktywację.

Następnego raportu nie będzie.

kartka zaczęła świecić. Jest wszystko ok

Co za ironia w momencie, jak skończyły się wszystkie mecze tej kolejki ligi mistrzów.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian. Wczoraj dmt poinformowali mnie, ze jakiemus klientowi wlasnie przeszla aktywacja. Moja karta wciaz nie dziala, wciaz status niesprzedanej. Dmt podal jej numer ponownie do aktywacji. Wczoraj minal tydzien od zgloszenia, robi sie to juz troche dlugo. Sytuacji przestaje mi sie coraz bardziej podobac i zaczynam zastanawiac sie jak dmt podejdzie do ewentualnej reklamacji, ktora planuje jesli karta nie zacznie dzialac do konca tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

Mam ten sam problem. Karta od DMTRADE juz 5 dzien czekam i nic. Wczoraj info od nich ze komus tam juz przeszla aktywacja a mi i pewnie Tobie lucasb jeszcze nie. Status tak jak mowisz ze niby nie zostala jeszcze sprzedana bo probowalem ja sam aktywowac ale nie moge sie zarejestrowac. Juz 8 wiadomosci i n ie wiem ile razy dzwonilem do nich i nic . Lada chwila bedzie ok itd.. Juz mi rece opadaja.. Dzis znow wiadomosc wyslalem i czekam .. Zobaczymy co odpisza.. Jak cos to by sie ruszylo to dajcie znac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie szczęscie mi dopisało i sygnał sie pojawił .Szkoda ze tak pozno no ale jak to mowia - lepiej pozno niz wcale :)Nikt z DMTRADE nie odpisal dzis na maila, ale teraz juz to jest bez roznicy bo działa . Oby i pozostałym zadziałało bo piłkarsko weekend zapowiada sie obiecująco :)) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już teraz wczyscy są szczęśliwi, to może kwestia z innej beczki

Na stronie http://www.en.aljazeerasport.tv/Schedule mamy program i rozpiski różne do kanałów i ich zawartości programowej.

Po prawej stronie listy jest kolumna , który to jest kanał.

Kanały które nie są w naszej paczce to kanał 1 (nie mylić z +1), kanał 2 (nie mylić z +2) i kanał .TV

Czy ktoś rozszyfrował co to za kanał ten - .TV ?. Mnie się na razie nie udało określić jak to ugryżć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na 100% ale ten kanał .TV. chyba jest przeznaczony na urządzenia przenośnie( tablety . iphone , ipod itd.) i mozna go odbierać przez neta. Krótko mówiąc jak przy jakims meczu jest znaczek .TV. to mozna go luknąc i przez satelite i przez neta po zarejestrowaniu sie . No ale nie jestem pewny ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie paczki, którą kupiłeś masz wyraźnie napisane jakie kanały oferuje AJS na tej karcie na Hot Birdzie - są to kanały od +1 do +8 lub +1 do +10 z HD1 i HD2. Kanałów 1 i 2 nie było na Hot Birdzie i nie można mieć pretensji do AJS, że ich nie ma.

 

Kanały 1 i 2 są dostępne FTA na innych satelitach trudno dostępnych w Polsce. Nie ma szans żeby pojawiły się FTA na Hot Birdzie przy obecnym kociołku z licencjami i kodowaniu czego się da. Do płatnej paczki też ich raczej nie dodadzą.

 

Co do kanału net to jeśli uzyskasz dane do konta (nie wiem czy i jak się to robi) to możliwe, że będziesz w stanie przez odpowiednie proxy oglądać na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał .TV czytaj w domyśle (bardzo często pokrywa się to co na kanale +6)

Wszystkie mecze ligi Brazylijskiej i Argentyńsskiej nadawane na kanale .TV, 1 i 2 można zobaczyć z poślizgiem kilku dniowym na innych kanałach

Przykład:

Kanał +6 - 08.10.2012 -Newell's Old Boys vs Vélez Sarsfield - Argentine Premier League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał ktoś może taki temat:

Ważność pakietu podstawowego mam do 31/03/2013. Chciałbym teraz dokupić subskrypcję na rok na kanały 9,10, HD1, HD2. Wiadomo, że pakiet dodatkowy będzie działał tylko jeśli ważny jest pakiet podstawowy. Pytanie:

Czy jeśli np dzisiaj czyli 11/10/2012 wykupię pakiet dodatkowy a np w marcu 2013 przedłużę pakiet podstawowy to czy data pakietu dodatkowego przesunie się tak, że będzie ważna rok od momentu wykupienia czy zatrzyma się na dacie pakietu podstawowego czyli 31/03/2012 i wtedy te ok 6,5 miesiąca dodatkowego mi przepadnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello,

If you extended basic package you will get one year plus the days remaining on an old renewal .

and then you will get Events package one year ,

 

so If your card will be expired on 31/03/2013 If you renewal your card today with 129 EUR

the basic package will be Exp on 31/03/2014

and the Events will be exp on : 11/10/2013

 

Jednoznacznej odpowiedzi to ja tu nie widzę, ale wychodzi na to, ze najlepiej wszytko kupić w jednym dniu.

Tylko ja w takim razie muszę pół roku czekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello,

If you extended basic package you will get one year plus the days remaining on an old renewal .

and then you will get Events package one year ,

 

so If your card will be expired on 31/03/2013 If you renewal your card today with 129 EUR

the basic package will be Exp on 31/03/2014

and the Events will be exp on : 11/10/2013

 

Jednoznacznej odpowiedzi to ja tu nie widzę, ale wychodzi na to, ze najlepiej wszytko kupić w jednym dniu.

Tylko ja w takim razie muszę pół roku czekać :/

 

Dla mnie jest jednoznaczna- pakiet HD zakonczy odbieranie JEŻELI nie przedłużysz podstawowego, a jesli podstawowy na kolejny rok opłacisz, to dodatkowy HD zgaśnie zgodnie z terminem i czasem jego trwania- czyli 11 pazdziernika 2013. Innymi słowy- pakiety będą Ci sie "mijać", cięzko je zsynchronizować w taki sposób jak Ty chcesz. Pozostaje chyba tylko wykupienie przedłużenia na całość 1-8 + HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kacperek14 spróbuj się zalogować przez proxy(bo bez tego wyskakuje - geoblocked) na swoje konto na ich stronie i odpal jakiś kanał z plusem i zobacz. Ostatnio(jakieś 6 mies. temu) zrobili psikusa miłośnikom Ligue1 wlepiając większość meczy do kanałów dostępnych przez net(oznacznik .TV) więc pewnie aż tak nie byli złośliwi, że ci którzy tam subskrypcję mają to mogli sobie choć przez neta mecz zobaczyć.

 

Ktoś się pytał w wątku Sport w zagranicznej TV o to czy JSC będzie transmitowała mecze NBA w tym roku - mam potwierdzenie, że tak. Najbliższa transmisja 31 października Miami vs Boston od 03:00 na kanale +3. Później 2 listopada także na +3 San Antonio vs Oklahoma. Oczywiście to początkowa rozpiska, meczów pewnie będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...