Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy ta karta odpali mi w gnieździe CI na moim Fergusonie ARIVA TT HD PVR czy będę musiał dokupić moduł CAM VIACCESS (Bo taki typ karty kupiłem)

Ciekawe ile dni potrzeba żeby karta dotarła do adresata, jeżeli wysyłka potwierdzona została dokonana we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem jest nieco inny. Kupilem jsc z dmtrade. Dzialalo przez tydzien i nagle sie zakodowalo. Powiedzieli mi, ze to normalne po tygodniu i ze teraz aktywuja od nowa i bedzie sie liczyl rok od tego momentu. Wyslali maila do aktywacji i w ciagu 24 godzin mialo dzialac. Dekoder wlaczony byl cala noc na +2. Mija juz powoli 3 dzien i dalej nic. Wylaczylem, wlaczylem kilka razy co jakis czas i nic. Mowia ze byl jakis problem ale powinno niedlugo dzialac. Spotkal sie ktos z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucasb problem, nie problem w każdym bądź razie w tym temacie już było wspomniane, że to zwyczajna aktywacja. Po prostu karta jest jakby aktywowana automatycznie na tydzień, a żeby oglądać dalej w czasie na jaki zakupiło się kartę należy na ich stronie ją aktywować właśnie w ciągu tygodnia inaczej zgaśnie. Dmtrade powinien chyba uprzedzać o tym, bo to normalna rzecz tej karty. Jedynym problemem jest to iż musisz ją aktywować używając arabskiego IP na ich stronie, bo z polskim wyskakuje "geoblocked". Niby z kartami dla europejczyków nie robią problemów, a jednak dalej nic z tym faktem Al Jazeera nie zrobiła. Poczekaj na aktywację od dmtrade, a jak nie to zaloguj się na stronę Al jazeera sport arabskim IP i sam ją aktywuj.

 

Poczytaj tu: viewtopic.php?f=12&t=8625&start=765 posty @Ziko i @andi12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@assurbanipal z tym, ze ja dzwonilem o aktywacje juz w zeszla srode i do tej pory nic. Zapewniaja mnie, ze zacznie dzialac, trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Generalnie chodzi o to, ze zostalo zaplacone, a jak dzwonie zeby sie dowiedziec co sie dzieje to odnosze wrazenie, ze moj telefon nie ejst mile widziany. Ogolnie nie jestem zadowolony z ich uslug. Mam nadzieje ze dzialac zacznie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim arabskim IP ?

Normalnym, wejdź sobie na https://sbs.aljazeerasport.net/SelfService i sprawdź czy możesz się zalogować na swoje konto z polskiego IP ?

W ciągu 7 dni nieaktywowana karta gaśnie i można ją aktywować samemu wchodząc na swoje konto na w/w stronie. DMTrade nie ufam. A tak może samemu sprawdzić, czy ją aktywowali, a jak nie to samemu to zrobić.

 

Jak nie czytałeś, nie wiesz - trudno. :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wejsc na strone selfservice poprzez proxy ale pojawil sie kolejny problem. Wyskakuje komunikat ze nie moge stworzyc konta poniewaz (jak dobrze zrozumialem) karta nie zostala jeszcze sprzedana co w arabskiej wersji angielskiego wyglada: Card does not sold yet. Teraz to juz kompletnie nie rozumiem o co chodzi. Wyglada na to, ze nie bede w stanie sam tego aktywowac i musze czekac na dmtrade, ktory jak sie okazuje ma problem ze swoim dystrybutorem. Szczerze mowiac zaczynam watpic czy oni to zrobia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już dni czekasz?

Właśnie otrzymałem karteczkę z Bassoni z Poludniowej Afryki . Przesyłka potrzebowała 6 dni na dotarcie w moje ręce. Doręczenie Poczta Polska, trzeba podpisać odbiór.

Teraz kwestia aktywacji.

Zgodnie z tym co mi pisali jak otrzymam kartke mam wysłać mejla to wykonają aktywacje. A więc wysłałem tą informacje i czekam.

Na razie działa mi 8 kanałów i JSC News Sport HD . Kanał 9 i 10, jak i HD1 i HD 2 ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciaz ten sam problem..Card does not sold yet. Ma ktos jakis pomysl dlaczego tak to wyglada? Przypomne, ze karte kupilem od dmtrade, dziala tydzien, nie zrobili w miedzyczasie aktywacji i od tygodnia mam zakodowany sygnal znowu. Dmtrade oczywiscie zapewnia mnie, ze sprawa sie zajmuja, ale trwa to juz ponad tydzien. Skorzystalem z porady z forum, sprobowalem sam ja aktywowac no ale nie da sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wczesniej ja kupiłem kartke z jsc cards , ale mam to samo. chociaż czekam na razie 21 godzin na aktywacje.Na mejle z prośbą o atywacje (wysłałem dwa) nie odpowiadają.

Żeby nie liga mistrzów dzisiaj to bym sobie darował niecierpliwość.

Czy mógłby się ktoś odezwać kto kupił kartkę tam gdzie ja, jak długo czekaliście na aktywacje i jaki był kontakt mejlowy z nimi w kwestii aktywacji kartki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to bylo? ja niestety mam duzo mniej szczescia w tej kwestii. A najbardziej zastanawia mnie dlaczego karta wciaz pozostaje niezgloszona i figuruje jako niesprzedana w bazie AlJazeera. Jutro mija tydzien od zgloszenia do dmtrade. Wlasciciel sklepu w bardzo nieuprzejmy sposob polecil mi napisanie reklamacji i uznal, ze nie bedzie ze mna rozmawial dluzej podajac sluchawke pracownikowi, z ktorym rozmawialem wczesniej. Generalnie moze sie troche zirytowali moja niecierpliwoscia. Ale skoro sie placi za cos prawie 500zl, oczekuje sie profesjonalnej obslugi i pomocy technicznej. Byc moze karta zacznie dzialac i obejdzie sie bez reklamacji. Niemniej jednak ja juz od dmtrade nic nie kupie i mimo iz byc moze jest to jednostkowy przypadek, to ze swojego doswiadczenia ich uslugi odradzam. I to nawet nie ze wzgledu na to, ze karta nie dziala, bo byc moze rzeczywiscie sa problemy jakies, ale chocby ze wzgledu na sposob rozmowy z klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...