Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być moze jest jak mówisz @Grabar, mnie wyświetliło przesylka 30€ dlatego tak napisałem. ale skoro mozna w cenie zakupu to super. generalnie musze kupic i dekoder, i moduł i karte JSc-bo musze zostawic polskie tv tak więc dekoder na polską karte i moduł jednocześnie bedzie dobrym rozwiązaniem. na ebayu troche mam obawy prawde mowiąc, ale moze niepotrzebne ;) dzieki za wszelkie informacje- wszystkie są bardzo pomocne :)

 

@marekpolek jak nie masz nic normalnego do powiedzenia, to sie wstrzymaj. czy aby najlepiej by było zebym tutaj zadał 148 pytan jedno po drugim? a Ty bys mi zaraz odszczekał ze: czytaj chłopie i szukaj, a nie zadajesz pytania. daje sobie ręke uciąc ze tak by było. staram sie tez coś poszukac, poczytac zeby nie przyjsc "na gotowe". a 100wka to dla mnie sporo. także nie musisz od razu na mnei najeżdzac. gdybym mógł to bym zamówił za 200 zł, ale sie nei da. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@storczyk: niestety tylko Paypal, ja tak płaciłem 3 dni temu. załozyłem konto PayPal, przelałem pieniądze z konta bankowego poprzez szybki przelew- trwało to 10 minut.mozna tez kartą kredytową. potem tylko wpłata na PayPal jsc-cards (tam gdzies jest podany adres do wpłąty), po niedługim czasie dostaniesz maila od obsługi JSC-Cards w celu potwierdzenia adresu wysyłki. Kontakt z nimi bardzo przyjemny, służą pomocą. Ja mam jzu wysłaną karte, czekam na przesyłke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wygląda sytuacja, kiedy ulega zniszczeniu karta? Wydają [beep]likat? Przytrafiła się komuś taka sytuacja? Mam jedno gniazdo w dekoderze i będę zmieniał karty. Nie wiem czy częsta zmiana nie zaszkodzi karcie. Może to być durne pytanie, ale warto je zadać zamiast się głowić nad tym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany jest już plan transmisji na pierwszą kolejkę Serie A:

Sobota, 25.08godz. 18. Fiorentina-Udinese +1, hd1

Godz. 20.45 Juventus-Parma +1, +3 , hd1

Niedziela, 26.08

Godz. 18. Milan-Sampdoria +1, hd1

Godz. 20.45:

Atalanta-Lazio +1

Pescara-Inter +6

Roma-Catania +7, hd1

Palermo-Napoli +8

Genoa-Cagliari +9

Siena-Torino +10

 

Jedynym meczem nie transmitowanym na żywo jest mecz Chievo-Bologna, który będzie mozna zobaczyc w retransmisji.

Źródło: digital-forum.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłolerka- gdyby zrobili jeszcze na HotBird te 2 kanały HD to juz byłby MIÓD ;) Mam nadzieje ze na kanałach +9 i +10 będą nadawac tylko te gorsze spotkania, bo zamówilem karte na 8 kanałów ;] zapewne czołówka bedzie leciec zawsze w HD1 i na +1- czyli mój Milan, Inter, Juve, Napoli, Lazio, moze Udine i Fiorentina. szkoda ze ich (hd1, hd2) nie ma z HotBirda. Ta druga satelita (Nilesat?) z przyczyn technicznych jest dla mnie niestety nieosiągalna ;/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłolerka- gdyby zrobili jeszcze na HotBird te 2 kanały HD to juz byłby MIÓD ;) Mam nadzieje ze na kanałach +9 i +10 będą nadawac tylko te gorsze spotkania, bo zamówilem karte na 8 kanałów ;] zapewne czołówka bedzie leciec zawsze w HD1 i na +1- czyli mój Milan, Inter, Juve, Napoli, Lazio, moze Udine i Fiorentina. szkoda ze ich (hd1, hd2) nie ma z HotBirda. Ta druga satelita (Nilesat?) z przyczyn technicznych jest dla mnie niestety nieosiągalna ;/ pozdrawiam

Posiadałem kartę 2 lata temu. Niestety mecze LM mogą się dublować. Na +3 zwykle jest studio po angielsku, ten sam mecz może lecieć na +4 po arabsku (dotyczy to angielskich drużyn). Istnieje szansa, że mecz LM w wykonaniu Milanu, Juve będzie na +9 lub +10. Za to te ligowe to tylko w ekstremalnych przypadkach mogła by zaistnieć taka sytuacja. Ostatecznie można dokupić kanały +9, +10, ale na pewno nie w cenie 60 euro, bo jest to nieopłacalne, z uwagi na brak możliwości oglądania kanałów HD.

 

Jak długo czekałeś na informację z jsc-card po przesłaniu identyfikatora płatności z pay pal? Wpłaciłem wczoraj ok 23 i wysłałem do nich maila, ale nikt się ze mną nie kontaktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odpisali dosłownie po 1-2 godzinach, byłem dość zaskoczony ze tak szybko. Także spróbuj jeszcze raz wysłać. Adresy mailowe najlepiej zeby sie zgadzały w payPalu i pisząc do JSC-cards. Adres wysyłki tez chciałem podac do pracy, ale zakwestionowali ze mogą jedynie na adres podany w PayPal wysłac. Póxniej jeszcze kilka wiadomości z nimi wymieniłem tego samego wieczoru (ok godz. 21 - 22 w ostatni czwartek wszystko sie rozegrało). Niestety przesylke nadali mi dopiero w poniedziałek, więc obawiam sie ze nie dojedzie mi na inauguracje ligi ;/ śledze ją online za pomocą strony ich poczty- karta jest dopiero w centralnej sortowni w Johannesburgu, niestety. Tak więc kawałek z RPA jeszcze do Polski jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...