Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 8/9/2024 at 7:14 PM, Bambuczako said:

 

Firefox? Mam to samo po aktualizacji do v.129 - coś popsuli. Na Edge na tym samym komputerze działa, więc wyraźnie wina FF

 

Jeśli ktoś miał powyższy problem niech zaktualizuje Firefox. Po aktualizacji wszystko wróci do normy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Jak to sprawdzasz?

Apple TV, Fire TV Stick lub Fire TV Cube.

53 minuty temu, lucas2go napisał(a):

Co ty za farmazony wklejasz 😀

To nie ma nic wspólnego z C+ online.

Sprawdza się bezpośrednio na urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2024 o 10:40, muza_tv napisał(a):

Jak to jest?

Częścią pakietu Canal+ Film i Seriale jest kanał Canal+ Family (wkrótce Canal+ 360), na którym mają być też transmisje sportowe Ligi Mistrzów. Czy w przypadku pakietu Canal+ Film i Serial, w momencie sportu na Canal+ Family (transmisja kanału) sygnał jest blokowany? Obecnie mam pełny Canal+ Online, więc nie mam jak sprawdzić, gdy emitują sport.

 

I podobnie z Canal+ Premium, na którym też pojawia się sport. A kanał ten jest częścią każdego pakietu Canal+ Online.

Uzupełniając moja poprzednią wypowiedz. Wczorajszy mecz o Superpuchar Europy na Canal+ Premium był normalnie dostępny dla osób z wykupionym samym pakietem Film i seriale. Więc jeśli nie będą nic kombinować z dostepnością Canal+ 360 w danych pakietach to może i LM będzie szło tam obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-6818.jpg
nvidia shield i apka canal+ online 

W apce canal+ online trzeba było - z tego co kojarzę - wyświetlić informacje o Twoim urządzeniu, potem zjechać na wersję i chyba z 7 razy kliknąć aż pojawi się komunikat TchiTcha!
Wtedy już tylko klika się na „robala” 

A nie - jeszcze w Debug - wyświetl profile wideo na aktywny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiem już o co chodzi. Trzeba wejść w "Ustawienia CANAL+", potem "Informacje o Twoim urządzeniu" i na samym dole najechać na "Wersja" i kilka razy pod rząd kliknąć to aż aplikacja wyda dziwny dźwięk. Potem się cofamy i pod "Informacje o Twoim urządzeniu" jest "Debug". Wchodzimy w "Debug" i aktywujemy "Wyświetl profile wideo".

@Delta21 to nie pokazuje bitrate na żywo, tylko profil. Niektóre kanały mają prawdziwą maksymalną wartość w profilu, a niektóre nieprawdziwą. Także jest to nieprzydane. Musi być bitrate na żywo tak jak w Apple TV, Fire TV Stick i Fire TV Cube.

W C+ online jest zmienny bitrate.

Także przy zmiennym to tym bardziej musi być na żywo 😀

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/15/2024 at 3:48 PM, Delta21 said:

Wystarczy, że ma się androida.

Trzeba włączyć opcje programisty na androidzie a potem już w samej apce canal+ online można włączać i wyłączać podgląd parametrów.

Była na forum instrukcja 

Przez www też da się parametry zobaczyć.

On 8/15/2024 at 4:33 PM, Wodnik Szuwarek said:

 Niektóre kanały mają prawdziwą maksymalną wartość w profilu, a niektóre nieprawdziwą.

Które mają nieprawdziwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...