Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 50-60 PLN powinienes go sprzedac szybko.

Dolozysz 20-30 PLN i masz dekoder ktory bedzie sprawnie dzialal i kanaly mozna sobie ukladac.

Moja rada albo Pace albo Stronga sprzedac i kupic Opticum 4060.

 

Po co zamieniać dekoder SD na gwarancji na inny SD bez gwarancji

 

Dlaczego?

Dlatego ze jak usiadziesz na kanapie i wlaczysz tv to lepiej jest miec cos innego niz Strong.

 

Kazdy sam podejmuje decyzje ale jako ze znam temat i sie tym zajmuje to mowie co ja bym zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dolozysz 20-30 PLN i masz dekoder ktory bedzie sprawnie dzialal i kanaly mozna sobie ukladac.

Moja rada albo Pace albo Stronga sprzedac i kupic Opticum 4060.

 

2. Dlatego ze jak usiadziesz na kanapie i wlaczysz tv to lepiej jest miec cos innego niz Stronga

 

Pierwsza argumentacja może i by mnie przekonała ale druga jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje gorzej i ma tendencje do wieszania sie.

W tym caly szkopul.

Oczywiscie ze gwarancja jest ale co z tego jak wymienia na taki ktory tez bedzie sie wieszal.

Nie slyszalem nigdzie a znam sie aby ktos polecal Stronga zamiast Pace lub Opticum.

 

Pierwsza argumentacja może i by mnie przekonała ale druga jest bez sensu

 

Bez sensu dla ciebie bo nie rozumiesz co czytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie,brat jest z cyfra kilkanascie lat niedawno przedluzyl umowe na 1,5 roku ma kompakt i na dwa miesiace dolaczyl Canal+ w domu bywal gosciem poniewaz jezdzil na tirach teraz zmienil prace i jest w domu i tu problem i pytanie, chcialby MR bo on co innego chce ogladac a dzieci co innego. Poradzcie co ma robic i jak to wyglada w tej kwestii, z gory dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma robić? Iść do punktu cyfry po druga karte i dekoder. A jak to ma wyglądać to poczytaj wczesniejsze 158 stron tego wątku albo użyj opcji szukaj.

 

wiesiekcycon a tak po za tym to juz zadawales to pytanie kilka dni temu i ci wszystko ladnie powiedzieli, takze nie wiem po co bijesz kolejne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,powiedzcie mi prosze jak to jest z dobieraniem MR,tuner jak napisaliscie mi pare postow wyzej mial byc za 1zl strong a dzisiaj dystrybutor w Nowym Saczu mowi ze i owszem ale sd za 99 a hd za 149,kto ma racje. Nadmienie ze umowa jest od 2007r i Ko. mpakt z Canal+, dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wybierając opcje MultiRoom, to dają teraz karty, czy te dziwne moduły które trzeba co 6h ładować? Czy te karty będą działać na tunerach kupionych na wolnym rynku a nie tylko w oferowanych przez C+?

 

Od dłuższego już czasu do usługi Multiroom wydawane są dwie zwykłe karty lub jeśli jest się już abonentem CYFRY+ w chwili dokupywania Multiroomu to wydawana jest tylko jedna, dodatkowa zwykła karta. Moduły z "doładowywaniem" co 6 godzin nie są już wydawane abonentom chcącym wykupić opcję Multiroom. Dystrybutorzy mają je jeszcze, ale tylko z przeznaczeniem na wymianę wadliwych tym abonentom, którzy je mają.

Oczywiście te dwie zwykłe karty nie są parowane z dekoderem, co oznacza, że działają w każdym, dowolnym tunerze lub module CAM obsługującym system Seca/Mediaguard. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...