Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@EwkaSl

Moja rada jest następująca:

1. Powinnaś dostać aneks do regulaminu umowy i go nieakceptując mogłaś wysłać wypowiedzenie umowy, miałaś na to 14 dni od jego otrzymania, ale chyba jest już za późno chociaż możesz spróbować albo po prostu jeśli jesteś po okresie minimalnym umowy to wyślij wypowiedzenie (jego okres to chyba 3 miesiące od wysłania).

2. Po wykonaniu jednej z tych czynności będą do Ciebie dzwonili z prośbą o pozostanie abonentem, oczywiście na lepszych warunkach (tańszy abonament), albo możesz Sama zadzwonić.

3. Jeśli nic nie wyjdzie ich oferty, weź nową umowę, Twój abonament od tego który masz w tej chwili będzie niższy o jakieś 40% (wejdź sobie na stronę Cyfry+ w zakładkę promocje i zrób symulację albo podejdź do punktu Cyfry+ i wszystko Ci wytłumaczą).

W tej chwili opłata za multiroom to 15 zł. lub 5 zł. w zależności od pakietu, drugi dekoder HD chyba trzeba kupić na własność za ok. 190 zł.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EwkaSl

Moja rada jest następująca:

1. Powinnaś dostać aneks do regulaminu umowy i go nieakceptując mogłaś wysłać wypowiedzenie umowy, miałaś na to 14 dni od jego otrzymania, ale chyba jest już za późno chociaż możesz spróbować albo po prostu jeśli jesteś po okresie minimalnym umowy to wyślij wypowiedzenie (jego okres to chyba 3 miesiące od wysłania).

2. Po wykonaniu jednej z tych czynności będą do Ciebie dzwonili z prośbą o pozostanie abonentem, oczywiście na lepszych warunkach (tańszy abonament), albo możesz Sama zadzwonić.

3. Jeśli nic nie wyjdzie ich oferty, weź nową umowę, Twój abonament od tego który masz w tej chwili będzie niższy o jakieś 40% (wejdź sobie na stronę Cyfry+ w zakładkę promocje i zrób symulację albo podejdź do punktu Cyfry+ i wszystko Ci wytłumaczą).

W tej chwili opłata za multiroom to 15 zł. lub 5 zł. w zależności od pakietu, drugi dekoder HD chyba trzeba kupić na własność za ok. 190 zł.

 

Powodzenia

 

Czyli rozumiem, do ceny mojego abonamentu (148,80gr) muszę miesięcznie dodać 5 lub 15 zł w zależności od pakietu? To będzie cała, stała cena za abonament, także po 2 pierwszych miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga karta pobrana. W aneksie, który dostałem jest tabelka z kwotami do zapłaty w zależności którego dnia biorę MR: 1. dzień m-ca 15 zł, 2-10 12 zł i tak dalej.

Więc pewnie opłata za grudzień już będzie. Ale nic to, ważne że 2 dni temu oddałem moduły a dziś mam już 2 niezależne karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinno naliczyć. 1 danego miesiąca zawsze traktuje jako miesiąc jeszcze nie rozpoczęty, wyjątkiem są aneksy.

Dokładnie wyglądało to tak, że umowę abonamentową przedłużyłem telefonicznie w czerwcu, ze skutkiem na lipiec, a Multiroom wziąłem pierwszego lipca bez żadnych zniżek (nie negocjowałem go podczas przedłużania umowy). W praktyce opłatę za Multiroom (15zł) operator naliczył mi dopiero od sierpnia bieżącego roku. Jakby co, to służę aneksem do umowy oraz rachunkiem za lipiec i sierpień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo serdecznie proszę o radę :smile:

Jestem abonentką Cyfry plus od 1996 (wczesciej Canal+). Płacę za abonament 148, 80 gr (Optimum, Canal+ Hd, Hd mix i najem sprzętu). Chciałabym, do drugiego pokoju zaopatrzyć się w Multiroom.

1) Jakie byłyby koszty?

2) Jaki sprzęt najlepiej wybrać ? (bez zmieniania tego podstawowego, jaki posiadam w głównym pokoju)

3) Czy byłby jeden wspólny abonament, czy dwa niezależne?

Dziękuję bardzo z góry za pomoc!

 

Bardzo dużo płacisz - pewnie nigdy ich nie postraszyłaś wypowiedzeniem.Najlepsze wyjście dla Ciebie to napisać rezygnację i potem maila z propozycją (patrz temat przedłużanie umów).

Ja za to wszystko co wymieniłaś płacę od grudnia 83pl. Może Ci dadzą dekoder HD za 129na własność + MR za 5 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga karta pobrana. W aneksie, który dostałem jest tabelka z kwotami do zapłaty w zależności którego dnia biorę MR: 1. dzień m-ca 15 zł, 2-10 12 zł i tak dalej.

Więc pewnie opłata za grudzień już będzie. Ale nic to, ważne że 2 dni temu oddałem moduły a dziś mam już 2 niezależne karty.

 

Dokładnie tak samo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pytanie. Chce zostać nowym abonentem cyfry tj. pakietu canalplus kompact + multiroom + nagrywarka. Juz wiem że miesięczny koszt abonętu to 77 zł ale czy dostanę dwie karty do dekoderów główne czy będę musiał biegać do drugiego pokoju co 6 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki sachcio za odp. mam jeszcze jedno pytanie co prawda to nie ten temat ale....!! Biorąc pierwszy dekoder z nagrywarką to czy drugi dekoder w multiroom mogę wziąć zwykły bez możliwości odtwarzania HD i czy kanały hd po prostu będą w jakości cyfrowej czy muszę wydać 149 zł na dekoder HD żebym mógł odtwarzać w HD (np: canal + HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Pytanko

Kończy mi się umowa z c+ pakiet najwyzszy chyba z mozliwych + multiroom ( dla tych obeznanych promocja świateczna z przed 2 lat )i teraz wlasnie nie wiem co robić :( przedłużać umowę czy nie ? mozna zmienic pakiet na jakis mniejszy z mozliwoscią multiroomu?(ale tych juz 2 niezaleznych kart) denerwuje mnie multiroom- mogę go wymienić na 2 normalne karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymon_xd2

Jeśli posiadasz obecnie opcję Multiroom z dwoma modułami to nie można niestety ich ot tak wymienić na dwie, niezależne karty. Musiałbyś wpierw zrezygnować z Multiroom'u oddając te dwa moduły i biorąc tylko jedną zwykłą kartę i potem ponownie wziąć usługę Multiroom już z dwiema zwykłymi kartami.

Co do posiadanego pakietu to jak najbardziej podczas przedłużania umowy będzie go można zmniejszyć. Nie można tego zrobić tylko w trakcie trwania jeszcze umowy terminowej na dany pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podczas przedłuzenia umowy nie mozna ich wymienic ? bo powiem Ci ze na jakims forum czy czyms tam było opisane ze multiroom mozna wymienic na 2 karty niezalezne podczas przedłuzenia umowy oraz dla nowych abonentów(jakos tak bylo to opisane ) -nie pamietam dokladnie gdzie ja to przeczytalem... pytałem sie w salonie w suwałkach to oni nawet sami nie wiedzieli czy mozna wumienic :( zal jednym slowem ;)

a jednak znalazłem: http://media2.pl/media/72542-Zmiany-w-m ... yplus.html

przedluzac z nimi umowe czy nie ? doradzcie bo naprawde nie wiem co robic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej napisałem, mając już Multiroom z dwoma modułami, nie można ich po prostu wymienić na dwie zwykłe karty. Nawet, gdyby ci się jeden z tych modułów zespsuł to w jego miejsce dostaniesz nowy, taki sam. Dystrybutorzy ponoć mają je jeszcze, ale tylko z przeznaczeniem na wymianę wadliwych. Dwie niezależne karty można oczywiście dostać przy przedłużaniu umowy, jednak taka opcja jest tylko dla tych, którzy w chwili przedłużania umowy nie mają jeszcze opcji Multiroom. A jeśli chodzi o nowych abonentów to przecież jest to oczywiste. Nowy abonent nie może mieć już przecież Multiroom'u z dwoma modułami. :P Artykuł, do którego link podałeś wyżej, pochodzi sprzed roku... :roll:

Moja rada jest taka: z końcem grudnia br. zrezygnuj z usługi Multiroom i oddaj te dwa moduły. Następnie, w kolejnym miesiącu przedłuż umowę i weź ponownie opcję Multiroom, a wówczas dostaniesz już dwie zwykłe karty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...