Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę decydował się na multiroom. W tej chwili mam podwójny konwerter, który służy mi do C+ i CP. Będę więc go wymieniał na poczwórny. Obczaiłem już stronę hollexa, jednak nie bardzo rozumiem jaka jest różnica między "Quad-4 tunery" a "Quatro-multiswitch". Czy mógłbym prosić o wytłumaczenie i doradzenie który wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trochę się pogubiłem i prosiłbym o wyprostowanie. Obecnie mam pakiet taki jak w podpisie i mam na wynajem PACE PVR 500GB. Chciałbym teraz dobrać sobie Multiroom w trakcie umowy. Pytanie ile bym musiał zapłacić (20zł?15?10?) i czy mogę dobrać drugi dekoder HD (wiem, że z dyskiem nie może być bo już jeden mam)? Czy dobrze rozumiem, że mogę i kosztuje On 149zł i czy dobrze pamiętam, że po 2 miesiącach mogę zrezygnować z multiroomu jakby co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno możesz dokupić sagemcoma(oczywiście jak masz Pace z dyskiem i opcję z kanałami HD),podejrzewam,że opcja wypożyczenia też wchodzi w grę,ale może ktoś zorientowany na 100% wypowie się?Zawsze możesz zadzwonić na infolinię,albo do dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrę od listopada 2008 oraz dekoder philips hd 6201 kupiony na własność od cyfry przy podpisaniu umowy.

W lipcu 2011 przedłużyłem umowę i dodatkowo dobrałem multiroom oraz wykupiłem na własność pace sd 2221.

I tu moje pytanie: czy mogę dokupić jeszcze jeden dekoder lub wynająć,tym razem hd ?

(W ICA widać tylko jeden dekoder, ten pierwszy hd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjując przedłużenie zdecydowałem się ,że wezmę jeszcze multiroom i będę mógł kupić dodatkowy dekoder.

Z cyfry dostałem potwierdzenie zawarcia aneksu i możliwości zakupienia multiroomu wraz z dodatkowym dekoderem,i z tym udałem się do punktu cyfry ,gdzie dostałem dekoder i drugą kartę.

Jaki teraz obowiązuje cennik na dopożyczenie dodatkowego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc nowy pakiet C+ rozumiem że dostaję dwie niezależne karty Cameleon i moge je legalnie używać w obrębiej jednego gospodarstwa domowego.

A czy jak jedną kartę zostawię sobie na działce to będzie wszystko grało bez żadnego problemu ?? Wiem że to nielegalne tylko po co gonić z dekoderem jak można wziąść multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie:

Mam zamiar na początku grudnia skorzystać z promocji CANAL+ HBO Superpremium, a do tego dokupić Multiroom. Mam zamiar wziąć Pace PVR HD i Sagemcom HD. I tu mam pytanie: czy drugi dekoder do Multiroomu dostanę tego samego dnia, kiedy podpiszę umowę? Pytam, bo gdzieś czytałem, że drugi dekoder dostaje się po 3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...