Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki cyfra.tv za szybka odpowiedz.. (wlasnie na Twojej opinii najbardziej mi zalezalo..)

mam jednak jeszcze jedno pyt.

czy jesli wezme cyfre+optimum do tego HD optimum i jescze multiroom (w promocji dla abonentow innych tv czyli mam pierwsze 3 mies. za darmo) to czy moge zrezygnowac z opcji HD i multiroom po ok 2 czy 3 mies. (w okresie darmowym) z jakiegokolwiek powodu?

chodzi o to ze chcialbym przetestowac te dodatkowe opcje ale wole wiedziec czy moge z nich zrezygnowac na wypadek jakby mi sie nie spodobaly..

z gory dzieki za opd.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to za darmo masz tylko pakiet. Opcje HD i multiroom masz normalnie płatne. Co do rezygnacji, jeżeli nie będzie zapisu, że masz zakaz rezygnacji w okresie promocyjnym / okresie minimalnym, to będziesz mógł rezygnować. Z tego co pamiętam, to z multiroomu możesz zrezygnować po dwóch pełnych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się czy taka operacja jest w ogóle możliwa, mianowicie używam aktualnie mediasata i czy mogę go zostawić na aktualnych warunkach, czyli 0zł (gdyby nie było dobrych warunków na PVR HD) i nie brać z C+ drugiego dekodera do MR tylko dostać drugą kartę, którą używałbym w Arivie 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@rallyrychu: masz za 15zł multiroom od maja do sierpnia, pierwszy miesiąc za free, jak od września będą opłaty wyglądać to się dowiemy. Ja mam od 6.04.2010 umowę, a 10.04.2011 dobrałem multiroom i takie opłaty mi dystrybutor przedstawił (po konsultacji z infolinią), a także widnieją w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ważne pytanie : czy to prawda że normalne karty do Multiroomu, które są obecnie wydawane zamiast modułów, mają być za jakiś czas ponownie wymieniane na moduły (stracą ważność)?

Konsultant poinformował mnie że karty do MR są tylko rozwiązaniem okresowym, wynikającym z obecnie braku modułów. Dostałem informację, że w ubiegłym roku, taka sytuacja (wymiana oddzielnych kart na moduły) miała już miejsce.

 

Czy to prawda, czy kolejne łganie konsultantów, aby zmylić klienta ?

 

Obecnie wypowiedziałem umowę ze wzgl. na zmianę regulaminu i chociaż gdyby wymieniono mi te beznadziejne moduły na normalne karty, to zostałym z cyfrą. Za każdym razem otrzymuję jednak info, że na chwilę obecną jest to niemożliwe i dodatkowo opowiedziano mi taką oto powyżej przedstawioną "historyjkę o tymczasowości kart i przedwczesnej uciesze posiadaczy dwóch normalnych kart otrzymanych zamiast modułów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie : czy to prawda że normalne karty do Multiroomu, które są obecnie wydawane zamiast modułów, mają być za jakiś czas ponownie wymieniane na moduły (stracą ważność)?

Konsultant poinformował mnie że karty do MR są tylko rozwiązaniem okresowym, wynikającym z obecnie braku modułów. Dostałem informację, że w ubiegłym roku, taka sytuacja (wymiana oddzielnych kart na moduły) miała już miejsce.

 

Czy to prawda, czy kolejne łganie konsultantów, aby zmylić klienta ?

 

Obecnie wypowiedziałem umowę ze wzgl. na zmianę regulaminu i chociaż gdyby wymieniono mi te beznadziejne moduły na normalne karty, to zostałym z cyfrą. Za każdym razem otrzymuję jednak info, że na chwilę obecną jest to niemożliwe i dodatkowo opowiedziano mi taką oto powyżej przedstawioną "historyjkę o tymczasowości kart i przedwczesnej uciesze posiadaczy dwóch normalnych kart otrzymanych zamiast modułów"

 

Jest to kolejne łganie konsultantów. Obecnie nie ma możliwości wymiany modułów na karty i dlatego konsultanci przedstawiają zmyślone historyjki.

Nowym klientom tłumaczą, że 2 karty pozostaną do końca umowy, a starym z modułami , że karty są tylko tymczasowe.

 

Niestety jedynym rozwiązaniem jest oddanie modułów pod koniec miesiąca, a w nowym miesiącu skorzystanie ponownie z opcji multiroom za 15zł i wtedy otrzymasz 2 karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro, było pisane kilka stron wcześniej. Jeżeli w aneksie o multiroom nie masz zapisu o tymczasowym otrzymaniu drugiej karty zamiast modułu (a rok temu tak było) to nie ma szans, by cyfra zmusiła Cię do wymiany karty na moduły.

nie musza zmuszac(ale brzmi) , listownie wczesniej powiadomia o wymianie kart a pozniej jezeli nie wymienisz to po prostu wylacza druga karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, dziś byłem w cyfrze i gość powiedział mi że w przypadku gdy chcę aktywować multiroom (mam pakiet optimum) to muszę oddać starą kartę i dostanę dwie nowe, czy to są takie same karty jak wcześniej? Pytam bo nie wiem czy będzie ona działała ze spliterem (mam 4 TV w domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...