Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

Problem występuje w Strongach 6860, jeśli w 6880 również to dziękuję za informację.

 

bogdan425, z wieloma rzeczami da się żyć, ale bez nich jest prościej.

Ja w pełni rozumiem abonentów, którzy np. mają dzieci (młodzież) i chodzenie jednej czy drugiej osoby w kółko jest uciążliwe. No i oglądamy film, oglądamy, nagle bach - i nie oglądamy.

No i dzielenie sygnału na dwie różne osoby.

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wprowadzony w błąd przy przedłużaniu umowy:

Zaproponowano mi wymianę modułów na karty -reklamacja nie uznana , jedynie pismo z przeprosinami.

 

Czyli po 72 godzinach od zdania modułów, można podpisać nową umowę i dostać dwie karty , zamiast :censored: modułów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno nie czytałem tego tematu i mam pytanie. Wczoraj poszedłem zapytac o moltiroom w moim miescie i powiedzieli mi ze dostane moduły powiedziałem ze chce karte a nie moduly , to oni na to ze wymiana na moduły i tak nastąpi w marcu czy to mozliwe czy pracownicy sa niedoinformowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo u nas w Gorzowie 1 z 4 punktow ma nadal ten modul i nie wiedza że są od stycznia karty wydawane,jesli masz możliwośc to lukaj do innych punktach a nawet wokól twojej miejscowości. Ustaw na k.57 i jeszcze raz wyslij uprawnienia tu do 10min , ten model tak juz ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wprowadzony w błąd przy przedłużaniu umowy:

Zaproponowano mi wymianę modułów na karty -reklamacja nie uznana , jedynie pismo z przeprosinami.

 

Czyli po 72 godzinach od zdania modułów, można podpisać nową umowę i dostać dwie karty , zamiast :censored: modułów ?

 

tak

 

Ja już normalnie :censored: dostaję :D

Udałem się w tą jakże słoneczną pogodę z modułami w garści , żeby je zdać a po trzech dniach podpisać nową umowę i wrócić do domu z kartami a tu zonk.

Sympatyczna pani w centrum cyfry oniemiała , jak to chce zdać a póżniej po kilku dniach podpisac umowę ?

Telefon do przełożonego a ten że mogę zdać a podpisać dopiero po miesiącu :censored: przy czym tracę aktualne zniżki i startuję z ceną 35 zeta :censored:

:D mam pecha z multiroomem .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac_latawiec

Daj sobie spokój.Nic z nimi nie wskórasz.Albo idż na całość i do Rzecznika.Widzisz prosta sprawa ale nie dla nich.Wszystko zależy jak ludzie wykonują swoją pracę a w Cyfrze nikt nie naprawia jak widzisz błędu swojego kolegi.Wręcz przeciwnie podbija jeszcze atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak chcesz podłączyć 2 kable do PVR to musisz kupić sobie nowy konwerter z 4 wyjściami , bo musisz poprowadzić trzeci kabel do Pace SD.

Jeżeli nie chcesz inwestować to podłącz 1 kabel do PVR, zmień w ustawieniach typ konwertera na "pojedyńczy" , a drugi kabel podłącz do Pace SD (prosto z konwertera do dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

PVR do głównej umowy to 20 zł / mies a dekoder HD do MR na własność to 198 zł (bez aneksu przedłużającego) :-)

 

A do istniejącej umowy jeśli chciałbym wziąć do MR dekoder HD to po ile, 99 czy 198zł? A PVRa do MR nie da się wynająć taniej niż za 20zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie orientuje się ktoś czy jak miesiąc temu zrezygnowałem z poprzedniego multiroomu ( 6h doładowania) i teraz chciałbym wziąć go jeszcze raz dostanę to samo (6h) czy dwie karty>

abonentem jestem od paru lat, obecnie od roku w promocji przedłużeniowej na 18 miesięcy z pakietem prestiz hd+ i pvr 500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...