Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?

"...wymień karty cyfrowe na zestaw CYFRA+ MULTIROOM do 19.04.10. Po tym czasie jedna z kart nie będzie aktywna"

wiem że nie będzie aktywna, tylko dlaczego ? bo ją zdeaktywują sami zmuszając użytkownika do wymiany na tego [beep]ny multiroom którego nie chce ?

dla nich to bez różnicy tylko dla mnie to bardzo u[beep]liwe rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qler85, nie bądź śmieszny, możesz "tupać nóżką" z niezadowolenia do usra*** śmierci i niczego tym nie zmienisz.

Cyfra nie oferuje multiroomu na 2 karty abonenckie - kropka. Popatrz na to tak, Ty przynajmniej miałeś to szczęście, że kiedy modułów nie starczało, operator poszedł Ci na reke udostępniając czasowo 2-gą. Teraz mają moduły wiec wymieniają z powodów wyżej wymienionych. Nikt nie będzie też bawił się w "monitoring", czy aby dodatkowa karta znajduje się tam gdzie trzeba, to najzwyczajniej nie było by dla nich opłacalne.

 

Jeśli multiroom cyfry nie spełnia twoich oczekiwana masz wybór, zrezygnuj z tego i kup splitter ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonił do mnie kolo z cyfry z pytaniem dlaczego chcę zrezygnować z HBO.Proponował mi te kanały w jakiejś ofercie promocyjnej.Ja mu na to że nie oglądam HBO i jest mi to niepotrzebne.Więc on mówi że pod koniec miesiąca odłączą.Ja się pytam czy stracę MR a on na to że nie.Aha,pytał się jeszcze czy brałem razem z MR telewizor a ja mu że nie.Więc wszystkie kanały będą oprócz HBO.Dodam że jeszcze jadę na kartach bo nie mam jeszcze wezwania do odbioru MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy jest to napisane. Pamiętam tylko z rozmów na forum, że warunki od stycznia się zmieniały w sprawie Multiroomu.

 

P.S. Wiele rzeczy nie jest napisanych w aneksie. Prosty przykład to sprawa wyłączenia opcji HBO HD, które spowoduje automatyczne wyłączenie paczki Canal + HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonił do mnie kolo z cyfry z pytaniem dlaczego chcę zrezygnować z HBO.Proponował mi te kanały w jakiejś ofercie promocyjnej.Ja mu na to że nie oglądam HBO i jest mi to niepotrzebne.Więc on mówi że pod koniec miesiąca odłączą.Ja się pytam czy stracę MR a on na to że nie.Aha,pytał się jeszcze czy brałem razem z MR telewizor a ja mu że nie.Więc wszystkie kanały będą oprócz HBO.Dodam że jeszcze jadę na kartach bo nie mam jeszcze wezwania do odbioru MR.

Dzisiaj miałem podobny telefon z Cyfry.Kobitka powiedziała,że jak nie brałem telewizora w promocji to mogę zrezygnować z HBO nie tracąc darmowego multiroomu.Jak chcą to potrafią :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie

czy wie ktos moze co mam zrobic zeby aktywowac modul dodatkowy

jak chce go aktywowac i wciskam ten guzik do aktywacji to mi sie nie uruchamia te swiatelko czerwonozielono czy mam z piepszony ten modul

 

Naładuj (wkładasz do włączonego dekodera), jeśli nie ma uprawnień to dzwoń pod nr 022 310 45 45, poczekaj aż automat się wygada, wybierz opcję 5, podaj nr karty, poczekaj aż się aktywuje..i tyle..

 

 

Był kiedyś kanał wędkarski w Cyfrze,Teraz zostały same Haczyki :lol: .

 

Kanał wędkarski jest w dalszym ciągu w ofercie..

 

Ty chyba naprawdę masz jakiś kłopot chłopie, skąd w Tobie tyle złośliwości i sarkazmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario_81 oj chłopie wyluzuj nic nie krochmale kanał Seasons,nadawał do 2002.Potem go wycofali,nie raz byłem abonentem cyfry.To znam jej zagrywki jak mało kto,nikogo nie faworyzuje.Tylko Cyfra powinna działać jak koło młyńskie,a się nie zacinać.Raz drożej raz taniej,to co ja mam płacić czy polować na rybkę w promocji grudniowej.To ze mam teraz TNK bo Cyfra nie daje żadnych promocji,to o niczym nie świadczy.Przynajmniej mam TVP Sport za który w Cyfrze by mieć go w pakiecie trzeba zapłacić chyba ponad 50zł,A chyba lepiej przeczekać do zimy z TNK.Bo przepłacać 25 miesięcznie to nie mam zamiaru.

Czekam na Grudniową ofertę Komfortowy z Canal+ za 49,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...