Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami strach ma wielkie oczy. Niepotrzebnie. W sumie - a jestem już po aktywacji Multiroomu, który trwał zaledwie ze dwie minuty - urządzenie nie wyrządza mi żadnej "krzywdy" :) Nie liczę tej "chodzonej" :wink: Wszystko działa jak należy. Do tej pory miałem dwa spacery. Wtedy kiedy czynny jest jeden dekoder zabieram czerwoną matkę z drugiego i zmieniam miejscami w tym pierwszym i po chwili cisnąc guzik aktywuje się niebieski. Czynność jak każda inna, może drażnić leniwych. :lol2: Mnie to wcale nie przeszkadza. Multiroom polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo ale Ja bede czekał aż mi list przyjdzie albo zadzwonią do mnie. Sprzęt odebrałem 18 marca pojechałem z dekoderem i kartami pierwsze otrzymalem a drugie nie, podalem tel i cierpliwie czekam. Nie płać! problem nie jest po twojej stronie tylko cyfry.

 

Tak przy o kazji w jakiej wysokosci jest kara (100zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Cyfra teraz atakuje smsami :) "Abonencie, wymień karty cyfrowe na zestaw CYFRA+ MULTIROOM do 19.04.10. Po tym czasie jedna z kart nie będzie aktywna" czy również ktoś został zaszczycony takim smsem?

 

PS: Jezeli ktoś oczekuje na list od cyfry w sprawie wymiany Multi to proponuje napisac do nich mejla teraz\wreszcie poszli z technologia w góre i nie wysylaja listu tylko poprzez @ w formie PDF daja ci list na wymiane :) - SZKODA że nie mogli tak robić z wymiana PVRów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem powrócił,pomimo wcześniejszych informacji na infolini i u dystrybutora cyfry.Zapewniali,że HBO będzie można odłączyć bez żadnych konsekwencji.Na koniec kwietnia chciałem odłączyć HBO i taką dostałem odpowiedż:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że zgodnie z warunkami Umowy o Abonament skorzystał Pan z akcji promocyjnej "W oczekiwaniu na Multiroom". Odłączenie opcji premium HBO wiąże się z bezpowrotną utratą bezpłatnego użytkowania opcji dodatkowej CYFRA+ Multiroom.

 

W przyszłości odbiór ww. zestawu będzie możliwy przy pakiecie Prestiżowym+ lub Prestiżowym HD+ za opłatą miesięczną 15 zł lub 35 zł miesięcznie w zależności od okresu trwania Umowy.

 

Jeżeli mimo przedstawionych informacji zdecyduje się Pan na odłączenie opcji Premium HBO, proszę o zwrot karty zastępczej do punktu dystrybucyjnego i ponowne przesłanie wniosku, dotyczącego modyfikacji pakietu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

I to jest cała CYFRA,najpierw dają promocję,żeby przyciągnąć klientów, później kombinują jak wyrwać od niego jeszcze trochę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...