Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież numer karty podajesz tylko przy pierwszym logowaniu. Przy kolejnym podajesz już tylko numer abonenta, a ten Ci się nie zmienił.

 

dokladnie tak jak piszesz , pierwsze log na nowym gl module potem na swoim nr abo i smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec czy moge zrezygnowac z tych modulow a odzyskac chociaz jedna normalna karte nie pasuje mi to wogole moge je oddac te moduly sa do niczego matka wziela a teraz zla ze musi latac co 6 godzin poradzcie cos juz wole kupic jej spliter szkoda ze wczesniej mi nie powiedziala nie chce zrywac umowy tylko nie chce tego badziewia da sie cos zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinno być problemu, zadzwoń na infolinię, albo napisz maila do C+, poza tym i tak pewnie nie płacisz za multiroom, więc możesz kupić splitter i włożyć do niego moduł główny.. Testowałem to na splitterze turbo i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki wiesz to dziwne sprawdzalem tez cyfre u siebie bo tez mam ale mam rozprowadzane spliterem i te moduly nie dzialaja u mnie tak z ciekawosci sprawdzilem na swoim spliterze pisze ze zla karta, a jak oddam te moduly to musze oddac tez jeden dekoder pewno tak dziwne tez ze spliter nie dziala na tym nowym dekoderze cyfry hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pomozcie bo troszke sie denerwuje, wiec tak juz dwa razy rozładował mi sie moduł no wiec przystapiłem do jego aktywacji i za kazdym razem mam problem( czyli jak na razie dwa razy) powiedzcie mi co robie zle wiec moduł dodatkowy zaczyna swiecic na czerwono wiec ide sobie do pokoju i tam mam pace pvr wyłaczony... no i właczam go zeby aktywowac to karte( moje pierwsze pytanie czy musi on być właczony) no i stoje tak jak ten [beep] bo na module dodatkowym nic sie nie swieci naciskam przycisk i nic dopiero jak zaczynam przełączac kanały na głownym modul i nacisne przycisk na module dodatkowym to on zaczyna jarzyc i tak jarzy kilka sekund i dopiero sie aktywuje.. jest to troszke denerwujace bo myslałem ze wystarczy tylko przyblizyc i on od razu zajarzy? prosze o pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zeby doladowac karte musi byc wlaczony dekoder z gl modułem (migać na czerwono) zblizasz modul dodatkowy do glownego naciskasz przycisk na 3/4s diody migają i karta doładowana

 

ja juz rozwiazalem swoj problem z dodatkowym modulem , trzeba bylo go jeszcze raz aktywowac bo cyferka mnie odlaczyla na jeden dzien i tama karta sie zdezaktywowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , nacisnij tylko zeby zaczely migac diody na obu modulach po 4s karta bedzie naladowana

mozesz doladowac jak modul dodatkowy miga na zielona

 

i zrob juz to prosze bo to takie banalne a juz napisalem kilka dobrych zdan

 

ew. ja ci nie pójdzie to modul jest nie aktywny i musisz go aktywowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie, posiadam cyfre multiroom, dostałem dekoder HD i te karty smieszne, druga karta ta dodatkowa po wlozeniu do dekodera swieci sie na zielono, a nie mam kanałów, jak to naprawic? Wcześniej na starych kartach śmigało bez problemów.

 

PS dekoder głowny HD działa bez problemów

 

czekam pilnie na odp

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja też mam podobny problem... mam juz multiroom i nie odbiera mi prawie żadnych programów, a dioda świeci na zielono.. Karta głowna działa super, wszystkie programy są. A u mnie tylko kilka działa, a na reszcie nie ma obrazu (mimo ze jak wcisnę PILOT to mi pokazuje co leci i co bedzie wkrótce) Proszę o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeśli ktoś ma zastępczo dwie zwykłe karty za multiroom to trzeba je wymienić na prawdziwy multiroom czy też można używać kart bez ograniczeń czasowych ? W grudniu nic nie mówiono o wymianie to jest kiedy ewentualnie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja też mam podobny problem... mam juz multiroom i nie odbiera mi prawie żadnych programów, a dioda świeci na zielono.. Karta głowna działa super, wszystkie programy są. A u mnie tylko kilka działa, a na reszcie nie ma obrazu (mimo ze jak wcisnę PILOT to mi pokazuje co leci i co bedzie wkrótce) Proszę o pomoc !!!
Karta dodatkowa po prostu Ci się nie aktywowała... musisz zadzwonić do CTA i poprosić o przesłanie sygnału z aktywacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając Mutliroom - 2 karty - niebieska i czerwona - mogę użyć jeszcze splitera, tzn. w spliterze byłaby karta główna (z czerwoną nalepką). Aktywowanie dodatkowej karty co 6 godzin jest nieciekawym rozwiązaniem, a dodatkowo pojawiła się konieczność posiadania cyfry w 4 pomieszczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czas do końca marca, aby wymienić kartę. Z tego co mi wiadomo druga karta od 1 kwietnia będzie nieaktywna.

 

Tzn że Cyfra ma już (zakupiła) kilkadziesiąt (kilkaset) tysięcy multiroomów i czekają one na abonentów w punktach dystrybucji na wymianę :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopóki nie dostałem karty multiroom nie zdawałem sobie sprawy jakie to jest g....

Już widzę jak mój teściu o wadze ponad 100 kg wstaje z łóżka o 22:00 żeby aktywować dodatkowy moduł bo akurat się skończyła ważność. Dobrze że akurat salon jest na tym samym poziomie a nie na piętrze. Ale żeby aktywować moduł musi włączyć dekoder i wykonać jakieś "zbliżenia". Przecież to jakaś paranoja. Ten kto to wymyślił musi bardzo nie lubić abonentów. No i czy po pewnym czasie czytnik albo karta się nie uszkodzi od ciągłego wkładania i wyjmowania?

 

Podłączam się pod pytanie czy główny moduł da się podłączyć pod splitter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...