Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pyatie na stronie cyfry nie znalazłem odpowiedzi.

 

mam obecnie Optimum HD oraz włączane na zasadzie włącz i wyłącz opcje Canal+ HD i HD Optimum

 

Ile w takim przypadku wyniesie opcja multiroom??

Czy zamawiając multiroom musze zakupic od nich dekoder czy mogę miec swój np: Strong kupiony na allegro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pyatie na stronie cyfry nie znalazłem odpowiedzi.

 

mam obecnie Optimum HD oraz włączane na zasadzie włącz i wyłącz opcje Canal+ HD i HD Optimum

 

Ile w takim przypadku wyniesie opcja multiroom??

Czy zamawiając multiroom musze zakupic od nich dekoder czy mogę miec swój np: Strong kupiony na allegro??

 

1) 20zł/m-c.

2) Możesz, ale nie musisz kupić lub wydzierżawić dekoder od Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Canal+Kompkt HD , który odbieram na własnym dekodzerze. Mogę teraz tak po prostu iść do punktu Cyfry i wziąść od nich drugi dekoder zamówić opcje multiroom ? Ile by to kosztowało dla mojego pakietu ? Na ich stronie przy zamawianiu oferty z tym pakietem multiroom wynosi 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

10 zł to kwota dla nowych klientów lub jeśli przedłużasz umowę 8) Koszt MR bez aneksu to 20 zł / mies i wynajęcie drugiego dekodera to też 20 zł / mies 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tym zrobić.Poczekam już do lipca kiedy kończy mi się umowa. A splitery wcale nie są takie dobre,i do tego te wszystkie kable.

 

Nie wiem co miałeś za Splitter, że tak oceniasz. Mój działa przewodowo niezawodnie, ani razu żadnej usterki. Nie chcesz ciągnąc kabli po domu? Wydaj więcej pieniędzy na bezprzewodowego Clone'a i po sprawie - nie potrzebny Ci żaden MultiRoom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnego splittera.Nie chce mi się w to bawić.Jeden tv mam na dole a drugi na gòrze jeszcze z drugiej strony domu.Z tego co się orientuje to do dekodera wkłada się kartę z kabelkiem który leci do centrum splittera.Nie wygląda to za ładnie.Dodatkowo zniechęca mnie fakt że dekoder czasami wita mnie napisem ,, kanał zakodowany " i muszę kartę wyjmować żeby zatrybił.A jak zrobiłbym podział na dwa tv to nie będzie się wieszać? Mógłby ktoś wkleić jak wygląda dekoder z kartą od splittera? Miałem kiedyś jeszcze Stronga i nawet myślałem nad podziałem ale puściłem go na allegro bo już nie mogłem patrzeć na ten złom.

Dodatkowo przewagą multiroomu nad splitterami wydaje się pewność że ta usługa nie zniknie a co będzie ze splitterami po fuzji nie wiadomo.Narazie się tylko zastanawiam ale napewno coś z tym zrobie bo ile można szarpać się o telewizor w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troszkę źle się orientujesz :) Przy splitterze bezprzewodowym jest 0(!!!) kabli.Ja mam clona + z 4 kartami dużym domu.Zero problemów od 3 lat(3 różne typy dekoderów).Co do wyglądu dekodera z kartą klijencką splittera poszukaj w google 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najprostszy splitter wifi z dwoma kartami klienckimi, to zależnie od sklepu 350-400 a nawet więcej złotych, do tego żeby było ładnie i nie wystawało z przodu, denerwując kudłatego Burka, przyjaciela domu, albo "czworonożnego" Jasia rodzaju ludzkiego, trzeba zaopatrzyć się w dekoder, który ma czytnik kart na ściance tylnej, co daje kolejne 500 złotych ekstra.

 

To ja już wolę płacić te swoje 20 złotych za multiroom w C+, bo w końcu, nawet po przemnożeniu, wychodzi i tak mniej, a można okresowo liczyć na bonusy w rodzaju choćby 5 złotych za tą usługę, co jest zupełnie znośną opłatą.

 

Zresztą, po co mam się zastanawiać, czy siejąc antenką splittera nie zbiera również sąsiad? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście splitera nie posiadam, ale na dłuższą metę jest to opłacalny zakup. Jak masz przez kilka lat bulić za multiroom to nawet te 500zł za spliter wi-fi się zwróci. Z wystającymi kartami też nie ma problemu, bo można kupić takie coś http://allegro.pl/smartcard-repeater-diviso-przedluz-karty-splitera-i2192541306.html i schować za tuner.

Jedyną niewiadomą jest jak będzie wyglądał świat po fuzji :) i to mnie powstrzymuje przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeżeli wprowadzą parowanie to jest już po Cyfrze bo i tak co by nie mówić ofertę mają najdroższą i jak dla mnie najgorszą. Mnie przy Cyfrze trzyma tylko własny multiroom na dekoderach innych niż te buble od nich. I takich osób jest mnóstwo czytając choćby to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodziło mu o to, że jest mnóstwo takich osób, które mają własny sprzęt i splitery, ale nie mogę się z tym zgodzić.

Przy ogólnej liczbie 1,5mln abonentów (pewnie zawyżonej) odsetek osób z własnym sprzętem nie przekroczy kilku procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam podpisać umowę w zasadzie multiroom nie jest mi potrzebny, ale mógłbym oddać rodzicom do sypialni. Tylko tak. Mieszkamy w jednym mieście, w różnych jego częściach. Jest gdzieś konkretnie napisane kto i gdzie może używa MR? Potencjalne oddanie drugiej karty i dekodera rodzicom jest złamaniem regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki teoretyczny przykład: załóżmy, że mam 2 mieszkania (np. w jednym mąż/żona, a w drugim kochanka/kochanek) i chcę mieć multiroom. Utrzymuję obydwa z własnych zarobków, to jeśli kartę główną mam w jednym mieszkaniu a multiroom w tym drugim, to czy to jest złamanie regulaminu cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...