Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spekulacje już można wyczytać na forach internetowych, że od jesieni mają być nowe moduły.

Ale czy poparte czymkolwiek? Nie sadzę. Takie spekulacje dotyczące powrotu modułów, są od momentu wprowadzenia dwóch kart zamiast modułów. I jakoś zmian nie ma.

Toyota, czy wszystkie, to nie wiem, ale na pewno większość z nich.

Rzekomo na szkoleniu w Cyfrze tak mówili (moduły bez doładowania z zasięgiem do 300m). Czy jest to wiarygodna informacja, czy Ktoś tylko chce zaistnieć, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie i przepraszam jeżeli takowe było już na forum.

30.06.2011 przedłużyłem umowę z Cyfrą zostając przy pakiecie C+Optimum,ale bez MR.Do tej pory posiadałem MR w modułach i tylko dlatego z niego zrezygnowałem,aby wykupić go ponownie,ale już w zwykłych kartach o czym dowiedziałem się z forum. Pani z obsługi powiedziała,że da się tak zrobić tylko muszę odczekać teraz dwa tygodnie :?: Z tego co wyczytałem na forum to u innych były to trzy dni,a nie dwa tygodnie. No i nie wiem,czy już zdać ten moduł i mam czekać dwa tygodnie,czy za dwa tygodnie iść z modułami i zgłaszam chęć wykupienia MR i dostaje karty od ręki?

Ciekawostką jest,że MR działa mi nadal i myślę,że w tej sytuacji najlepiej zdać moduły pod koniec lipca,bo miesiąc będę miał MR za friko (oczywiście jeżeli go wcześniej nie wyłączą). Proszę o podpowiedź,jak to wygląda technicznie.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kupiłaś kota w worku :) Tak bywa jak się nie widzi co się bierze. Ja zawsze umowę podpisuję na miejscu i jeśli chodzi o zmiany w umowie także robię to na miejscu gdyż widzę co podpisuję, mam czas na przeczytanie, zweryfikowanie całego pisma.

ta , tym bardziej ze w punkcie takich warunkow nie dostaniesz

22zl w ta czy tamta, ale wazne ze przeczytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek, MR jest naliczany do czasu aż nie zdasz go, więc za lipiec też zapłacisz. tak samo jest z dekoderami w dzierżawie. To że zadeklarowałeś rezygnację z MR telefonicznie nie jest równoznaczne z faktyczną rezygnacją z niego.

MR oddajesz w dowolnym punkcie, za 3, 4 dni idziesz po nowy MR i koniec. Żadnych kombinacji nic w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A kto napisał, że dekoder PVR można kupić na własność ? :shock: Napisałem, tylko że do dodatkowej karty MR nie ma możliwości wynajęcia dekodera PVR :D Tylko zakup na własność dekodera SD lub HD bez dysku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek, MR jest naliczany do czasu aż nie zdasz go, więc za lipiec też zapłacisz. tak samo jest z dekoderami w dzierżawie. To że zadeklarowałeś rezygnację z MR telefonicznie nie jest równoznaczne z faktyczną rezygnacją z niego.

MR oddajesz w dowolnym punkcie, za 3, 4 dni idziesz po nowy MR i koniec. Żadnych kombinacji nic w tym stylu.

wonsilk dzięki za informację.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...