Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dotychczasowi abonenci moga dobrac multiroom bez przedluzania przy pakiecie optimum hd z hbo i c+ z zeszlorocznej promocji z tv? Cena wynosi 15zl miesiecznie i czy w dowolnej chwili mozna zrezygnowac z multiroomu, oraz czy mozna dobrac jakis dodatkowy dekoder i za ile? bo wtedy bym zrezygnowal z przedluzenia drugiej umowy na pakiet start ktory jest u babci (ten sam budynek, jednak nie mam zbytnio jak pociagnac tam dodatkowy kabel od splittera), bo cenowo wychodzi podobnie a jednak oferta by byla bogatsza bez biegania w te i z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dobrać sobie w każdej chwili drugą kartę m-room. Minimalny czas użytkowania - 2 pełne miesiące. KOszt dekodera 1zł.-używki, 99 zł. nowe

rozmawiałem dziś z punktem na temat MR (umowę przedłużyłem 6 grudnia na Prestiż HD+) i odesłał mnie do BOA, tam odesłali mnie do dystrybutora bo nie mogą rzekomo podać ceny dekodera a miesięcznie MR to 15zł, ponowny tel do dystybutora i info ,że normalnie to dekoder sprzedają za 249zł + nowa dodatkowa karta(Sagem HD) + 15zł miesięcznie za abonament :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ostatnio z CTA zrobiło się Centrum Totalnej Dezinformacji :shock: Po prostu ręce opadają do samej ziemi :(

 

Dekoder do MR możesz wyłącznie kupić, nie ma możliwości najmu, inne są oferty dla obecnych abo trochę inne dla desabo, u dystrybutora możesz zakupić dekoder SD za 1 zł (Sagem, Mediasat) lub 99 zł (Thomson, Strong, Pace SD) lub dekoder Philips HD 6201 za 189 zł, wszystkie ceny obozwiązują przy akcji sprzedażowej "DEKM" czyli Dekoder Multiroom :-) Każdy punkt ma ją w systemie :]

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv czyli dla nowych abo teraz tylko do multiroom dają 2 karty i nie trzeba ich wymieniać nigdy, w takim razie dlaczego nie ma wszystkiego jasno napisane, tylko tworzą się na forach różne spekulacje i to na nie korzyść dla Cyfry+. :)

Jeżeli tak zostanie na stałe, to bardzo dobre posunięcie ze strony Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@andyg: Jak zostawi PVR to może kupić do MR tylko jednego Phila HD za 198 zł, jak odda PVR to może wtedy kupić drugiego Phila HD za 249 zł w akcji DHDS czyli sprzedaż dekodera HD Portfolio :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podpisałem aneks i na temat MR dostałem taką informacje w dziale utrzymania.Ze MR to są dwie nie zależne karty CAMELEON i do końca umowy nie muszę ich wymieniać na żadne moduły,czyli stara karta mi została i otrzymałem drugą nowa,i to samo powiedzieli mi w CENTRUM CYFRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...