Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna a u mnie tato wziął Multiroom 5 dni temu...

 

Update: od dystrybutora otrzymałem przed chwilą informację, że te karty i tak niebawem będą wymieniane na moduły, że niby to jest tylko sytuacja tymczasowa z uwagi na problemy/braki modułów w magazynach centralnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty w tej formie już nie są i nie bedą produkowane, więc wymiana na takie karty jak sa teraz (6 godzin) nie będzie realizowana :-)

 

My też mamy na stanie karty MR ale będziemy wydawać standardowe :D

 

Proponuje następnym razem dowiedzieć się dokładnie szczegółów a nie pisanie takich tekstów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

znów sieje się zamęt tak jak przy "parowaniu kart". Zastanówcie się, przecież Cyfra+ posiada jeszcze tak jak wspomniał cyfra.tv moduły multiroom w normalnej postaci. Gdyby wydawanie 2 normalnej karty czerwono-czarnej było chwilowe, to w pierwszej kolejności wydane zostały by stare multiroomy a później dopiero normalne karty. Widocznie Panowie od pijaru stwierdzili, że ta forma jest nieopłacalna w świetle goniącej ich konkurencji. Należy zauważyć, że ceny za abonament są wyższe niż te z przed roku i dodatkowo mamy dłuższe umowy. Przeliczyli to pewno, dodatkowo liczą się z "bezprzewodowym multiroomem na 400km" ale coś za coś. To jest na pewno duży chwyt, który przyciągnie masę nowych klientów. Tym bardziej za 1zł i dekodery HD za grosze na własność.

 

Sam zadzwoniłem teraz do punktu Cyfry, mam przyjść i dodadzą mi drugą normalną kartę do tej, którą posiadam. Jeżeli ktoś posiada multiroom normalny, może wymienić go ale nie teraz bo system jest przeciążony tą zmianą. Zawsze można powiedzieć, że moduł nie działa, więc zwracasz multiroom a dostajesz 2 karty - proste.

Kurna a u mnie tato wziął Multiroom 5 dni temu...

 

Update: od dystrybutora otrzymałem przed chwilą informację, że te karty i tak niebawem będą wymieniane na moduły, że niby to jest tylko sytuacja tymczasowa z uwagi na problemy/braki modułów w magazynach centralnych

 

Jeśli teraz weźmiesz 2 karty "nowego" multiroomu to przecież cyfra nie przyjdzie i nie wyciągnie ich Tobie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nareszcie ktoś zrozumiał o co chodzi :-) Dzisiaj już zaczęły duzo lepiej sprzedawać się Prestiże na 25 miesięcy :-) I więcej klientów, na dłuższy okres i z lepszymi pakietami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to post użytkownika z media2.pl

 

to dzieki wprowadzeniu MR w N cyfra sie dopiero obudzila, a tak wciskali ludziom te moduly po 6h...

i dla tych co zachwile beda szczekac - nie wiem czy pamietacie, ale w poczatkowej fazie dzialania MR w cyfrze (Czyli rowno rok temu) dawano wlasnie dwie karty, bo nie mogli sie wyrobic z modulami :) mozna bylo tak odrazu? mozna bylo, ale po co skoro mozna bylo utrudnic zycie uzytkownikom ;)

 

Czy faktycznie rok temu cyfra dawała dwie karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi powiedziano na infolinii że wprowadzono te karty dlatego że jest dużo problem z aktywacją modułów Multiroom i ciągle odbierają telefony w tej sprawie... I klienci będą musieli wymienić wkońcu zwykłe karty cameleon na moduły multiroom.

I owszem cyfra nie przyjdzie i nie wyjmie Ci karty z dekodera ale nie prześle Ci uprawnień na karty więc zostaniesz bez sygnalu do momentu wymiany kart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o tej usłudze jest od dzisiaj. Robi się "szum" informacyjny i zamieszania. Mi konsultant nic takiego nie mówił. Może jeszcze nie wszystko wiadomo. Proponuję jeszcze zaczekać i w przeciągu kilku dni wszystko się wyjaśni

Nie wszyscy mogą czekać... ja mam czas do 19 grudnia na zmianę warunków umowy przedłużeniowej i wskazany jest pośpiech w dostarczaniu informacji o nowym MR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum: (podobno ofcjalne info z cyfry).

** High Priority **

 

Szanowni Państwo!

 

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA!!!

 

Już od dziś - w miejsce dotychczasowych Zestawów Multiroom będą

wydawane przy sprzedaży DWIE KARTY CAMELEON.

 

Zatem przy rejestracji umowy o Abonament dystrybutor zobowiązany jest w

przypadku zaznaczenia opcji Multiroom wydać dwie karty Cameleon typ 40.

 

 

To samo dotyczy Abonentów, którzy będą chcieli przy przedłużeniu umowy

wziąć opcję Deklaracja Multiroom. Wówczas należy TYLKO zarejestrować

poprzez ekran USŁUGI wydanie drugiej karty Cameleon.

 

Trochę inaczej będzie wyglądał zwrot jednej z kart przy rezygnacji z

opcji Multiroom.

 

Zmiany te oznaczają, że dotychczasowych zestawów nie będzie można

zarejestrować. Nie będzie działała wymiana karty Camaleon na Moduł

Główny. Nastąpi też blokada wymian dotychczasowych Modułów

Dodatkowych na Karty Cameleon.

 

Szczegóły dotyczące wydania i przyjęcia drugiej karty w załączeniu.

 

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi instrukcjami.

 

Dział Sprzedaży"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś ma jedną to dodają drugą kartę a nie ma wymiany jedna stara na dwie nowe.

Taki MR brać na 19/25 miechów to jednak ryzyko bo nie wiadomo jeszcze naprawdę czy coś w trawie nie piszczy ;) Dlatego zapytałem czy można to brać bez przedłużania umowy lub gdy umowa na czas nieokreślony, nawet za te 7,50 więcej. Multiroom u "sąsiada" padnie a umowa zostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg i ANDPOL, jeżeli macie jedną kartę w dekoderze to udajecie się do Cyfry+, otrzymujecie drugą "normalną" kartę. Cena za multiroom będzie zależna od tej jaką naliczy wam góra, w moim przypadku przedłużyłem miesiąc temu umowy, nie wziąłem multiroomu za 7,50 a teraz dołączyłem go ale już za 15zł. Mam jeszcze go w wersji oryginalnej 6 godzinnej, w poniedziałek idę go wymienić na 2 normalne karty (powód: nie przesyła uprawnień:D :> , dzięki temu wymiana na nowe karty).

 

Jeżeli chcesz 2 dekoder od C+ musisz zadzwonić do ICA, uzyskać od operatora info jaki i za ile. On prześle informacje do systemu po czym w każdym punkcie Cyfry+ będziesz mógł po uzgodnionych warunkach uzyskać dekoder.

 

I owszem cyfra nie przyjdzie i nie wyjmie Ci karty z dekodera ale nie prześle Ci uprawnień na karty więc zostaniesz bez sygnalu do momentu wymiany kart!

 

@kol lysaa, ok nawet jeśli by tak się stało to w czym problem? Multiroom jest z założenia dla uczciwych ludzi wykorzystujący go do dzielenia sygnału w drugim pokoju. Jeśli Cyfra+ poprosi mnie o wymianę "dotychczasowych" jak to niektórzy twierdzą kart to tak też zrobię. Problem będą mieli oczywiście kombinatorzy, którzy będą robić bezprzewodowy zasięg na 400km.

 

Polacy to dziwny naród, zawsze jest źle, dają nam 2 karty to zaraz, że to podstęp itp... Ludzie nie pasuje to jest konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, dzwoniłem właśnie do ICA i pytałem o " nowy " muliroom, Pan powiedział, że dwie " normalne " karty to rozwiązanie tymczasowe gdyż mają braki z kartami " 6 godzinnymi ". Powiedział, że po upływie max 2-3 m-cy od podpisania umowy każdy kto wziął teraz multiroom dostanie pismo z prośbą o oddanie dwóch oryginalnych kart w celu wymiany na " 6 godzinne ".

I KOMU TU WIERZYĆ ? Można wziąć Prestiż a później ryczeć :).

Prośba do kumatych o wyjaśnienie tej kwestii w 100 % i rozwianie wszelkich wątpliwości.

BO BRZYDKO TO PACHNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogło być zbyt piękne żeby było prawdziwe :> . Niektórzy z Was po przeczytaniu rano na forum newsa o zmianach MR poleciała do APS lub dzwoniła na party-line o możliwość dostania tegoż MR nie jedni zwiększali przez to pakiety (do maxa za ok 170 zeta) i teraz się okaże że to największa bujda na resorach a co miesiąc trzeba płacić za np Prestiża+MR. Także Panie i Panowie trochę zdrowego rozsądku. Jeszcze nie było ŻADNEGO oficjalnego stanowiska ze strony C+ a takie posty że na innym forum są takie czy takie posty to sami wiecie o kant wiecie czego można potłuc. Nie starajcie się być [beep]i i mądrzejsi od radia :mrgreen: .

dzwoniłem właśnie do ICA
:lol2:

Chyba myślałeś o CTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...