Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obraz migocze (drga) na obydwu tv.

jeden to lcd samsung a drugi led samsung...

tak się zastanawiam może to wina wzmacniacza sygnału GSM (tel. kom.) który mam założony niedaleko, ale wtedy zakłócenia były by chyba także w programach HD... jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

który dekoder jako drugi polecacie do Multiroomu? Dodam, że podstawowy mam 10-letniego Mediasata:D (Bo zakładam, że dekoder Mini z CP się nie będzie nadawał, prawda?)

Podobny ceny są takie same jak przy zawieraniu umowy abonamentowej, czyli Strong i Pace za 99zł oraz Sagem za 1gr.

Stronga posiadam na pakiecie Powitalnym i nie jestem zadowolony - wiesza się i nie działa EPG. W takim razie, który Pace czy Sagem ma poprawnie działające EPG? No i czy któryś z nich nie sprawia problemów z Multiroomem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,

 

moim zdaniem multiroom to całkiem fajna sprawa zwłaszcza gdy nie chcesz ustawiać nowej anteny, a w przypadku gdy druga osoba płaci z tobą 50/50 za abonament to już w ogóle. (wiem z doświadczenia) :-)

 

 

niestety mam problem- będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc w jego rozwiązaniu,

 

otóż:

 

nie wiem dlaczego ale gdy włączę jakikolwiek kanał NIE HD to obraz delikatnie migocze (widać to zwłaszcza na logach stacji czy kwadratowych obiektach).

nie jest to chyba problem z tv bo taka sama sytuacja jest na obydwu telewizorach. podłączenie od dekoderów mam kabelkiem hdmi- dekodery nowe.

 

czy ktoś wie może jaka jest przyczyna tego problemu?? siła sygnału w ustawieniach dekodera to 4?? czy coś może zakłócać czy jak?? :shock:

 

(problem ten nie występuje gdy odbieram sygnał z cyfrowej tv naziemnej antena naziemna - nie przez dekodery)

 

:smile:

 

pozdrawiam

bronix

obraz migocze (drga) na obydwu tv.

jeden to lcd samsung a drugi led samsung...

tak się zastanawiam może to wina wzmacniacza sygnału GSM (tel. kom.) który mam założony niedaleko, ale wtedy zakłócenia były by chyba także w programach HD... jak myślicie??

 

Nie napisałeś jakie masz dekodery i jakie ustawienia.Sprawdż w menu dekodera i jeżeli jest ustawione 720p to zmień na 1080i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wziąć multiroom do saute komfortowego [ w sensie gołego, bez dodatkowych opcji ]

 

ceny bez zmian :

 

- do 12 miesięcy umowy - 35 pln / miesiąc

- powyżej 12 miesięcy umowy - 15 pln / miesiąc

 

Nie zrozumiałem do końca :smile:

O co chodzi że do komfortowego bez dodatkowych opcji ? (czyli jak mam np.HBO,Canal +, to nie ? )

 

Ceny powyżej zależą od stażu abonenta czy są to ceny umowy na jaki okres trzeba wziąść multiroom ?

 

Poproszę łopatologicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zależy od stażu abonenta - tak jak pisałem jeżeli Twoja umowa trwa powyżej 12 miesięcy kosztować Cię to będzie 15 pln miesięcznie, jeżeli jest to świeża umowa tj. do 12 miesięcy od podpisania 35 pln. Jak pisał kolega wyżej minimalny okres na który możesz wziąc multiroom to 2 miesiące. Wzięcie multiroomu w żaden sposób nie obliguje Cię do jakiegoś okreslonego czasu.

W sumie to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie czeka mnie wymiana karty na multiroom mam dekoder philips (ten stary po wizjitv) jako drugi bedzie dekoder pace pvr hd chce sie upewnic aby wszystko porawnie dzialalo potrzebuje konwertera Quad czy multiroom poprawnie dziala w tych tunerach? Acha jeszce jedno mam antene 60cm czy kanaly HD beda odbierac prawidlowo? na philipsie ma poziom sygnalu 60 i precyzyjnie 30 nie chcialbym wymieniac czaszy na wieksza bo byloby to klopotliwe ale jak bede zmuszony to coz jakos trzeba bedzie to zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak do tej pory miałem samą karte C+ a teraz wzialbym na nowej umowie multiroom to on sami mi dadzą nowy moduł z kartą C+ ?

 

czy moge tak uzywac multiroomu ze w 1 tunerze dziala modul z karta C+, a w drugim tunerze dziala sama karta C+ czy oba tunery musza miec cyfrowe moduły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...