Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z nBox Recorderem 250 GB. Od środy jestem nowym abonentem "n-ki" i po instalacji sprzętu dekoder nie może się zaktualizować. Wyskakuje, że połączenie z satelitą: "failed". Gdy wyłączam dekoder on po chwili się włącza, bo chce właśnie dokonać tej aktualizacji... Dodam, że wszystko inne jest w porządku, tzn. wszystkie kanały i pakiety mam aktywne. Czy mogę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu... do czasu. Kiedyś zapragniesz wolności - tzn.nagrywania innego programu niż oglądasz, ale na dzień dzisiejszy z jednokablową instalacją nie ma problemów.

 

no właśnie mi się marzy trochę więcej wolności :) mam w związku z tym pytanko: czy jak sobie sprezentuję taki podwójny konwerter to nie będzie problemu z jego podłączeniem? wystarczy podmienić czy potrzebne są jakieś specjalistyczne urządzenia pomiarowe?

poza tym, znalazłem taki oto tani badziew na allegro. wystarczy dla potrzeb recordera? TWIN HD Medion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o informachę, czy ktoś z użytkowników nbox recordera serii CLRA w trybie standby słyszy dobiegające z niego pojedyncze "trzaski",

mniej więcej co kilka sekund. Pytam, ponieważ wcześniej owe dźwięki nie występowały, a wydaje mi się że to odgłosy dysku (lecz głośniejsze niż zwykle).

 

Podczas normalnego oglądanie wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam pytanie odnośnie nagrywania. Czy można zrobić tak, żebym to ja decydował kiedy skończyć nagranie a nie to co mi pokazuje epg? Wczoraj miałem taką sytuację, że chciałem nagrać coś co się zaczynało o 20.10, ale okazało się, że wg epg była godz. 20.08 i nagrało mi tylko tą bieżącą audycję kończąc o 20.13 (na 3 minuty mam ustawione opóźnienie wyłączenia) Zauważyłbym to gdybym miał włączony telewizor, ale robiłem to na szybko bez jego włączenia. Po prostu chciałbym żeby mi nagrywało tak długo aż sam nacisnę stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...