Skocz do zawartości

Jaki TV do C+??


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy robi jak uważa.Na dzien dzisiejszy wiekszość kanałów stanowią kanały SD i IMHO dla kilku kanałów HD nie ma sensu przepłacac i szukac na siłę fullhd.No chyba ze ktos cierpi na nadmiar kasy.

 

Ja kilka dni temu nabyłem plazmę Panasa 37PV80 i z czystym sumieniem moge ją polecić.Za 3 czy 4 lata gdy proporcje w ilości kanałów HD i SD się zmienią przyjdzie czas na wymianę sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Cyfra+.Ogladam to na tunerze Inverto poprzez RGB (zastanawiam sie nad zakupem przejściówki SCART - Component choć nie wiem czy byłoby widać różnicę).Jakość kanalów SD zależna od nadawcy i formatu nadawania.Bardzo ładnie Canały+,TVN (szkoda ze nie w pełnym 16/9) o niemieckich kanałach FTA z Astry nie wspominając.

 

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie jakością PolsatNews bo na 29 calowym CRT Panasa byl ładny ale tutaj jest super.Pod tym względem bije na głowę TVN24.

 

Generalnie bałem się tej przesiadki z CRT na plazmę ale jestem zadowolony a gdyby tak wszyscy nadawali w anamorficznym 16/9 byłbym jeszcze bardziej happy :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, posiadam Sharpa LC 32D44E i dekoder Cyfry Philipsa PVR HD. Połączone oczywiście kablem HDMI. Dlaczego niektóre funkcje z menu telewizora mam zablokowane? W ustawieniach obrazu: 3D-Y/C, Tryb filmu. A w ustawieniach HDMI: Typ sygnału, Matryca kolorów, Zakres dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...