Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, DarPuszczy napisał:

Zainstaliwałem na dekoderze apkę polsat box go i wykupiłem opcje z  polsat sport premium 4k. Oglądam obecnie mecz i piłka smurzy lata jak kometa. Jak zmienić ustawienia dekodera. Dekoder podłączony do Oled LG.

Zmień w boxie wyświetlanie na 2160p 50Hz. Przy 60Hz jest tragedia. U mnie po zmianie, transmisja potrzebowała 2 min i chodziło jak powinno (LG Oled 65B9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy komuś działa przełączanie źródła HDMI w TV przez CEC? U mnie to działa beznadziejnie z TV Panasonic :( Owszem, włącza TV ale nie ustawia go na wejście, do którego jest podłączony :( A nie mam z tym problemów na nboxie z enigmą ani na drugim Panasonic z nvidia shield tv...

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, MaciekSk said:

Cześć, jestem nowym użytkownikiem tego urządzenia i nie mogę go zmusić do odtwarzania treści UHD w Netflix. Czy są wśród nas posiadacze konta Premium w Netflix? U Was to działa?

Jaki masz plan na Netflixie? Czy telewizor/monitor jest na pewno 4K? Zobacz czy na np. YouTube po wpisaniu 4K czy na jakiejś treści masz możliwość zmiany jakości na 4K, jeśli nie, to twój telewizor/monitor nie wspiera 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, macius3335535 napisał:

Jaki masz plan na Netflixie? Czy telewizor/monitor jest na pewno 4K? Zobacz czy na np. YouTube po wpisaniu 4K czy na jakiejś treści masz możliwość zmiany jakości na 4K, jeśli nie, to twój telewizor/monitor nie wspiera 4K. 

Dziękuję za odpowiedź. Oczywiście plan netflix umożliwia mi oglądanie treści 4K, YouTube działa znakomicie w 4K jak i xiaomi mi box na tej samej instalacji (netflix 4K) więc jak mniemam to ewidentna wina urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może też się ktoś z tym próbował uporać. 

 

Mam głośniki komputerowe Logitech X-530, mam je podłączone pod jakąś chińską kartę dźwiękową, żeby działały mi w laptopie. I działają wszystkie 5. 

Z boxem jak podłącze przez USB to działają tylko 2.1 - jak ustawie w opcjach programistycznych żeby USB działało jako wyjście dźwięku to niestety to samo. 

Kupiłem już nawet kabel optyczny Toslink, ale dźwięk zamiast przez głośniki leci przez HDMI i przez TV. 

Przez USB dodatkowo w Netflix wyskakuje jakiś błąd i nie da się nic obejrzeć, jak odłączę USB to już wszystko git. 

Ma ktoś pomysł jak to ogarnąć? 

Głośniki idą przez 3xkabel analogowy.

Juz nawet szukałem jakiegoś dekodera, co by może przez bluetooth podłączyć, ale dosyć że jest ich mało, to jeszcze trochę to kosztuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego boxa miesiąc temu i działa dobrze. Wcześniej używałem MIbox 4s, który działał podobnie, ale nie miał dvb-t i ethernet.. Wydaje się, że canal+ box ma lepsze wifi. Postawiłem w tym samym miejscu gdzie był MIbox i nie mam gubienia sygnału jak wcześniej. Więc ethernet w c+ boxie narazie nie jest mi potrzebny. Chyba będę używał C+ box-a i tutaj mam pytanie. Jak zmienić listę własnych aplikacji, lub kolejność?  na mibox było to łatwe, intuicyjne. Tutaj nie mogę tego znaleźć a listę zajmują 3 niepotrzebne aplikacje google. Przewaliłem też z 20 stron tego wątku  ale nie natrafiłem na podobne pytanie/odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hbx

Nie ma takiej możliwości, to są właśnie uroki sprzętu "brandowanego". Canal Plus zablokował taka możliwość. Sam już kiedyś o tym napisałem, minęło z 2 miesiące i nic z tym nie zrobili i zapewne nie zrobią. W miboxie masz czystego android tv dlatego też możesz robić taką konfigurację.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z mojej modyfikacji do wyłączenia brandowanego launchera z linku, który podesłał kolega wyżej. Wrzucisz inny Launcher, bardziej przejrzysty i z większymi możliwościami.

A i dodam, że jakbyś chciał skorzystać z dvbt to wystarczy doinstalować apkę Live Channels ze sklepu play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 22:18, DarPuszczy napisał:

Cześć, czy jest jakiś sposób,  by na stałe wyłączyć HDR w tym dekoderze?

W aplikacji activity menager z goole play jak nie ma to z usb i możesz w niej  wbić w opcje zawansowane kliknać com.droidlogic.tv.settings,display.hdr.HDRSettingActivity i ew. właczyć konwertowanie hdr do sdr 

 

W dniu 7.10.2021 o 14:21, Malcolmjcrobinson napisał:

Da się parować z boxem co się chce, ale trzeba wyjąc baterie z pilota bo jest [beep] i on się paruje ze wszystkim zamiast boxa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 00:22, DarPuszczy napisał:

Kanały na canal+ niestety są tylko w stereo. U mnie też amplituner wskazuje na 5.1 ale to jest stereo poza Netflix jak sam zauważyłeś. 

 Niestety u mnie tak samo. Ampli yamaha odbiera 5.1 a tylko fronty słychać. Na netflix jeszcze nie próbowałem. Czy coś może ma się zmienić w c+ w kierunku stereo 2 kanałowe-> 5.1 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...