Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskakuje komunikat ,  że urządzenie ( telewizor) nie jest kompatybilne.

Aczkolwiek, wcześniej wchodząc w tą opcję  jest informacja o możliwości..2 ekranów.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
10 minut temu, kingofsouth napisał:

Jeśli mam być szczery to ty masz pecha do tej usługi ;)

Na jakim urządzeniu bys nie odpalił zawsze piszesz , że masz problem.

Bo czytasz to co chcesz. Pisałem milion razy, że komputer nie ma problemu, to samo przegladarka w Samsungu QLED, ba nawet dwóch. Natomiast Android nie dziala i tyle. I nie wazne tu jest lacze. Gdzie bym tego nie sprawdzal efekt ten sam. No i nie jestem sam z tym problemem. Co widac po forum.😉

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Od dziś korzystam z paczki CANAL+ poprzez player.pl

 

Wrażenia. Nic nie tnie, nawet na CANAL+ BOX 4K. No i cena 22.50 za VOD, FILM i SPORT przez 2 m-ce, potem 45 zl. Gdzie w ofercie CANAL+ przez internet to wszystko warte jest 100 zl i do tego tnie jak szalone.

 

Wreszcie jest porzadnie.V59sQ3fKbvjnCcu7ItUL?lang=pl

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelU1981 napisał:

Od dziś korzystam z paczki CANAL+ poprzez player.pl

 

Wrażenia. Nic nie tnie, nawet na CANAL+ BOX 4K. No i cena 22.50 za VOD, FILM i SPORT przez 2 m-ce, potem 45 zl. Gdzie w ofercie CANAL+ przez internet to wszystko warte jest 100 zl i do tego tnie jak szalone.

 

Wreszcie jest porzadnie.V59sQ3fKbvjnCcu7ItUL?lang=pl

Zrobiłem podobny manewr z przesiadką na Playera. Za nieco ponad tydzień kończy mi się okres promocyjny. Obecnie korzystam już nie z wifi, a stałego łącza i nadal zdarzają się przycinki. Wczoraj wypróbowałem wejście usb na tylnym panelu i BOX czyta pendrive i dysk zewnętrzny, ale warto pamiętać, żeby zaopatrzyć się w dobrej jakości kabel usb. U mnie należało kabel wymienić na nieco droższy.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
11 minut temu, Toma441 napisał:

Wczoraj wypróbowałem wejście usb na tylnym panelu i BOX czyta pendrive i dysk zewnętrzny, ale warto pamiętać, żeby zaopatrzyć się w dobrej jakości kabel usb. U mnie należało kabel wymienić na nieco droższy.

Co do pendrive to jest tez inna dobra wiadomosc. Da sie instalowac wlasne pliki apk. Ja tak doinstalowalem sobie apke CP GO, która dziala wysmienicie po podlaczeniu bezprzewodowej klawiatury, bo to jednak aplikacja na telefon i na boxie ciezko sie to ogarnia pilotem. Minus, ze trzeba jej szukac w menu w aplikacjach, nie wyswietla sie wsrod aplikacji dla android tv. Ale da sie to przezyc. Jednym slowem box swietny i ma mozliwosci. Szkoda, ze potencjal przez Canal+ tak zaprzepaszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dokladnie skopali  usluge.

P.S. Wciskaja, ze wina internetu. Polecam odpalic na kompie idzie bez zaciec wiec nie wina zgubionych pakietow!

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PawelU1981 napisał:

Dokladnie skopali  usluge.

P.S. Wciskaja, ze wina internetu. Polecam odpalic na kompie idzie bez zaciec wiec nie wina zgubionych pakietow!

Ok tylko dlaczego cała reszta działa ok, np taki horizon, tvpvod, Netflix. Ipla player wp jeszcze nie testowałem za dużo by było tych abonamentów 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest właśnie napisane, że to wina CANAL+, a nie internetu. Nawet na komputerze potrafi zacinać, nie wspominając już o funkcji cofnięcia do tyłu.

 

Niestety, ale jakość usługi poleciała od jesieni na łeb i szyję. Z bardzo dobrej oferty, gdzie w jednym pakiecie są stacje HBO, FILMBOX i CANAL+, a ponadto jest opcja cofnięcia materiału o 8 godzin, zrobiło się badziewie gorsze niż pirackie telewizje. Dekoder jest bardzo funkcjonalny i umożliwia korzystanie z wielu aplikacji, ale oprócz ściągania dużych połaci kurzu, nie jest w pełni wykorzystywany przez Francuzów.

 

Dostęp do usługi kończy mi się w lutym. I na chwilę obecną nie zamierzam go przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają na nim aplikacje Eleven Sports i Eurosport Player? CP Go da sie obsługiwać pilotem?

Pytam bo chciałem kupić Mi Boxa ale są opinie, że nie wyłącza sie przyciskiem power tylko przechodzi w uśpienie i po jakimś czasie się zapycha więc trzeba mu zrobić reset wtyczkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...